Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

KKZ.edu.pl

(1/5) > >>

Fireman88:
Witam, czy sa na forum osoby które ukończyly TP online w kkz.edu.pl w ostatnim czasie? Udało Wam się zapisać na egzaminy w OKE?

laciok:
Trochę ludzi się nazbierało... sprawa patowa, powiem więcej zderzenie ze ścianą  :wall: KKZ edu swoje, OKE swoje, a CKE jeszcze co innego... jednym słowem burdel i jak dotychczas bez możliwości zapisania... 

cymber:
„Odrzucono deklarację/wniosek przystąpienia do egzaminu dla kwalifikacji MS.21. Data odrzucenia deklaracji/wniosku: 2020-03-05 Powód odrzucenia: Podmiot KKZ sp. z o.o. nie wykonał w stosunku do zgłoszeń przesłanych przez SIOEPKZ działań dotyczących przygotowania egzaminu w kwalifikacjach MS.20 i MS.21 w tym przede wszystkim:  nie zostały złożone wnioski o upoważnienie podmiotu do przeprowadzenia części praktycznej egzaminu w kwalifikacjach MS.20 i MS.21  nie zostały wskazane w SIOEPKZ miejsca przeprowadzania części pisemnej i części praktycznej egzaminu w kwalifikacjach MS.20 i MS.21  w dniach 2-3 marca br. upłynęły terminy dla zaplanowania przez podmiot organizacji części pisemnej egzaminu a w dniu 04. 03 termin upłynął wskazany dla zaplanowania części praktycznej egzaminu w kwalifikacji MS.21. (wg Informacji o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu […] obowiązującej w 2019/2020 – Formuła 2017) W związku z powyższym nie ma możliwości przystąpienia osób które zostały zgłoszone przez KKZ sp. z o.o. do egzaminu z kwalifikacji MS.20 oraz MS.21 w sesji Czerwiec 2020 r.”

Takie cos odnalazłem w swoich zasobach... takze tak zakonczyla sie przygoda z kkz.edu

laciok:
Cymber, czy ja dobrze rozumiem, że już w ubiegłym roku również OKE Wrocław nie dopuszczał do egzaminów???

cymber:
Tak, mialem chęci, ale odrzucili kandydaturę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej