Autor Wątek: wielka prośba o pytania  (Przeczytany 1887 razy)

Offline KAROLNS

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
wielka prośba o pytania
« dnia: Październik 01, 2006, 16:43:26 »
wiem ze tez dział forum nie jest przeznaczony do tego typu spraw, ale niestety umiesciłem go w czesci  dla przyszłych strażaków i nie otrzymałem pomocy moze wy mi pomozecie. Chodzi o to że potrzebne sa mi przykładowe testy  z chemi i fizyki na SA PSP z ubiegłych lat, nigdzie nie moge nich znalesc poza tymi z 1997r. W przyszłym roku mam zamiar startowac na SA PSP z Krakowie więc bardzo mi na tym zalezy. Z góry dzięki za wszelka pomoc.  ( mój mail karolns-89@tlen.pl)

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: wielka prośba o pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2006, 10:41:11 »
z tego co wiem ksiazka z aktualnymi testami z ostatnich kilku lat byla zawsze sprzedawana w sekretariacie szkoly, chyba ze cos sie zmienilo...
tam zapytaj, bedzie najprosciej...
wiem tez, ze na www.fireman.prv.pl byla zakladka z testami, ale z ktorych lat to dokladnie ci nie powiem

ps. sprawdzilem
sa lata 94-2000
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2006, 10:46:43 wysłana przez solosar »

Offline sagan555

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: wielka prośba o pytania
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2006, 13:42:36 »
Pytania są napewno w takiej czerwonej książeczce sprzedawane w szkole, ale i tak Ci za dużo niepomoga w zdaniu pozytywnie tych testów wiem to z praktyki potrzebne jest cos jeszcze. :wacko:

Offline KAROLNS

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: wielka prośba o pytania
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2006, 15:59:09 »
he dzieki. wiadome ze same te testy nie wystarcza ale pomoga chociaz będe wiedział jak to wszystko wygląda. Pewnie sie tak skonczy ze bede musiał sie do szkoły po ta ksiazke przejchac :D. Jak bz ktos cos jeszcze mial to prosze wrzucic bedzie mile widziane :)  POZDRAWIAM   

Offline qwerty998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: wielka prośba o pytania
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 28, 2006, 17:07:52 »
z tego co wiem ksiazka z aktualnymi testami z ostatnich kilku lat byla zawsze sprzedawana w sekretariacie szkoly, chyba ze cos sie zmienilo...
tam zapytaj, bedzie najprosciej...
wiem tez, ze na www.fireman.prv.pl byla zakladka z testami, ale z ktorych lat to dokladnie ci nie powiem

ps. sprawdzilem
sa lata 94-2000