Służba > Forum zawodowców

Szczepienie na Covid19

<< < (141/259) > >>

GordonShumway:
Z własnych spostrzeżeń z pośród moich znajomych. Znam ok 60 osób niezaszczepionych co chorowały na covid oraz znam ok 300 osób które się zaszczepiły. Z pośród 60 osób z pozytywnym wynikiem zmarły 2 osoby natomiast z 300 zaszczepionych żyją wszyscy. I to tyle. Od dzieciaka poprzez służbę wojskową, nikt się nie pytał czy ktoś się nie szczepi, szczepiono wszystkich. Wg. mnie powinien być przymus szczepień we wszystkich służbach. Kto nie chce, raport do cywila.

Gasior:

--- Cytat: GordonShumway w Listopad 03, 2021, 09:17:00 ---Z własnych spostrzeżeń z pośród moich znajomych. Znam ok 60 osób niezaszczepionych co chorowały na covid oraz znam ok 300 osób które się zaszczepiły. Z pośród 60 osób z pozytywnym wynikiem zmarły 2 osoby natomiast z 300 zaszczepionych żyją wszyscy. I to tyle. Od dzieciaka poprzez służbę wojskową, nikt się nie pytał czy ktoś się nie szczepi, szczepiono wszystkich. Wg. mnie powinien być przymus szczepień we wszystkich służbach. Kto nie chce, raport do cywila.

--- Koniec cytatu ---

głos rozsądku, pierdzielenie że zaszczepionych nie testują, ja już 2 razy z całą rodziną , bzdury, wynajdują niepewne wypowiedzi i już traktują jak prawdę objawioną  :fiuu: dla nich skuteczność szczepionek to od 60 - 93 % to  już 100 % miało być , podpierają się pojedynczymi przypadkami,  jak wytłumaczy że sąsiad zaszczepiony, żona nie i chora razem z dziećmi, a on negatywny i cały czas z nimi . Czytam czasami ten stek bzdur i ręce rozkładam. Popytajcie chłopaków którzy byli oddelegowani do szpitali przy poprzedniej fali czy się szczepić czy nie i co widzieli, to powinno wyjaśnić wiele, a jak im nie uwierzycie to już nie ma ratunku.

Harmful:

--- Cytat: GordonShumway w Listopad 03, 2021, 09:17:00 ---Z własnych spostrzeżeń z pośród moich znajomych. Znam ok 60 osób niezaszczepionych co chorowały na covid oraz znam ok 300 osób które się zaszczepiły. Z pośród 60 osób z pozytywnym wynikiem zmarły 2 osoby natomiast z 300 zaszczepionych żyją wszyscy. I to tyle. Od dzieciaka poprzez służbę wojskową, nikt się nie pytał czy ktoś się nie szczepi, szczepiono wszystkich. Wg. mnie powinien być przymus szczepień we wszystkich służbach. Kto nie chce, raport do cywila.

--- Koniec cytatu ---

Co Ci przeszkadzają koledzy, którzy się nie zaszczepili? Może łysych lub niskich też wysłać do cywila?

wojtek111:

--- Cytat: GordonShumway w Listopad 03, 2021, 09:17:00 ---Z własnych spostrzeżeń z pośród moich znajomych. Znam ok 60 osób niezaszczepionych co chorowały na covid oraz znam ok 300 osób które się zaszczepiły. Z pośród 60 osób z pozytywnym wynikiem zmarły 2 osoby natomiast z 300 zaszczepionych żyją wszyscy. I to tyle. Od dzieciaka poprzez służbę wojskową, nikt się nie pytał czy ktoś się nie szczepi, szczepiono wszystkich. Wg. mnie powinien być przymus szczepień we wszystkich służbach. Kto nie chce, raport do cywila.

--- Koniec cytatu ---
Serio robisz statystyki wśród swoich znajomych kto zaszczepiony a kto nie?  :rofl:

GordonShumway:

--- Cytat: Harmful w Listopad 03, 2021, 11:14:39 ---
--- Cytat: GordonShumway w Listopad 03, 2021, 09:17:00 ---Z własnych spostrzeżeń z pośród moich znajomych. Znam ok 60 osób niezaszczepionych co chorowały na covid oraz znam ok 300 osób które się zaszczepiły. Z pośród 60 osób z pozytywnym wynikiem zmarły 2 osoby natomiast z 300 zaszczepionych żyją wszyscy. I to tyle. Od dzieciaka poprzez służbę wojskową, nikt się nie pytał czy ktoś się nie szczepi, szczepiono wszystkich. Wg. mnie powinien być przymus szczepień we wszystkich służbach. Kto nie chce, raport do cywila.

--- Koniec cytatu ---

Co Ci przeszkadzają koledzy, którzy się nie zaszczepili? Może łysych lub niskich też wysłać do cywila?

--- Koniec cytatu ---
I tu ciebie zaskoczę, mi nikt i nic nie przeszkadza. To właśnie niezaszczepionym wszystko przeszkadza. Nie tylko szczepionki ale zawsze są wszystkiemu przeciwni. Ot takie stawanie okoniem nie ważne czy temat dobry czy zły.
@wojtek111 jeżeli dane przekalkulowane w 5 minut tak z głowy są dla ciebie statystykami, to tak zrobiłem taką statystykę. Masz z tym jakiś problem? Bo ja nie.   

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej