Pożarnictwo > Ratownictwo Medyczne

Nowe "Zasady organizacji ratownictwa medycznego w KSRG 2021"

<< < (2/9) > >>

mish3lls:

--- Cytat: rocky323 w Lipiec 08, 2021, 16:22:01 ---Słuchaj, szkołę robiłem będąc już w służbie za swoją kasę by ją wykorzystać w dodatkowym dorabianiu, a jak dziś pamiętam słowa dowódcy zmiany jak chciałem wolne na zjazd "lepiej żebyś umiał tynkować i malować, to większy byłby pożytek niż twojego ratownictwa". Wszystko działa w obie strony.

Oczywiście że kierowca lub grupy specjalistyczne powinny mieć dodatkową kasę, w każdej firmie im masz więcej uprawnień/kursów potrzebnych twojemu pracodawcy tym twoje zarobki rosną....

--- Koniec cytatu ---

Ale ja Cię doskonale rozumiem. Też robiłem studia będąc w służbie za swoje pieniądze i po ukończeniu żadnego dodatku nie dostałem... :zamknij:

młody13:

--- Cytat: mish3lls w Lipiec 08, 2021, 15:17:44 ---
--- Cytat: pafnucek w Lipiec 08, 2021, 14:37:14 ---a jakiś dodatek z tego tytułu będzie czy znowu nieetatowe stanowisko ku chwale ojczyzny?

--- Koniec cytatu ---

A czy za wszystko musi być dodatek? Idąc twoim tokiem rozumowania kierowca też powinien mieć bo uprawnienia dodatkowe, grupy specjalistyczne również a jest tak? Nie, więc uważam że głupie pytanie.

--- Koniec cytatu ---

W sklepie i rachunki za prąd i opał też też masz gratis , kolega na poważnie ? Kierowaca , dowódca i rat med za dodatkowe umiejętności i uprawnienia powinni mieć dodatek . A jak zwykły strażak chciałby też taki dostać to powinien się rozwijać . Najgorszym demotywatorem jest brak odpowiedniego wynagrodzenia , za ponadpodstwowe obowiązki .

wojan:
Mam wrażenie, że niektórym to mógłbyś wrzucić do plecaka przycisk do odpalenia rakiet skierowanych na Rosje i napisać na nim
"super specjalistyczny ratownik strażak medyczny w grupie specjalistycznej osp/psp" i z uśmiechem na twarzy nosiliby za darmo ten
plecak byle się tylko pokazać i dowartościować. Nie zdając sobie w ogóle sprawy z jaka odpowiedzialnością się to wiąże.

rocky323:

--- Cytat: mish3lls w Lipiec 08, 2021, 16:36:01 ---
--- Cytat: rocky323 w Lipiec 08, 2021, 16:22:01 ---Słuchaj, szkołę robiłem będąc już w służbie za swoją kasę by ją wykorzystać w dodatkowym dorabianiu, a jak dziś pamiętam słowa dowódcy zmiany jak chciałem wolne na zjazd "lepiej żebyś umiał tynkować i malować, to większy byłby pożytek niż twojego ratownictwa". Wszystko działa w obie strony.

Oczywiście że kierowca lub grupy specjalistyczne powinny mieć dodatkową kasę, w każdej firmie im masz więcej uprawnień/kursów potrzebnych twojemu pracodawcy tym twoje zarobki rosną....

--- Koniec cytatu ---

Ale ja Cię doskonale rozumiem. Też robiłem studia będąc w służbie za swoje pieniądze i po ukończeniu żadnego dodatku nie dostałem... :zamknij:


--- Koniec cytatu ---

To skoro Ty nie dostałeś to i innym się nie należy? A czy ktoś zapłaci ubezpieczenie od podejmowanych czynności medycznych albo ekspozycji zawodowej?

pafnucek:

--- Cytat: mish3lls w Lipiec 08, 2021, 15:17:44 ---
--- Cytat: pafnucek w Lipiec 08, 2021, 14:37:14 ---a jakiś dodatek z tego tytułu będzie czy znowu nieetatowe stanowisko ku chwale ojczyzny?

--- Koniec cytatu ---

A czy za wszystko musi być dodatek? Idąc twoim tokiem rozumowania kierowca też powinien mieć bo uprawnienia dodatkowe, grupy specjalistyczne również a jest tak? Nie, więc uważam że głupie pytanie.

--- Koniec cytatu ---
nie ma sensu w ogóle z Tobą wchodzić w dyskusje....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej