Autor Wątek: Virtualne rozgrywki w piłkę nożną(strażaków)-propozycja.....  (Przeczytany 8515 razy)

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Witam.
mam propozycję dotyczącą głównie tych co kiedykolwiek mieli stycznośc z grami typu "Manager piłkarski" "Total manager" "Fifa menager" itp piłkarskich układanek lub ewentualnie "Hattrick".

Jeśli ktoś byłby zainteresowany rozgrywkami (ogólnokrajowymi) to proszę o wiadomośc na priv.

Jak zacząć ??
należy wejśc na stronę : www.managerzone.com
zarejestrować się i czekać na przysłanie hasła na pocztę
Póżniej jak to zwykle bywa trzeba wejśc na stronę raz jeszcze i użyć otrzymanego hasła.

Póżniej otrzymasz drużynę, którą będziesz rozgrywał mecze w lidze managerzone.
Zwykle będzie to drużyna 8 lub 7 ligowa. Będziesz rozgrywał mecze ligowe w środy i niedziele.
zawodników będziesz miał/a cienkich jak du.. węża ale można ich wyszkolić lub kupić innych.

Na wstępie sugeruję zmienić nazwę otrzymanej drużyny na typowo strażacką (zgodnie z ideeom i jednostką krórą reprezentujecie) np. JRG 9 Myślibórz, Tygrysy KP Chorzów, OSP Szamotuły... itp byleby w nazwie drużyny znalazła się nazwa jednostki.

Skrót "o co chodzi w tej grze":OPIS GRY
Sprawy techniczne rozgrywek:
Później zostaje organizowanie rozgrywek Naszych czyli strażackich.
można to przeprowadzić na dwa sposoby:
1. na zasadzie meczy towarzyskich(rozgrywane na zasadzie "wyzwań")
Plusy: bezpłatnie
Minusy: trzeba tabelę robić własnoręcznie (mogę się tym zająć), trzeba pamiętać o wysłaniu "wyzwania " do przeciwnika, trzeba pamiętać o przyjęciu wyzwania, trzeba ustalać terminarz itp
2. na zasadzie ligi towarzyskiej
Plusy: tabela i terminarz są robione automatycznie, nie trzeba pamiętac o terminie meczy bo zawsze się odbedzie (bez względu czy przyjmiemy wyzwanie czy nie) Zwycięsca rozgrywek dostaje virtualny puchar który jest przypisany na stronie "nagrody" w panelu użytkownika (właściciela drużyny)
Minusy:
Koszt całych rozgrywek to 3 zł od uczestnika (w przypadku 16 drużyn jest to 30 meczy)
Myślę jednak że nie jest to ogromny wydatek.

Proszę po zarejestrowaniu się dokładnie przeczytać instrukcję FAQ. jest tam wszystko opisane co i jak. Założenie i gra w lidze managerzone jest całkowicie bezpłatna. Opłaty zaczynają się dopiero gdy chcemy oglądać mecze "na żywo" lub zorganizować czy przystąpić do ligi towarzyskiej.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać chętnie odpowiem.

Pozdrawiam.
PS. Prowadzimy rozgrywki na poziomie jednej zmiany emocji nie brakuje ;)









« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2006, 00:40:10 wysłana przez Geddeon »

sikor

  • Gość
Odp: Virtualne rozgrywki w piłkę nożną(strażaków)-propozycja.....
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2007, 11:07:08 »
fajnie ja bym sobie w takie cos pograł tylko nie mam takiej gry!!!
co musze zrobic aby ja miec w swoim kompie

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Virtualne rozgrywki w piłkę nożną(strażaków)-propozycja.....
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2007, 17:25:51 »
wystarczy dobrze przeczytać to co napisałem :)
nikt nie ma takiej gry na komputerze bo to gra na serwerze....:D
www.managerzone.com

:)
-----------------------------------------------
moze mistrzostwa polski strażaków w tę grę...?
zwłaszcza że teraz mecze mozna oglądać na żywo i do tego w 3D
Wystarczy w nazwie druzyny wpisać kogo reprezentujemy np. JRG9 Lublin lub KP SZczecin lub OSP Milowice.....
jak będą chętni mogę sfinansować pierwsze rozgrywki.....
--------------- wskazówek udzielę na priv------------------------

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2007, 17:30:03 wysłana przez Geddeon »