Służba > Forum zawodowców

Szczepienie na Covid19

<< < (139/259) > >>

wojtek111:

--- Cytat: Tadzik987 w Październik 21, 2021, 16:44:28 ---W Polsat News to sami znawcy. Ostatnio Pani psychiatra też się wypowiadała że COVIDA nie ma, która wszystkich leczy modlitwa. :szalony:

--- Koniec cytatu ---
Wskaż proszę w którym miejscu ten lekarz powiedział nieprawdę panie znawco :rofl:

wojtek111:
Jeśli sami nie zadbamy o nasze zdrowie to nikt o nie nie zadba.
A bajkę o tej szczepionce powinniśmy już dawno odłożyć na bok, wirus z nami zostanie czy tego chcemy czy nie.
Trzeba sobie zdać sprawę że nie ma preparatów na nieśmiertelność a niektórym reklamom szczepień już niedużo do tego poziomu brakuje.

Tadzik987:

--- Cytat: wojtek111 w Październik 21, 2021, 19:06:39 ---
--- Cytat: Tadzik987 w Październik 21, 2021, 16:44:28 ---W Polsat News to sami znawcy. Ostatnio Pani psychiatra też się wypowiadała że COVIDA nie ma, która wszystkich leczy modlitwa. :szalony:

--- Koniec cytatu ---
Wskaż proszę w którym miejscu ten lekarz powiedział nieprawdę panie znawco :rofl:

--- Koniec cytatu ---

Wskaż mi gdzie napisałem że lekarz mówi nieprawdę? :wall:

wojtek111:

--- Cytat: Tadzik987 w Październik 21, 2021, 19:20:06 ---
--- Cytat: wojtek111 w Październik 21, 2021, 19:06:39 ---
--- Cytat: Tadzik987 w Październik 21, 2021, 16:44:28 ---W Polsat News to sami znawcy. Ostatnio Pani psychiatra też się wypowiadała że COVIDA nie ma, która wszystkich leczy modlitwa. :szalony:

--- Koniec cytatu ---
Wskaż proszę w którym miejscu ten lekarz powiedział nieprawdę panie znawco :rofl:

--- Koniec cytatu ---

Wskaż mi gdzie napisałem że lekarz mówi nieprawdę? :wall:

--- Koniec cytatu ---
Szyderczym tonem porównujesz jego wypowiedź do wypowiedzi jakiegoś psychiatry który twierdzi że nie ma covida.
Więc może inaczej, czym sobie zasłużył na takie porównanie?

simek92:
Myślę, że akurat Pan prof. Kuna ma najlepsze podejście do obecnej sytuacji. Niczego nie narzuca (co podoba się antyszczepionkowcom), ale też jest za szczepieniami (co zadowola tych, którzy się zaszczepili). To jest taki głos rozsądku w tym wszystkim i on dobrze wie, że z tym wirusem się nie wygra, nawet szczepiąc się co miesiąc.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej