Autor Wątek: Wyjazd na szkolenie i zakaz powrotu do domu przez covid  (Przeczytany 2413 razy)

Offline Malyiduzy

• Początkujący
  • *
Witam. Niedługo wyjeżdżam na szkolenie i dowiedziałem się że osoby nieszczepione będą musiały przed wyjazdem zrobić test na covid a osoby szczepione takiego testu nie będą musiały robić ale nie o to chodzi. W czasie trwania kursu będę miał uroczystość rodzinną na której bardzo mi zależy żebym był ale dostaliśmy pismo że ośrodek nikogo do domu nie wypuści co w takiej sytuacji zrobić zaznaczam ze jestem już zaszczepiony.

Offline mish3lls

• Strażak Sam
  • *
Odp: Wyjazd na szkolenie i zakaz powrotu do domu przez covid
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2021, 21:30:21 »
Witam. Niedługo wyjeżdżam na szkolenie i dowiedziałem się że osoby nieszczepione będą musiały przed wyjazdem zrobić test na covid a osoby szczepione takiego testu nie będą musiały robić ale nie o to chodzi. W czasie trwania kursu będę miał uroczystość rodzinną na której bardzo mi zależy żebym był ale dostaliśmy pismo że ośrodek nikogo do domu nie wypuści co w takiej sytuacji zrobić zaznaczam ze jestem już zaszczepiony.

Raczej nic, przychodzisz do służby. Tym bardziej uroczystość rodzinna spora szansa na przywiezienie czegoś na szkolenie.

Offline Malyiduzy

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 27, 2021, 21:55:26 »
Uważasz że jak teraz pojadę i nie będę miał żadnych testów bo jestem zaszczepiony to nie mam żadnych szans tam czegoś zawieźć? A po uroczystości rodzinnej jest większa szansa niż w sklepie co jeden na drugim jest.

Offline PrzyszłyStrażak

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2021, 22:05:52 »
Niestety jeśli chodzi o szkołę w B..., to można zapomnieć o jakichkolwiek wyjazdach, czy nawet wyjściach poza teren szkoły. Zaczyna to być niezrozumiałe przy obecnym luzowaniu obostrzeń, tym bardziej, że kadra normalnie po zajęciach do domu wychodzi. Natomiast ludzie, którzy mają terminy na szczepienia są faworyzowani, bo na te zabiegi bez problemu mogą wyjeżdżać.

Offline in_flames

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2021, 17:34:21 »
Ludzie to jest formacja mundurowa i skoszarowanie na 3 miesiące to nie jest żadna tragedia. Nie ważne czy to Covid czy po prostu dla zasady. Jak już Wam teraz to przeszkadza to później może być tylko gorzej. Proponuję już w tym momencie zrezygnować ze służby póki jeszcze za daleko to nie zabrnęło. Może będzie mniej płaczących panienek, które jak słyszą o wyjeździe w ramach COO to zrobią wszystko, żeby nie jechać.

Offline Fado

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2021, 19:39:03 »
Jeśli to ważna uroczystość to może raport okolicznościowy?

Offline hasici99

• Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2021, 20:10:34 »
Witamy w szeregach PSP. Kto w mundurówce służy, ten w cyrku się nie śmieje  :szalony:

Offline Gosciu

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2021, 10:25:44 »

Raczej nic, przychodzisz do służby. Tym bardziej uroczystość rodzinna spora szansa na przywiezienie czegoś na szkolenie.

Przecież jest zaszczepiony jedyne co może przywieźć z imprezy to flaszkę dowódcy  :rofl:
Jeszcze sporo będzie takich sytuacji dzielenia na szczepionych i nie szczepionych  :gwiazdki:

Offline Sanchez07

• Stary Wyga
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2021, 14:27:49 »
A gdzie jest napisane ze zaszczepiony nie moze byc chory i nie zaraża?

Offline Malyiduzy

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2021, 16:50:00 »
Napisane jest ze jak jest zaszczepiony to nie musi robić testu na covid