Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 249279 razy)

Offline mish3lls

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 684
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1025 dnia: Grudzień 13, 2021, 15:12:38 »
Co niektórzy sr*** tymi nopami jakby nie wiem co  :rofl: Tylko pytanie czy jak przyjmują jakikolwiek lek czy inna szczepionkę też się z tym zapoznają jakie może mieć skutki uboczne? Większość na forum to zawodowi strażacy i za pewne szczepią się od tężca tylko ciekawe czy wiedza że przez tą szczepionkę mogą mieć np. niewydolność nerek czy to gorączkę i wiele innych objawów :rofl:

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1026 dnia: Grudzień 13, 2021, 15:48:18 »
Przycyzna jest prosta. Preparaty te reklamowano jako 100% bezpieczne i skuteczne. Czyżby ktoś rozminął się z prawdą. A jeśli tak, to jak można zaufać w inne przekazywane przez stronę rządową informacje.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 831
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1027 dnia: Grudzień 13, 2021, 16:23:44 »
Co niektórzy sr*** tymi nopami jakby nie wiem co  :rofl: Tylko pytanie czy jak przyjmują jakikolwiek lek czy inna szczepionkę też się z tym zapoznają jakie może mieć skutki uboczne? Większość na forum to zawodowi strażacy i za pewne szczepią się od tężca tylko ciekawe czy wiedza że przez tą szczepionkę mogą mieć np. niewydolność nerek czy to gorączkę i wiele innych objawów :rofl:
Nie chodzi tylko o NOP y ale o segregację . Warto przeczytać do końca https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/w-niemczech-podzielono-market-dla-zaszczepionych-i-niezaszczepionych-to-nie-niemcy-wyjasniamy,1088122.html nie to nie w niemczech ale w Rumunii wielka mi różnica .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2021, 16:27:34 wysłana przez młody13 »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1028 dnia: Grudzień 13, 2021, 16:29:48 »
https://wiadomosci.wp.pl/rzadowi-eksperci-odradzaja-podawanie-czwartej-dawki-szczepionki-przeciwko-covid-19-6714983849163552a
- Złą wiadomością jest to, że po sześciu miesiącach od przyjęciu dwóch dawek organizm nie jest w stanie obronić się przed Omikronem. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że dawka przypominająca zapewnia zdecydowaną ochronę. Jej poziom jest jednak około czterech razy niższy niż w przypadku wariantu Delta - powiedziała prof. Yochay.
To już powinno być początkiem poważnej dyskusji na temat skuteczności... 3 dawki i skuteczność obniżona 4 krotnie...   
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1029 dnia: Grudzień 13, 2021, 21:51:42 »
Jeśli szczepienie w choćby najmniejszym stopniu zmniejszy ryzyko ciężkiego przebiegu choroby lub śmieci to jaki sens ma dyskusja o zasadność szczepienia?
Smutne w naszej formacji jest to że podczas działań robimy wszystko aby komuś ratować życie i zdrowie (nawet z narażeniem własnego) a dyskutujemy nad celowością szczepienia, które może ocalić nam życie.
W sumie to antyszczepionkowców zapraszam na grób Ś.P. mł. ogn. Marcina Partyczaka z KW Wrocław. Może wtedy coś
do nich dotrze.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1030 dnia: Grudzień 13, 2021, 21:58:31 »
Jeśli szczepienie w choćby najmniejszym stopniu zmniejszy ryzyko ciężkiego przebiegu choroby lub śmieci to jaki sens ma dyskusja o zasadność szczepienia?
Smutne w naszej formacji jest to że podczas działań robimy wszystko aby komuś ratować życie i zdrowie (nawet z narażeniem własnego) a dyskutujemy nad celowością szczepienia, które może ocalić nam życie.
W sumie to antyszczepionkowców zapraszam na grób Ś.P. mł. ogn. Marcina Partyczaka z KW Wrocław. Może wtedy coś
do nich dotrze.
To działa tez w druga stronę skoro przechorowałem mam przeciwciała to dlaczego mam się przymusowo szprycować jeśli istnieje prawdopodobieństwo ze mogę umrzeć bądź zostać kaleką po szczepionce??

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1031 dnia: Grudzień 13, 2021, 22:11:53 »
Ja tylko to zostawię. Podają tylko po wysłaniu maila jako dostęp do informacji publicznej

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 831
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1032 dnia: Grudzień 13, 2021, 22:14:03 »
Jeśli szczepienie w choćby najmniejszym stopniu zmniejszy ryzyko ciężkiego przebiegu choroby lub śmieci to jaki sens ma dyskusja o zasadność szczepienia?
Smutne w naszej formacji jest to że podczas działań robimy wszystko aby komuś ratować życie i zdrowie (nawet z narażeniem własnego) a dyskutujemy nad celowością szczepienia, które może ocalić nam życie.
W sumie to antyszczepionkowców zapraszam na grób Ś.P. mł. ogn. Marcina Partyczaka z KW Wrocław. Może wtedy coś
do nich dotrze.
To działa tez w druga stronę skoro przechorowałem mam przeciwciała to dlaczego mam się przymusowo szprycować jeśli istnieje prawdopodobieństwo ze mogę umrzeć bądź zostać kaleką po szczepionce??
Cytuj
  Cytat: Fender w Dzisiaj o 21:05:27
Nie chcę opisywać szczegółów, ale nie był to ból w miejscu szczepienia. Sprawa poważniejsza, wiele takich objawów poszczepiennych można wyczytać w publikacjach. Zaszczepiłem się jako funkcjonariusz, zarejestrowany byłem przez Komendę, więc tak myślałem, że będzie to potraktowane, ale nie zostało.Dawki przypominającej nie wezmę, chcę żyć.
A co temu koledze doradzisz ? Po drugie jacy antyszczeponikowcy niech się szczepi kto chce co mi do tego .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2021, 22:26:42 wysłana przez młody13 »

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1033 dnia: Grudzień 13, 2021, 22:25:22 »
Jeśli szczepienie w choćby najmniejszym stopniu zmniejszy ryzyko ciężkiego przebiegu choroby lub śmieci to jaki sens ma dyskusja o zasadność szczepienia?
Smutne w naszej formacji jest to że podczas działań robimy wszystko aby komuś ratować życie i zdrowie (nawet z narażeniem własnego) a dyskutujemy nad celowością szczepienia, które może ocalić nam życie.
W sumie to antyszczepionkowców zapraszam na grób Ś.P. mł. ogn. Marcina Partyczaka z KW Wrocław. Może wtedy coś
do nich dotrze.
To działa tez w druga stronę skoro przechorowałem mam przeciwciała to dlaczego mam się przymusowo szprycować jeśli istnieje prawdopodobieństwo ze mogę umrzeć bądź zostać kaleką po szczepionce??
Cytuj
  Cytat: Fender w Dzisiaj o 21:05:27
Nie chcę opisywać szczegółów, ale nie był to ból w miejscu szczepienia. Sprawa poważniejsza, wiele takich objawów poszczepiennych można wyczytać w publikacjach. Zaszczepiłem się jako funkcjonariusz, zarejestrowany byłem przez Komendę, więc tak myślałem, że będzie to potraktowane, ale nie zostało.Dawki przypominającej nie wezmę, chcę żyć.
A co temu koledze doradzisz ?

A co ma doradzić dopóki się chłop na własnej dupie nie przejedzie będzie mędrkował... Czemu zawsze Polak musi być mądry po szkodzie dopiero wtedy zaczyna szukać, analizować, dociekać a tak to wierzy ślepo w to co dostanie podane na złotej tacy...

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1034 dnia: Grudzień 14, 2021, 06:48:20 »
Tak czysto hipotetycznie.
Od samego początku w mediach nie ma żadnych informacji o COVID-19, żadnych obostrzeń, szczepienia jak co roku przeciw grypie.
Czym by to skutkowało:
-zagrożenie ludzkości?
-destabilizacja państwa?
Czy może nikt specjalnie nie dostrzegłby problemu-ot grypa sezonowa...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1035 dnia: Grudzień 14, 2021, 06:59:00 »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Fender

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1036 dnia: Grudzień 14, 2021, 10:06:31 »
Mam nadzieję, że kiedyś świat się dowie o co tak naprawdę w tym wszystkim chodziło...

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1037 dnia: Grudzień 14, 2021, 10:43:17 »
Dowie się w 2076 roku bo do wtedy utajniono dokumenty związane z wprowadzeniem tego preparatu zwanego szczepionką

Offline ksoniek

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Kamienna Góra 998
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1038 dnia: Grudzień 14, 2021, 10:43:59 »
@klawy ale jaka grypa? Jaka sezonowa w tym sezonie pauzuje za czerwoną kartkę... A o to dowód: https://korso24.pl/podkarpacie/podkarpacki-cud-dwa-lata-bez-odnotowanego-przypadku-grypy-w-powiecie-tarnobrzeski-tak-twierdzi-sanepid/QvOeeh05mPOCbQB95n83
To akurat nie jest cud, a protest medyków. Jak wygląda raportowanie? Jest taki piękny druk MZ-55, który nie był aktualizowany od wielu-wielu lat.
Dla każdego lekarza jednostka chorobowa J00, J06 itp oznacza infekcje grypopodobną, w dobie systemów komputerowych od razu podgląda recepty, zalecenia, skierowania, więc wie co danej osobie dolegało.
Natomiast druczek MZ-55, nie dość że należaloby go wypełniać ręcznie, to potrzebuje przynajmniej 3 rozpoznań - np. J00, R05 (kaszel), R50 (gorączka). Wszystko to pisze się w wywiadzie, a nie w rozpoznaniu. To tak jakbyś przy opisywaniu pożaru mieszkania pisał - spaliła sie kanapa 3 osobowa, w której była kołdra, 2 poduszki, poszewka i minipiłka. Absurd?

Druga sprawa to czas. Skoro lekarze nie mają czasu aby przyjąć wszystkich chorych, to nie zajmują się administracją. A tej jest coraz więcej. Obecnie co tydzień raportuje się do sanepidu - polio, szczepienia covid, szczepienia grypy, zachorowania na covid. Do tego inne choroby zakaźne (np. świnka) na kolejnym druku który TRZEBA wydrukować, podpisać i przystawić pieczątkę, zeskanować i wysłać mailem.

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 831
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1039 dnia: Grudzień 14, 2021, 10:49:12 »
Dowie się w 2076 roku bo do wtedy utajniono dokumenty związane z wprowadzeniem tego preparatu zwanego szczepionką
Przejrzystości brak , a potem się dziwią że ludzie mają wątpliwości  :wall:

Offline maniek777

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 222
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudzień 15, 2021, 18:19:05 »
Dowie się w 2076 roku bo do wtedy utajniono dokumenty związane z wprowadzeniem tego preparatu zwanego szczepionką
albo jak przestaną płacić po 2.000 zł za pacjenta "cowidowego" i wycofają dodatki dla lerzkarzy za prace przy nich

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudzień 16, 2021, 12:42:54 »
Ja tu tylko to zostawię, wnioski wyciągajcie sami, tu najciekawszy fragment.

"Czy ubezpieczyciele traktują szczepienia na Covid-19 jako eksperyment medyczny?
Według definicji zawartej w ustawie, szczepionki na Covid-19 traktuje się jako eksperyment medyczny. W art. 21 ust. 2 ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty przeczytać można: „Eksperymentem leczniczym jest wprowadzenie nowych albo tylko częściowo wypróbowanych metod diagnostycznych, leczniczych lub profilaktycznych w celu osiągnięcia bezpośredniej korzyści dla zdrowia osoby chorej".

Preparaty służące do szczepienia przeciwko Covid-19 otrzymały warunkową rejestrację europejskiego urzędu rejestracji leków. Dzieje się tak dlatego, że podlegają wciąż trzeciej fazie badań klinicznych. Oznacza to, że ich podanie formalnie stanowi eksperyment medyczny. Na tej podstawie opiera się stanowisko towarzystw ubezpieczeniowych.

Nic więc dziwnego, że niektóre podmioty lecznicze zabezpieczają się przed potencjalnymi roszczeniami pacjentów, którzy zgłaszają niepożądane objawy poszczepienne. Sam Covid-19 dla wielu towarzystw ubezpieczeniowych nie stanowi podstawy samej w sobie do wypłaty świadczenia. Aby otrzymać odszkodowanie, ubezpieczony musi zostać poddany hospitalizacji, operacji chirurgicznej lub specjalistycznemu leczeniu.

W tym miejscu warto wspomnieć, że rząd polski skończył procedowanie projektu nowelizacji ustawy dotyczącej Funduszu Kompensacyjnego Szczepień Ochronnych. Dokument jest aktualnie w parlamencie. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ FKSO ma zapewnić środki oraz umożliwić szybkie uzyskanie odszkodowania, jeśli w wyniku szczepienia wystąpiły niepożądane objawy poszczepienne."



https://rankomat.pl/zycie/szczepienie-przeciwko-covid-19-a-ubezpieczenie-na-zycie

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudzień 16, 2021, 20:42:20 »
Już się chyba wyklarowało, że paszport covidowy nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i zapobieganiem wirusowi polecam w wolnej chwili obejrzeć
https://www.bitchute.com/video/UZJeRO9sz92i/

Offline orl

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudzień 18, 2021, 09:47:09 »
Już się chyba wyklarowało, że paszport covidowy nie ma nic wspólnego ze zdrowiem i zapobieganiem wirusowi polecam w wolnej chwili obejrzeć
https://www.bitchute.com/video/UZJeRO9sz92i/
Decyzje już dawno zapadły w Davos na Światowym Forum Ekonomicznym. Miłościwie nam panujący Klaus Schwab i jego wychowankowie ,(Angela, Makaron, Józiu Biden, Johnson itd.)  realizują jego założenia. Ma zostać tylko państwo i korporacje. A ludzie mają być szczęśliwi poprzez dochód gwarantowany. Czy nie wyszliśmy z tego systemu parę lat temu ? :fiuu:
Zatrzymaliśmy ten pochód w 1920 roku na linii Wisły, ale to gówno wróciło z zachodu. Jak to się stało?
Tak,   https://www.youtube.com/watch?v=m92XQPAa4Cg

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 831
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudzień 18, 2021, 12:26:22 »
Niektórych wolność jest mojsza niż moja  :P dla rozluźnienia tematu . Pozdrawiam 🙂 https://fb.watch/9ZvDs59Bzy/

Offline mpolskie

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 355
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudzień 18, 2021, 22:57:17 »
Ja tu tylko to zostawię, wnioski wyciągajcie sami, tu najciekawszy fragment.

https://rankomat.pl/zycie/szczepienie-przeciwko-covid-19-a-ubezpieczenie-na-zycie

Ty przeczytałeś co sam tu podlinkowales? :)

"Obecne dziś na rynku europejskim i amerykańskim szczepionki przeciw Covid-19 zostały poddane już wszystkim wymaganym fazom badań przedklinicznych i klinicznych - I, II oraz III fazy. Po zakończeniu badań wykazano ich skuteczność i bezpieczeństwo. Trudno więc mówić tutaj o eksperymencie medycznym. Takie stanowisko mogą potwierdzać słowa Rzecznika Praw Pacjenta, Bartłomieja Chmielowca, z lipca 2021 r."

"Analizując dalej zapisy ww. ustawy a także ustawy Prawo farmaceutyczne z 6 września 2001 r., wywnioskujemy, że eksperymentem medycznym nie mogą być szczepionki po zakończonych badaniach."

No i na koniec, wyróżnione w tabelce:
"1. Szczepienie przeciw Covid-19 przeszło wszystkie niezbędne badania i testy, dzięki którym nie stanowi eksperymentu medycznego 

2. Istnieje możliwość otrzymania odszkodowania w przypadku wystąpienie niepożądanych powikłań poszczepiennych"

Fajnie, że są tu ludzie, którzy przekonują do szczepień, szczególnie w taki sposób :)

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 831
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudzień 19, 2021, 08:57:35 »
Ja tu tylko to zostawię, wnioski wyciągajcie sami, tu najciekawszy fragment.

https://rankomat.pl/zycie/szczepienie-przeciwko-covid-19-a-ubezpieczenie-na-zycie

Ty przeczytałeś co sam tu podlinkowales? :)

"Obecne dziś na rynku europejskim i amerykańskim szczepionki przeciw Covid-19 zostały poddane już wszystkim wymaganym fazom badań przedklinicznych i klinicznych - I, II oraz III fazy. Po zakończeniu badań wykazano ich skuteczność i bezpieczeństwo. Trudno więc mówić tutaj o eksperymencie medycznym. Takie stanowisko mogą potwierdzać słowa Rzecznika Praw Pacjenta, Bartłomieja Chmielowca, z lipca 2021 r."

"Analizując dalej zapisy ww. ustawy a także ustawy Prawo farmaceutyczne z 6 września 2001 r., wywnioskujemy, że eksperymentem medycznym nie mogą być szczepionki po zakończonych badaniach."

No i na koniec, wyróżnione w tabelce:
"1. Szczepienie przeciw Covid-19 przeszło wszystkie niezbędne badania i testy, dzięki którym nie stanowi eksperymentu medycznego 

2. Istnieje możliwość otrzymania odszkodowania w przypadku wystąpienie niepożądanych powikłań poszczepiennych"

Fajnie, że są tu ludzie, którzy przekonują do szczepień, szczególnie w taki sposób :)
To eksperymentują czy nie jak sami nie wiedzieli czy zadziała?  https://businessinsider.com.pl/gospodarka/pfizer-przekazal-zle-wiesci-szczepionka-nie-dziala-na-male-dzieci/3db1zjt
« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2021, 09:07:02 wysłana przez młody13 »

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1047 dnia: Grudzień 19, 2021, 09:06:24 »

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1048 dnia: Grudzień 19, 2021, 09:09:46 »

Offline sismondi

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 443
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1049 dnia: Grudzień 19, 2021, 15:01:54 »
I tak bez końca :https://wgospodarce.pl/informacje/105207-szczepionki-sa-bezpieczne-dla-dzieci-dr-malone-w-bledzie