Służba > Forum ochotników

Zniszczenie mienia strażaka OSP podczas akcji ratowniczej

<< < (2/5) > >>

Feniks:
Ciekawostka - a u nas PSP DOMAGA się od nas wożenia naszych PRYWATNYCH telefonów na akcje. Bo mamy im SMS'y wysyłać. Miałem już o to kłótnie z dyspozytorem i dowódcą z PSP na miejscu pożaru, bo odmówiłem wysłania SMSa...  :wall:

Feuerwehrmann:

--- Cytat: Feniks w Maj 04, 2021, 14:14:39 ---Ciekawostka - a u nas PSP DOMAGA się od nas wożenia naszych PRYWATNYCH telefonów na akcje. Bo mamy im SMS'y wysyłać. Miałem już o to kłótnie z dyspozytorem i dowódcą z PSP na miejscu pożaru, bo odmówiłem wysłania SMSa...  :wall:

--- Koniec cytatu ---

Jakich znowu SMSów?  :gwiazdki:

Feniks:
Oczekują SMSów ze składem załogi. W trakcie jazdy do zdarzenia...

Wcześniej zgłaszaliśmy to po akcji albo jeżeli na miejscu był zastęp PSP to dawaliśmy dowódcy listę na piśmie. Teraz domagają się SMS'ów w trakcie jazdy do zdarzenia - których np ja odmawiam wysyłać. I nie jestem jedynym...

roko123:

--- Cytat: Feniks w Maj 04, 2021, 15:12:36 ---Oczekują SMSów ze składem załogi. W trakcie jazdy do zdarzenia...

Wcześniej zgłaszaliśmy to po akcji albo jeżeli na miejscu był zastęp PSP to dawaliśmy dowódcy listę na piśmie. Teraz domagają się SMS'ów w trakcie jazdy do zdarzenia - których np ja odmawiam wysyłać. I nie jestem jedynym...

--- Koniec cytatu ---

Pewnie niektóre jednostki po powrocie dopisywały ludzi i ktoś się dopatrzył z gminy 😁
A co do tematu to niektórzy zaskakują. Bo zniszczył telefon w drodze do zdarzenia. Jak będzie jechał do kolegi i przed kolegi domem telefon mu wypadnie i się zniszczy też będzie wymagał od kolegi kasy bo przecież gdyby go nie zaprosił to by telefon był cały ?

Feniks:
Jeżeli daję listę na piśmie dowodzącemu na miejscu to chyba ma możliwość weryfikacji znacznie większą niż dyspozytor mający tylko SMS i nie będący na miejscu...

I jakoś u nas nigdy nie było problemu z dopisywaniem ludzi - wręcz przeciwnie, dowódcy PSP nie raz patrzyli dziwnie jak dostawali listę z 4 czy 5 osobami zamiast 6...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej