Autor Wątek: czy beda zmiany  (Przeczytany 1694 razy)

Offline brygadzista998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
czy beda zmiany
« dnia: Wrzesień 22, 2006, 09:28:29 »
Witam
Mam pytanie czy znowu po wyborach czekaja zmiany w PSP, z jakiej opcji beda nowi komendanci , chyba ze zz szybko sie obroca w kierunku nowej opcji i pozostana starzy, bo zaplecze ( kadrowe) milosciwie panujacych zz juz sie konczy  i trzeba bedzie ruszyc emerytow( moze na stanowiska cywilne) i bedzie tanie panstwo!
pozdrawiam

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: czy beda zmiany
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2006, 19:07:19 »
Cytuj
Mam pytanie czy znowu po wyborach czekaja zmiany w PSP

Przepraszam, a do kogo te pytanie? Niniejsze forum to chyba nie miejsce na zadawanie takich pytan?  :wacko:

Cytuj
...z jakiej opcji beda nowi komendanci...

Zapewne z jedynej slusznej   :wacko:

Cytuj
...i bedzie tanie panstwo!...

No i tutaj odpowiedziales na postawione przez siebie pytania...  :rolleyes:

Pozdrawiam
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: czy beda zmiany
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2006, 19:39:25 »
witam
mysle ze to pytanie bylo rzucone do wszystkich , ale wborow nie bedzie bo stolki na ktorych dzis siedza sa posmarowane klejem atak i wszystko zrobia aby klej  dalej trzymal dobrze pozdro

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: czy beda zmiany
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2006, 10:15:12 »
@brygadzista 998

Rozumię "lekką" frustrację tym, że co wybory to zmiany na stołkach i o ile jestem w stanie zrozumieć, że wynienia się KW to już nie widać konieczności wymiany KP i KM a takie wymiany Za rządów PIS się niestety zdarzają - jeżeli są polityczne to już tragedia. Niedługo dowódcy zmian będą pochodzić z rozdania politycznego, a żeby być d-ca sekcji trzeba będzie mieć układ np.: z prezydentem miasta czy ze starostą :).

Emerytów, nawet tych młodych :), którzy odeszli  na zaopatrzenie emerytalne zza grobu nie wzywaj, już się popisali na stanowiskach i odeszli, a to nie jest raczej chluba kadry PSP jakkolwiek na to nie patrzeć - przecież jak jest wszystko ok to nie ucieka się na emeryturkę.
Niech nasi emeryci trzymają się ciepło, bo jesień nadciąga.
Pozdrawiam