Autor Wątek: Czy jeździ ktoś z was na akcje a nie był jeszcze w szkole na kursie podstawowym  (Przeczytany 3823 razy)

Offline Wojtas 998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Witam Pytanko moje Czy ktoś z was jeździ na aucie a czeka jeszcze na miejsce w szkole na kurs? Albo zna ktoś kogoś kogo dopuścili do wyjazdów? Pozdrawiam

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.373
Witam Pytanko moje Czy ktoś z was jeździ na aucie a czeka jeszcze na miejsce w szkole na kurs? Albo zna ktoś kogoś kogo dopuścili do wyjazdów? Pozdrawiam
Obecny system szkolenia na to nie pozwala...
Była taka możliwość ale już jej nie ma.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Wojtas 998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
No niestety masz rację a przez tego chorego wirusa wszystkie kursy wstrzymane i musimy czekać Pozdrawiam

Offline adivano

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 182
Osoba mająca kursy z OSP również nie może brać udziału w działaniach?

Offline Kapi937

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 219
Nie może

Offline Wojtas 998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Nie stety nawet jak masz wszystko z OSP i jesteś też kierowca w OSP to i tak nie możesz wyjeżdżać Trochę bez sensu ale co zrobić takie mamy przepisy

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.373
Nie stety nawet jak masz wszystko z OSP i jesteś też kierowca w OSP to i tak nie możesz wyjeżdżać Trochę bez sensu ale co zrobić takie mamy przepisy
Znaczy sens jakiś był bo jak wprowadzono obecny system kształcenia podstawowego to w ciągu 3 miesięcy miał strazak być na kursie i niestety Covid to popsuł
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline PK112998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
A ja mam trochę inne pytanko, nie chodzi już nawet o same wyjazdy, bo wiadomo, że przepisy na to nie pozwalają, ale czy ktoś z Was w ogóle jest już zatrudniony przez komendę skoro szkolenia podstawowe są wstrzymane tak naprawdę niewiadomo do kiedy ?

Offline sensej105

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Z tego co wiem jest dużo osób zatrudnionych w marcu lub kwietniu

Offline PK112998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Także można się domyślać, że zależy to tylko i wyłącznie od komendy czy komendanta, ja kwity w ręku mam od marca, a wiem tyle, że jestem zapisany na szkole, a reszta co jak i kiedy to nikt nie jest w stanie powiedzieć .

Offline sensej105

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Czy jeździ ktoś z was na akcje a nie był jeszcze w szkole na kursie podstawowym
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 19, 2020, 18:39:17 »
Dokładnie tak, o wszystkim decyduje komendant. Na temat szkoły nikt nic nie wie, ludzie czekają na jakąkolwiek informacje. Szkoda że nie możemy liczyć nawet na jedną konkretną i potwierdzoną informacje odnośnie szkolenia.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.373
Odp: Czy jeździ ktoś z was na akcje a nie był jeszcze w szkole na kursie podstawowym
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 19, 2020, 19:26:38 »
Szkoda że nie możemy liczyć nawet na jedną konkretną i potwierdzoną informacje odnośnie szkolenia.
Co najmniej jedno trwa i odbywa się w Pionkach. Zaczęło się w marcu a kończy się we wrześniu. A co do innych informacji to potwierdzonych nie będzie bo to raczej wróżenie z fusów.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Rezerwista22

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 59
Odp: Czy jeździ ktoś z was na akcje a nie był jeszcze w szkole na kursie podstawowym
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2020, 09:35:55 »
Z mniej potwierdzonych Pionki w październiku otwierają kolejny kurs, Bydgoszcz póki co kończy zaległe kursy.