Autor Wątek: Szczepienie na Covid19  (Przeczytany 249299 razy)

Offline KLAWY

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 468
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1000 dnia: Grudzień 12, 2021, 18:59:27 »
Ogólnie uważam nabijanie postów pod tematem za stratę czasu, powtarzają się i nic nie wnoszą.
Ciekawe czy Wasze wpisy przetrwają tu np.10lat, pewnie wówczas ktoś komuś będzie musiał przyznać rację. :mellow:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2021, 19:12:42 wysłana przez KLAWY »

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 257
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1001 dnia: Grudzień 12, 2021, 19:18:31 »
Dziwię się Eqinox, że chce się Tobie przebijać ten beton. Mi wystarczyła ta wypowiedź, pokazująca charakter tego człowieka. Jak to teraz młodzież mówi "60na pełną gębą"  :wall:

Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1002 dnia: Grudzień 12, 2021, 19:29:48 »
Skąd strażak zna "60"?
Miłe zaskoczenie krytyka w tym tonie :straz:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1003 dnia: Grudzień 12, 2021, 19:41:43 »
Dziwię się Eqinox, że chce się Tobie przebijać ten beton. Mi wystarczyła ta wypowiedź, pokazująca charakter tego człowieka. Jak to teraz młodzież mówi "60na pełną gębą"  :wall:

Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:

I podtrzymuje ten wpis bo wkur... mnie jak wszech wiedzący Janusz czy Sebiks forumowy miesza w głowie ludziom. Może jakiś podatny na te dyrdymały się nie zaszczepi i straci zdrowie ( po szczepiące mniejsze prawdopodobieństwo). Niech biorą odpowiedzialność za swoje wymysły. Rozpieszczone pokolenie co wszystko ma na dłoni i ciągle roszczeniowe, sorry ale to tak widzie z zewnątrz już teraz.

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 257
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1004 dnia: Grudzień 12, 2021, 19:43:54 »
Skąd strażak zna "60"?
Miłe zaskoczenie krytyka w tym tonie :straz:
Poznawani różni ludzie, różne charaktery i różne ścieżki życia.

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1005 dnia: Grudzień 12, 2021, 19:45:34 »
@Gasior  Widzisz a ja widzę to inaczej bo nowe pokolenie w straży chociaż ma poglądy... lepsze gorsze ale są męczą mnie bezpłuciowi strażacy bez własnego zdania, przewodniczący ZZ i każdy inny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2021, 19:55:10 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wojtek111

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1006 dnia: Grudzień 12, 2021, 20:15:57 »
Dziwię się Eqinox, że chce się Tobie przebijać ten beton. Mi wystarczyła ta wypowiedź, pokazująca charakter tego człowieka. Jak to teraz młodzież mówi "60na pełną gębą"  :wall:

Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:

I podtrzymuje ten wpis bo wkur... mnie jak wszech wiedzący Janusz czy Sebiks forumowy miesza w głowie ludziom. Może jakiś podatny na te dyrdymały się nie zaszczepi i straci zdrowie ( po szczepiące mniejsze prawdopodobieństwo). Niech biorą odpowiedzialność za swoje wymysły. Rozpieszczone pokolenie co wszystko ma na dłoni i ciągle roszczeniowe, sorry ale to tak widzie z zewnątrz już teraz.
Tobie już telewizja wystarczająco namieszała w głowie :gwiazdki:
Nie mów że po szczepionce jest mniejsze prawdopodobieństwo bo tego nie wie nikt, zwłaszcza po regularnych dawkach co kilka miesięcy bo tego też nikt nie wie jakie będa skutki, nawet wymieniani przez Ciebie "eksperci".
Żyjemy (póki co) w wolnym kraju i niech każdy decyduje za siebie!


Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1007 dnia: Grudzień 12, 2021, 20:43:41 »
Dziwię się Eqinox, że chce się Tobie przebijać ten beton. Mi wystarczyła ta wypowiedź, pokazująca charakter tego człowieka. Jak to teraz młodzież mówi "60na pełną gębą"  :wall:

Szczerze, to się dziwię KG że nie namierzy tych co sieją defetyzm na podstawie niesprawdzonych informacji i nie zainterweniuje w odpowiedni sposób. Ja np jako przełożony chciałbym wiedzieć czy dany delikwent jest zdatny do służby po tym co wypisuje w tym amoku. Od tego są specjaliści, a nie samozwańczy specjaliści od wszystkiego. Przecież taki koleś to zagrożenie na zmianie. Wszędzie spiski  :gwiazdki:

I podtrzymuje ten wpis bo wkur... mnie jak wszech wiedzący Janusz czy Sebiks forumowy miesza w głowie ludziom. Może jakiś podatny na te dyrdymały się nie zaszczepi i straci zdrowie ( po szczepiące mniejsze prawdopodobieństwo). Niech biorą odpowiedzialność za swoje wymysły. Rozpieszczone pokolenie co wszystko ma na dłoni i ciągle roszczeniowe, sorry ale to tak widzie z zewnątrz już teraz.
Nie tłumacz się w każdym zakładzie pracy są podpierdalacze . Ładnie żeś nam się tu przedstawił .  :rofl: Zadajemy pytania jak podają jedno a widzimy co innego .


Łowcow "skór" zawsze i wszędzie

Offline hasici99

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 519
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1008 dnia: Grudzień 12, 2021, 21:11:11 »
Kłócimy się na 50 stronach czy się szczepic czy nie. Czy szczepionka działa czy nie działa. Powinniśmy raczej skupić się na ważniejszych kwestiach.
Rząd chce wprowadzić obowiazek szczepień, segregację sanitarna, zaczynając od nas. Zamiast dzielić się na zaszczepionych i niezaszczepionych powinniśmy walczyć o to abyśmy to my mogli decydować o tym jaki jest nasz status!! Ludzie obudzcie sie!! Gdzie są związki? W 2011 kiedy PO nie chciało dac 200 zł podwyżki, okupowaliśmy wszystkie wojewódzkie miasta.
Sam jestem zaszczepiony ale to była MOJA decyzja. Nie pozwólmy na to aby zaczęli gnębić nas, potem nasze rodziny i nasze dzieci. 3 dawka to nie jest ostatnia prosta. Swoją drogą to hasło już zniknęło. :wall:

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1009 dnia: Grudzień 12, 2021, 21:16:29 »
Gdzie są związki? W d#pi# np. Solidarność ma najsłabszego przewodniczącego w historii i do tego konfidenta bo min. mnie do strony sluzbowej podpie####ł. A nie jestem jedynym  :rofl: Frajernia się w KSP rozplegla jak nigdy w historii
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Mlodyy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1010 dnia: Grudzień 12, 2021, 21:23:28 »
Ja to tylko tu zostawię... resztę poczytajcie sami, wejdźcie na stronę Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i  poszukajcie raportu dotyczącego niepożądanych skutków poszczególnych, dla leniwych zostawię link   
https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 831
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1011 dnia: Grudzień 12, 2021, 21:25:55 »
Ja to tylko tu zostawię... resztę poczytajcie sami, wejdźcie na stronę Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i  poszukajcie raportu dotyczącego niepożądanych skutków poszczególnych, dla leniwych zostawię link   
https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
trzy strony do tyłu o tym pisaliśmy .

Offline maysteer

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1012 dnia: Grudzień 12, 2021, 21:27:40 »
Już chyba nikt nie ma wątpliwości że nie będzie ostatniej prostej. Proces "gotowania żaby" został już dawno rozpoczęty, dzisiaj my jutro następna grupa może pracownicy marketów i powolutku następne grupy. Tylko stopniowo żeby za mocno nie przegiąć i najlepiej jeszcze napuszczać jednych na drugich żeby ludzie sie nie jednoczyli tylko skakali sobie do gardeł  . Jeśli się nie zjednoczymy i nie postawimy teraz  to potem już będą robili z nami co będą chcieli.  "Wolność nie jest dana raz na zawsze"

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1013 dnia: Grudzień 12, 2021, 22:09:33 »
@Gasior  Widzisz a ja widzę to inaczej bo nowe pokolenie w straży chociaż ma poglądy... lepsze gorsze ale są męczą mnie bezpłuciowi strażacy bez własnego zdania, przewodniczący ZZ i każdy inny.

A może to z Tobą jest problem, wszyscy się zmienili a Ty ostatni dżedaj  :rofl:

Online Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.371
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1014 dnia: Grudzień 12, 2021, 22:21:57 »
@Gasior  argumenty się skończyły?  Może coś pomóc... Ja wiem, że z wiekiem różne są problemy... Zawsze ktoś z forum   jak może pomoże takiej zawiedzionej z życia "60"
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1015 dnia: Grudzień 12, 2021, 22:49:21 »
Nie, zwykła ludzka litość, nie lubię psatwić się nad słabszymi   :rofl:

Najgorsze jest przekonanie nieomylności cytując artykuł i go nie rozumiejąc  :gwiazdki:

Offline xnm

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1016 dnia: Grudzień 13, 2021, 08:35:45 »
Trzeba być tępym czy niedorozwiniętym żeby nie reagować na fakty których coraz więcej się pojawia na temat cudownej szprycy


Offline Fender

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1018 dnia: Grudzień 13, 2021, 09:07:03 »
Witajcie, to mój pierwszy post, więc pozdrawiam na dobry początek. Jestem przeciwny obowiązkowi szczepienia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2021, 18:16:43 wysłana przez Fender »

Offline Qwerty86

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1019 dnia: Grudzień 13, 2021, 09:27:13 »
Witam szanowne grono,  być może ten dokument już pojawił się na forum, nie mniej jednak wrzucę link https://pace.coe.int/en/files/29004/html 
Polecam zapoznać się z pkt 7.3.1.

Offline wicher

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1020 dnia: Grudzień 13, 2021, 11:53:09 »
Temat się rozrósł podane zostało dużo oficjalnych źródeł, wszyscy mogą sobie wyciągać wnioski i niech na tej podstawie podejmują decyzję. Ja tylko jeszcze przypomnę, że te preparaty obecnie są w fazie testów poniżej podam linki.
Jeszcze raz tylko chciałbym wyrazić stanowczy sprzeciw przymusowi/obowiązkowi "szczepień". W szczególności preparatami, które są w fazie badań.

1. Pfizer https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04368728
2. Moderna https://clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT04470427
3. Astra Zeneca https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04516746
4. Jansen https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04505722

Offline Gasior

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1021 dnia: Grudzień 13, 2021, 12:08:04 »
https://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/obalamy-najczestsze-mity-na-temat-szczepionek-i-szczepien-przeciw-covid-19/

Eksperyment  :gwiazdki:
Obecnie każdy ma możliwość porównania czy groźniejszy jest wirus czy szczepionka.
Bo niebawem rząd i tak podejmie decyzję.

Offline Fender

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1022 dnia: Grudzień 13, 2021, 12:47:01 »
I oby tak zostało, że każdy ma możliwość wyboru.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2021, 10:12:01 wysłana przez Fender »

Offline Sanchez07

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 139
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1023 dnia: Grudzień 13, 2021, 12:52:08 »
@Gasior,chyba za Ciebie podejma decyzje.Mow tylko za siebie.Uwierz mi ze istnieje jeszcze inny swiat, niż ten w ktorym zyjesz,w ktorym ktos za Ciebie pidejmuje decyzje w najwazniejszym aspekcie zycia.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Szczepienie na Covid19
« Odpowiedź #1024 dnia: Grudzień 13, 2021, 14:56:39 »
Gdzie są związki? W d#pi# np. Solidarność ma najsłabszego przewodniczącego w historii i do tego konfidenta bo min. mnie do strony sluzbowej podpie####ł. A nie jestem jedynym  :rofl: Frajernia się w KSP rozplegla jak nigdy w historii
Ty naprawdę wstydu nie masz! To nie czas i miejsce na wyciąganie związkowych spraw, ale pamiętaj co i z kim robiłeś. Bo ja nie zapomniałem. Zbierz się na  odwagę, przyjedź na radę i zobaczymy co ludzie myślą o Tobie a co o Bartku. I na  koniec wypowiadaj się za siebie. Inni sami się wypowiedzą
I proszę od pitolić się od Sebixów. Ja jestem Sebix a Equinox nie :)  :rofl:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2021, 15:01:22 wysłana przez radca »