Rozwój osobisty i zawodowy > Szkoły

KKZ.edu.pl

<< < (2/5) > >>

Eqinox:

--- Cytat: laciok w Luty 05, 2021, 15:19:40 ---Cymber, czy ja dobrze rozumiem, że już w ubiegłym roku również OKE Wrocław nie dopuszczał do egzaminów???

--- Koniec cytatu ---
Czytając literalnie co napisał @cymber to kkz sp. z. o.o. dała ciała w temacie organizacji egzaminu... Bo:
-nie zostały złożone wnioski o upoważnienie podmiotu do przeprowadzenia części praktycznej egzaminu w kwalifikacjach MS.20 i MS.21
-nie zostały wskazane w SIOEPKZ miejsca przeprowadzania części pisemnej i części praktycznej egzaminu w kwalifikacjach MS.20 i MS.21
Co winne OKE?

laciok:
Pytam bo jaja są coraz większe, z tłumaczeń na ten rok KKZ oficjalnym pismem twierdzi że OKE usunęło konto KKZ.edu w SIOEPKZ. Wojna toczy się na mocne argumenty pomiędzy KKZ a OKE, ale jak się okazuje w latach ubiegłych już też były problemy stąd to pytanie do cymbera. Jestem ciekaw jak w ubiegłym roku tłumaczyło się KKZ.

cymber:
Panowie w moim przypadku było tak, że stwierdziłem „Lepiej zrobić i czekać może uda się przystąpić, niż później lamentować”. Jednak los sprawił, że udało mi się wybrać do SA „jedyna słuszną droga” i nie ciągnąłem tematu kkz....pl. Teraz zastanawiam się tylko czy można jakoś kasę odzyskać, ponieważ dzwoniąc do kkz i zadając pytanie czy można przystąpić do egzaminu organizowanego przez OKE odpowiadali zdecydowanie, iż TAK...

Toni1988:
Witam Wszystkich, jestem kolejnym kursantem kkz który ukończył kurs 28.12.20. Chłopaki mam do was pytanie czy ze względu na zgromadzone informacje oraz e-maile od kkz oraz OKE myśleliście nad formą jaką można ubiegać się na zwrot funduszy jakie kkz nabyło od kursanta. Na tą chwilę nie wywiązali się z umowy oraz zapewnień w sprawie zgłoszenia oraz przystąpienie kursanta do egzaminu potwierdzającego Kwalifikacje zawodowe w zawodzie Technika Pożarnictwa. Pisma otrzymane od OKE Wrocław świadczą o tym że placówka Oborniki Śląskie nie podjęła jakichkolwiek rozmów w sprawie zgłoszenia kursantów do egzaminu. Placówka przekazała informacje o likwidacji placówki która ulegnie likwidacji 01.04.2021. Główne pytanie do Was czy myśleliście na wstępie o zgłoszeniu sprawy do rzecznika praw konsumenta, drugie rozwiązanie było by abyśmy skierowali pozew zbiorowy przeciwko kkz???????

Fireman88:
Na podstawie wszelkich pism i informacji od OKE chyba nic z egzaminow nie bedzie ;( bez szarpania kkz.edu $ pewnie nie zwroci ;(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej