Służba > Forum ochotników

Konsultacje społeczne w sprawie ustawy OSP

<< < (43/48) > >>

Radhezz:
Czyli w sumie został mało interesujący (jak dla mnie przynajmniej) dodatek do emerytury i legitymacja służbowa? No przynajmniej tak wynika z ostatnich podsumowań pojawiających się tu i ówdzie. Chyba trzeba będzie chwilę poświęcić na przeczytanie całego projektu jednak dla pewności.

ksoniek:

--- Cytat: Radhezz w Październik 26, 2021, 23:29:52 ---Czyli w sumie został mało interesujący (jak dla mnie przynajmniej) dodatek do emerytury i legitymacja służbowa? No przynajmniej tak wynika z ostatnich podsumowań pojawiających się tu i ówdzie. Chyba trzeba będzie chwilę poświęcić na przeczytanie całego projektu jednak dla pewności.

--- Koniec cytatu ---
Wszyscy się skupili na emeryturze, a tam są też zapisy o odszkodowaniach, kierowcy po 65 r.z., tani prąd. Ważny też zapis że będzie w ustawie ze w trakcie działa jesteśmy funkcjonariuszami publicznymi

Emil:
Wykreślono też zapis o ekwiwalencie przysługującym za szkolenia i ćwiczenia  :fiuu:

Kaftan96:
Projekt ustawy został przyjęty  , dzisiaj( Sejm), z tego co widzę, to ostatnia prosta przed wejściem w dniu 1 stycznia 2022 roku

junior:

--- Cytat: Emil w Październik 27, 2021, 09:20:02 ---Wykreślono też zapis o ekwiwalencie przysługującym za szkolenia i ćwiczenia  :fiuu:

--- Koniec cytatu ---
Z tego co czytałem w ostatniej wersji szkolenia i ćwiczenia są ujęte. Dodatkowo jest zapis, że ekwiwalent jest naliczany od momentu wyjazdu do działań za każdą rozpoczętą godzinę. 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej