Autor Wątek: Nowa OSP  (Przeczytany 6549 razy)

Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Nowa OSP
« dnia: Wrzesień 24, 2006, 21:47:20 »
Mam przyjemność powiadomić, że dzisiaj w Rudzie Śląskiej odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Ochotnicza Straż Pożarna "REMIZA" i po wielu latach znowu w Rudzie będzie OSP.
Myślę, że mogę liczyć na waszą pomoc w organizacji OSP.
                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2006, 14:28:14 »
Ależ możesz liczyć na naszą pomoc :) Ale musisz dać z Siebie wszystko, aby stworzyć dobrą jednostkę.
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Emil

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 923
  • 511[S]11
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2006, 14:36:18 »
Jeżeli możesz to daj jakieś informacje na ten temat. Pozdro

Offline karola998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2006, 17:06:42 »
to ciekawie się zapowiada a ile jest członków jak narazie?
karola998

Offline OSP kreda

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 193
  • Odwaga jest dobra, lecz wytrwałość lepsza.
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 18, 2006, 18:01:35 »
gratulacje ale poczatki beda trudne jezeli macie dobrego naczelnika i zgrana paczke ktora ma zapal do strazy to bendzie dobra jednostka:) powodzenia przyda sie bo poczatki sa trudne.
Należy zawsze stosować wydatki do dochodów, bo jeżeli człowiek nie urządzi się tak, aby żył uczciwie ze swej pracy, to będzie zmuszony żyć nieuczciwie z pracy drugich.

Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2006, 12:01:24 »
Odpowiadam na pytania
Członków założycieli było 23 a już wiem, że są następni chętni a na razie nie mówiliśmy o tym zbyt głośno. Zdajemy sobie sprawę z tego, że początki są trudne, ale do odważnych świat należy myślę, że będzie dobrze Ruda Śląska to duże miasto i na pewno przyda się cos takiego jak OSP.
                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline daro

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 927
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2006, 09:38:23 »
Zasługujecie na słowa uznania w szczególności za siłę i wolę walki o kolejna jednostkę OSP w tak trudnych czasach, gdy 70% gmin kombinuje jak tu sie pozbyć jednej lub dwóch ze swojego rejonu (oczywiście ze wzgledów finansowych)
Ten jest większy między ludzmi, kto im służy i kto poświęca siebie dla dobra innych!
                                                A. Mickiewicz

Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2006, 21:41:44 »
Trochę czasu minęło od mojego ostatniego wpisu, ale w tym czasie udało mi się zarejestrować OSP w KRS uzyskać Regon czekam teraz na NIP.
Mam pytanie do was czy będziemy mieli duży problem dostać od miasta budynek i teren wokół niego a była tam kiedyś OSP i dzisiaj miałaby 125lat są garaże jest wieża, świetlica i jakieś biura całość jest własnością Urzędu Miasta a zarządcą jest MPGM.

                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline fojer1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 353
    • Moja strona
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 22, 2007, 21:20:50 »
Dzisiaj odebrałem partie próbną naszywek naszego nowego O.S.P. jak wam się podoba??

                                                     Pozdrawiam wszystkich modelarzy Robert






Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Nowa OSP
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 22, 2007, 21:29:52 »
fajna naszywka
a co do terenu i budynków no nie wiem.. jak dostaniecie jeden garaż i pomieszczenie dla zarządu uważajcie to za sukces, a co ze sprzętem?