Służba > Forum zawodowców

Wyjazd na szkolenie i zakaz powrotu do domu przez covid

<< < (9/9)

Feuerwehrmann:

--- Cytat: MATRON27 w Wrzesień 19, 2021, 14:00:01 ---Witam chciałem zapytać jak wyglądają rozliczenia ze szkoleń u was koledzy na jednostkach. Ponieważ byłem ostatnio na tygodniowym szkleniu z ratownictwa  eko-chem i według grafiku wypały mi 2 służby które musiałem wziąć odbiór godzin. I będąc na tygodniowym szkoleniu zeszło 48 godzin z moich nadgodzin i jestem w dodatku jeszcze z nadgodzinami na minusie przez to szkolenie. :wall: :wall: :wall:

--- Koniec cytatu ---

Szkolenie przez kogo organizowane? Szkolenie realizowane w ośrodkach szkolenia i szkołach pożarniczych zgodnie z harmonogramem półrocznym. Jeśli w tym czasie w harmonogramie było pusto, a według grafiku były przewidziane służby, to faktycznie możesz być stratny. Z tą delikatną różnicą, że nie jesteś na minusie, tylko po prostu nie jesteś na plusie (ten by powstał, gdybyś w tym czasie przyszedł na służbę). Stan WYPRACOWANYCH do momentu rozpoczęcia szkolenia nadgodzin przed i po nim pozostał taki sam.

PS.
Na szkolenie nie brałeś odbioru godzin. Odbiór godzin bierzesz wtedy, gdy harmonogram półroczny przewiduje dla Ciebie służbę, a Ty w tym czasie jesteś na wolnym.

PS2.
Pytanie nie powinno być zadane w tym wątku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej