Służba > Forum zawodowców

Dysponowanie do zdarzeń - wyjazd w mniej niż trzy osoby.

<< < (3/5) > >>

joker26:
Tak, tak, działania PRM i straży są bardzo podobne... Nie zauważasz tej subtelnej różnicy, że PRM dostaje poszkodowanego "na tacy". Posłuchaj się kolegów, którzy wypowiadają się powyżej, jak ewentualnie można taki minimalny stan dopuścić.

SainT:
.... Ja mówię o dysponowaniu, nie o działaniach, są przypadki gdzie Was nie ma a ZRM działa i u nas podstawa jeździ we 2. Nie jestem ratownikiem medycznym i nie jestem turbo ratownikiem ja mówię czysto ze strony dyżurnego. Ja wysyłam KDR  z tj. z 2 os dojeżdża, z rozpoznania powie mi co faktycznie się dzieje, zablokuje drogę pojazdem i sporo innych rzeczy, które by zrobiła 1 os a  mogą być dość istotne. Szczególnie w dobie formatek z WCPR gdzie inf. są bardzo ogólne.

szeregowystr:
A jak nie ma KDR-a? Dysponujesz?

Dziadek93:
A ja chciałbym aby dyżurny postawił się w roli ratownika, kdr-a, czy kierowcy jak dojedą do pożaru mieszkania czy domu we dwóch w pierwszych kilku, kilkunastu minutach.

wujo 2010:

--- Cytat: Dziadek93 w Październik 15, 2021, 20:55:03 ---A ja chciałbym aby dyżurny postawił się w roli ratownika, kdr-a, czy kierowcy jak dojedą do pożaru mieszkania czy domu we dwóch w pierwszych kilku, kilkunastu minutach.

--- Koniec cytatu ---
Byłem w takiej sytuacji . Zrobiliśmy jak zwykle wszystko co było w naszej mocy. Pozdrawiam 🙂

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej