Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Nowe "Zasady organizacji ratownictwa medycznego w KSRG 2021"

<< < (3/9) > >>

kandydatSA:
W naszej kompetencji jest wykonywanie czynności w zakresie KPP, ratownictwo medyczne to już zakres PRM. Więc na dobrą sprawę pracodawca miałby komuś płacić za to że wykonuje czynności które nie są w obowiązkach jego firmy. Przepis powstał bo wielu ratowników chciało mieć możliwość wykonywać szerszy zakres czynności jeśli mają wiedzę którą na to pozwala. Teraz dalej jest źle bo jak wprowadzili przepis to nie ma dodatku. Będzie dodatek to dalej znajdzie się jakiś powód do narzekania...

Juzniestazysta:
Już nie zrzucaj wszystkiego na marudzenie. Najlepiej,gdy wypowiadają się Ci którzy nie mają pojęcia o specyfikach grup . Bo strazacy chcieli wykorzystywać wykształcenie ratownika i wielmożny im na to zezwolił?  Śmiać mi się chce jak niektórzy się podniecają, że będą podawać leki. No tak skoro rząd ma w pompie ratownictwo medyczne to za chwile wepchnie to strażakom. 01 chciałby,żeby 1/3 stanu psp była ratolami po co ? Odpowiedź wyżej.  Uważam, że na naszym poziomie wystarczy solidna podstawa w formie kpp na wysokim poziomie. I po jednym ratowniku na zmianie,by pilnował tego poziomu wiedzy i umiejętności.

mish3lls:
Ja uważam tak samo jak kolega wyżej. A Tu młody ambitny medyk się sadzi bo ku chwale ojczyzny  pewnie jeszcze za pracę na narodowym chciałby oficera :fiuu:

szampan:
Podzielam opinie kolegów wyżej. Wq mnie mało tego. Ten ambitny ratownik znając życie to jeszcze za swoje będzie musiał wykupić ubezpieczenie za podejmowane medyczne czynności ratunkowe bo 01 też będzie miał to w pompie. I zacznie się jazda GBA do bólu brzucha od trzech dni...tak jak z osami i pszczołami.

rocky323:
Oczywiście. Dyspozytorzy PRM nie omieszkają się tego wykorzystać jak tylko będą mieli zezwolenie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej