Służba > Prawo w służbie

Kupno mieszkania.

<< < (3/5) > >>

elpaso:
Okej, pomijając przypadek kumpla, kupiłem na stażu mieszkanie na kredyt 64m kw, w niedalekiej przyszłości chciałbym rozpocząć budowę domu. Mam żonę i jedno dziecko. Dostanę dofinansowanie?

Mikko:
Dofinansowanie jest jednorazowe, jednak co w przypadku zakupu kolejnego mieszkania? Mogę się znowu ubiegać o pomoc finansową?

Eqinox:

--- Cytat: Mikko w Grudzień 23, 2020, 16:43:20 ---Dofinansowanie jest jednorazowe, jednak co w przypadku zakupu kolejnego mieszkania? Mogę się znowu ubiegać o pomoc finansową?

--- Koniec cytatu ---
Nie

Scyzoryk:

--- Cytat: Eqinox w Grudzień 23, 2020, 16:46:01 ---
--- Cytat: Mikko w Grudzień 23, 2020, 16:43:20 ---Dofinansowanie jest jednorazowe, jednak co w przypadku zakupu kolejnego mieszkania? Mogę się znowu ubiegać o pomoc finansową?

--- Koniec cytatu ---
Nie

--- Koniec cytatu ---
Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Oczywiście, że może się starać. Tylko czy warto, skoro wynik tego starania jest z góry przesądzony?

Spartan998:

--- Cytat: Mikko w Grudzień 23, 2020, 16:43:20 ---Dofinansowanie jest jednorazowe, jednak co w przypadku zakupu kolejnego mieszkania? Mogę się znowu ubiegać o pomoc finansową?

--- Koniec cytatu ---
Sam sobie odpowiedziałeś w pierwszym zdaniu: dofinansowanie jest jednorazowe. Na drugie i n-te mieszkanie nie dostaniesz. Wyraz "jednorazowo" traktuj dosłownie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej