Autor Wątek: Syreny Alarmowe  (Przeczytany 1737 razy)

Offline rob100

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Syreny Alarmowe
« dnia: Listopad 21, 2003, 12:33:16 »
Czołem Druhowie
Czy wie ktoś gdzie najtaniej można kupić syreny alarmowe?
Jeszcze lepiej by było gdyby ktoś wiedział jak uniknąć astronomicznych rachunków za energię elektryczną w remizach.
Za odpowiedzi z góry dziękuje
Pozdrowienia. Robert

Offline bob

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Syreny Alarmowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2003, 15:06:10 »
Syrena kosztuje w zależności od silnika między 4 a 6 tysiecy złotych. Cena z początku roku i oczywiście bez wat.
Szukałem kiedyś producenta i niestety nie znalazłem, ale znalazłem firmę która może to sprowadzić i wysłać na teren polski.
Jeśli chodzi o rachunki to raczej nic nie zrobicie. Energetyka bierze kasę za gotowość dostarczenia energii w danej ilości i niestety "czy sie stoi czy się leży na pierwszego się należy", ale jeśli ktoś ma jakiś sposób to też jestem ciekaw.

arkadiusz tasior

  • Gość
Syreny Alarmowe
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2003, 17:23:22 »
mam pytanie czym sie różni sposób ogłaszania alarmu w jednostkach osp od alarmów ogłaszanych np. podczas zagrożeń.nalotu.ataków chemicznych

Offline osposie

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 516
    • http://www.7stref.pl
Syreny Alarmowe
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 12, 2005, 00:12:08 »
taki alarm jest dodatkowo ogłaszany w lokalnych mediach oraz przez megafony przewoźne na samochodach wojska.. ponadto alram o skazeniach ma zupelnie inna tonacje od alramu syreny do pozaru, a w przypadku nalotu to raczej nie jest to alarm nie zapowiedziany.. bo panstwo musi znalezc sie w stanie wojny z jakim panstwem aby cos takiego zaistnialo..

Offline zeusss

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 866
  • Bogatemu to i byk się ocieli
Syreny Alarmowe
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 12, 2005, 10:16:09 »
witam

o sposobach golaszania alarmow uczylem sie na PO jakies 3 lata temu  ;)

a jesli ktos chce sobie przypomniec ( albo dowiedziec sie tego ) to wklejam link :rolleyes:

Alarmoanie ludnosci

pozdrawiam