Autor Wątek: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego  (Przeczytany 1731 razy)

Offline nobody

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Witam,

Szukałem takiego wątku lecz nie znalazłem. W internecie poza forum również nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Tak jak w temacie: ile czasu +/- mija od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego? Ile czasu to było w Waszym przypadku?

Nurtuje mnie to pytanie ze względu na to, że poza naborem pracuję normalnie na etacie. Dzięki za każdą sensowną odpowiedź  :straz:

Offline Morfen

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2020, 11:36:32 »
Kolego, dwa lata temu 3,5 miesiąca - to już się wydawało długo, ale teraz "nowo" przyjęty, chodzi na 8h od lutego, a jeszcze nie ma informacji kiedy pójdzie na kurs... :gwiazdki: Chodzą jakieś informacje, że od nowego roku przynajmniej niektóre Wojewódzkie Ośrodki Szkolenia maja realizować kurs podstawowy, ale jak wejdzie ustawa to może wtedy wszystko będzie trochę jaśniejsze. Jak na razie trzeba się uzbroić w cierpliwość :straz:

Offline nobody

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2020, 18:26:47 »
Super, dzięki kolego za szybką i wyczerpującą odpowiedź :) Obawiałem się, że to wszystko idzie o wiele szybciej ale widzę, że to wygląda całkiem inaczej niż to sobie wyobrażałem :)

Offline PK112998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2020, 18:42:14 »
Ja czekam już pół roku, nie jestem ani zatrudniony, ani nie mam żadnych informacji co do tego kiedy pójdę na kurs, także czuję że jeszcze sobie poczekam.. :mellow: jedyne co mówi komenda to tyle, że trzeba czekać na telefon  :wall: W każdej komendzie wygląda to chyba jakoś inaczej, bo nie jest to nawet w żaden sposób doprecyzowane, z tego co mówi nawet " Morfen" niektórzy zatrudnieni są już od lutego chodzą na 8h i sobie czekaj, a inni po prostu czekają.. pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.356
Odp: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2020, 19:30:12 »
Z uwagi na COVID nie ma poprawnej i prawidłowej odpowiedzi na twoje pytanie. Długo to pewne.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline RzeznikBr00

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2020, 13:25:39 »
W marcu zaliczyłem psychologa, w kwietniu czy tam pod koniec była decyzja, że zdolny. Niedawno otrzymałem informację, że będzie przyjęcie od 1 listopada a potem kurs może w grudniu o ile to wszystko ruszy. Warmińsko-mazurskie. Pozdrawiam.

Offline nobody

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Czas od zakończenia naboru z ulicy do rozpoczęcia szkolenia podstawowego
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 28, 2020, 09:06:54 »
Dziękuję Panowie za odpowiedź, życzę wszystkim cierpliwości w takim razie  :fiuu: :straz: