Autor Wątek: reorganizacja KP  (Przeczytany 1419 razy)

Offline rafii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
reorganizacja KP
« dnia: Wrzesień 23, 2006, 14:39:22 »
Witam
Czy ktoś udzieli mi odpowiedzi
dostalem propozycje przeniesienia ze stanowiska d cy zmiany na naczelnika operacyjnego( KP I kat)
a/ jakie sa konsekwencje odmowy zaproponowanego stanowiska czy istnieje taka możliwość,jakie konsekwencje,
b/ jest wolny etat z-cy dowódcy (na który póbowałem się wcześniej dostać) jest blokowany dla pracowników 8 godz., aby ponoć nie stracili przy odejsciu na emeryture.
W podziale bojowym nie jest przewidziane stanowisko dla oficera  w Komendzie ma być docelowo 6 oficerów.
Dostałem 15 min na podjęcie decyzje tak lub nie (jest to sytuacja nie na miejscu).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2006, 18:49:45 wysłana przez rafii »

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: reorganizacja KP
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2006, 15:10:15 »
Na wyższe stanowisko (awans) możesz być przeniesiony - brak w ustawie o PSP zakazu takowego, wręcz jest zapis o przeniesieniu z urzędu do innej jednostki w tej samej miejscowości.
Co do ew. zysków finansowych to nie podałeś kat. komemdy i jednostki, co uniemożliwia prognozy. Zajrzyj do rozporządzenia MSWiA w sprawie uposażenia strażaków.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline sam_go

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.029
Odp: reorganizacja KP
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2006, 17:34:27 »
Bez urazy Panie oficerze, ale co najmniej dziwne pytanie na forum. Wykazując odrobinę chęci już dawno wiedziałbyś na jakiej grupie jest naczelnik, a na jakiej z-ca d-cy. Poza tym bardzo ważny jest dodatek, a ten przyznaje komendant i to jego trzeba było spytać gdy ci proponował awans.

Offline rafii

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: reorganizacja KP
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2006, 18:34:18 »
co do zaszeregowania to wszystko wiem dokładnie sprwdziłem ,ale jak K... nie potrafi nic konkretnego powiedzieć na daną chwilę to robi się problem a nikt w komendzie nie jest chętny do udzielania jakichkolwiek informacji. Temat pieniędzy .... bez komentarz.Pozdrawiam