Autor Wątek: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?  (Przeczytany 63792 razy)

Offline Kamilos83

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 29, 2023, 14:11:14 »
kolego Kamilos83
masz rację nie można gasić w koszarówce, ale jeżeli nie masz odpowiednich ŚOI to używasz tych co masz, mimo , że są nie wygodne i cierpliwie czekasz na zakup odpowiednich ŚOI. Dodatkowo jest jeszcze dowódca, który może zdecydować w czym masz działać i przy 40 stopniach przy dogaszaniu trawy pozwoli ci zdjąć grube spodnie mimo, że to szkodliwe dla zdrowia jest, no chyba, że się mylę. A co do wypadku i ubezpieczyciela to jednak prawnik musiałby się wypowiedzieć, i pewnie skończyłoby się jakimś pozwem czy ustaleniem winy.

Tylko pytanie ile ma czekać ? Minęło 5 lat od Szwecji, co roku szumnie w telewizji nagłaśniane że strażacy jadą na moduł, cieszymy się zaufaniem europejskich partnerów itd i niby wnioski po każdej akcji są ale nic z tego nie wynika.
Zgadzamy się w aspekcie że jeżeli nie ma odpowiednich soi to musi działać w tym co ma, tylko zdjęcia z modułu pokazują że działają w koszarowce czyli w czymś zupełnie nie przystosowanym do takich działań. I zgadza się że kdr podejmuje decyzję w jakim soi ma strażak działać, ale wszystkie odchylenia od normy w razie ewentualnego wypadku bierze na swój garb. Ty napisałeś o dogaszanie trawy ale pożary w Grecji to raczej nie dogaszanie trawy 😁
Co do ubezpieczyciela nie musi się wypowiadać prawnik, sprawa jest oczywista. Brak odpowiednich soi = brak zachowanego BHP = wypadek z winny pracownika = brak ubezpieczenia. Wiadomo że każdy przypadek należy rozważać indywidualnie, ale ktokolwiek choć raz korzystał z ubezpieczenia wie jak to wygląda i jak są bezwzględni żeby nie wypłacić kasy :) życie to nie bajka.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 29, 2023, 14:24:44 »
Tylko pytanie ile ma czekać ? Minęło 5 lat od Szwecji, co roku szumnie w telewizji nagłaśniane że strażacy jadą na moduł, cieszymy się zaufaniem europejskich partnerów itd i niby wnioski po każdej akcji są ale nic z tego nie wynika.
Zgadzamy się w aspekcie że jeżeli nie ma odpowiednich soi to musi działać w tym co ma, tylko zdjęcia z modułu pokazują że działają w koszarowce czyli w czymś zupełnie nie przystosowanym do takich działań. I zgadza się że kdr podejmuje decyzję w jakim soi ma strażak działać, ale wszystkie odchylenia od normy w razie ewentualnego wypadku bierze na swój garb. Ty napisałeś o dogaszanie trawy ale pożary w Grecji to raczej nie dogaszanie trawy 😁
Co do ubezpieczyciela nie musi się wypowiadać prawnik, sprawa jest oczywista. Brak odpowiednich soi = brak zachowanego BHP = wypadek z winny pracownika = brak ubezpieczenia. Wiadomo że każdy przypadek należy rozważać indywidualnie, ale ktokolwiek choć raz korzystał z ubezpieczenia wie jak to wygląda i jak są bezwzględni żeby nie wypłacić kasy :) życie to nie bajka.
Oczywiste jest tylko to, że PL akty prawne nie obowiązują w Grecji i sorry... Wiec wg Greckiego prawa jakie są odpowiednie SOI?
Co do 5 lat i wyposażenia modułów to chciałbym zauważyć, że ostatnio trochę ważniejsze tematy były i nie chodzi o kasę tylko o zamieszanie czyli pandemia i kryzys uchodźczy... Pisał KG, że na SOI dla modułów jest projekt na 1,4 mln zł... Spodnie kosztują ok 700 zł więc idzie ich kupić za to 2000 szt. Poza tym kto odpowiada za wyposażenie modułów w SOI?   
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 29, 2023, 18:33:33 »
Czy Ty zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie na brak działań? Jak to jest, że posłowie mogą sobie dawać podwyżki bez względu na sytuację geopolityczną, a u nas nie można na szybko kupić spodni, bo pandemia, bo uchodźcy?
Tłumaczenie, że polskie akty prawne nie funkcjonują w Grecji to już w ogóle parodia. Potem strażak wróci i niech się martwi, może uda mu się nie zachorować na jakieś świństwo.
Czyli ogółem wychodzi na to, że pandemia i uchodźcy nie przeszkadzają w wywieszaniu banerów, które zapewne mało nie kosztowały, ale przeszkadzaja w wyposażeniu jak to mówią najważniejszej służby w kraju w dobrej jakości ŚOI?
A jak KG tak nad wszystkim trzyma pieczę, to niech też trzyma nad tym, żeby wyposażyć ludzi poprzez swoich podwładnych w odpowiednie środki, dać kasę itd.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 29, 2023, 19:11:39 »
Czy Ty zawsze znajdziesz jakieś wytłumaczenie na brak działań? Jak to jest, że posłowie mogą sobie dawać podwyżki bez względu na sytuację geopolityczną, a u nas nie można na szybko kupić spodni, bo pandemia, bo uchodźcy?
Tłumaczenie, że polskie akty prawne nie funkcjonują w Grecji to już w ogóle parodia. Potem strażak wróci i niech się martwi, może uda mu się nie zachorować na jakieś świństwo.
Czyli ogółem wychodzi na to, że pandemia i uchodźcy nie przeszkadzają w wywieszaniu banerów, które zapewne mało nie kosztowały, ale przeszkadzaja w wyposażeniu jak to mówią najważniejszej służby w kraju w dobrej jakości ŚOI?
A jak KG tak nad wszystkim trzyma pieczę, to niech też trzyma nad tym, żeby wyposażyć ludzi poprzez swoich podwładnych w odpowiednie środki, dać kasę itd.
Ty zawsze szukasz czegoś aby się bez sensu przyczepić...
Tak Polskie akty prawne nie funkcjonują w Grecji... Parodią jest rozpatrywanie sytuacji nawet hipotetycznej nie znając podstaw jakiegokolwiek Greckiego prawodawstwa.
3 raz pytam kto odpowiada za SOI dla strażaków z KM/KP będących w modułach GFFFV? I dlaczego winnych się szukam nie tam gdzie trzeba...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 29, 2023, 19:40:07 »
Jeżeli uważasz, że czepianie się w kwestii zdrowia i życia strażaków jest bez sensu, to nie wiem po co robocie w S akcję pt. zapobieganie nowotworom.
Za ŚOI strażaków w module bazując na Twoich wypowiedziach odpowiada właściwy 01. Natomiast inną kwestią jest to, że jak trzeba brylować w mediach to KG jest pierwsza, ale żeby dać kasę na zakup ubrań to już tak fajnie nie jest.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 29, 2023, 19:49:23 »
Jeżeli uważasz, że czepianie się w kwestii zdrowia i życia strażaków jest bez sensu, to nie wiem po co robocie w S akcję pt. zapobieganie nowotworom.
Za ŚOI strażaków w module bazując na Twoich wypowiedziach odpowiada właściwy 01. Natomiast inną kwestią jest to, że jak trzeba brylować w mediach to KG jest pierwsza, ale żeby dać kasę na zakup ubrań to już tak fajnie nie jest.
O nie nie ty się nie czepiasz w kwestii zdrowia i życia strażaków tylko w kwestii tej ostatniej o której piszesz... Przeszkadza ci to, że obraz straży jest taki jak mówi KG i próbujesz go zakrzywić przeszkadza ci S ogólnie przeszkadza ci obecna PSP!
Otóż od listopada 2022 r. można kupić spodnie lekkie kosztują 700 zł a odpowiada za to właściwy KM/KP jeśli uważasz, że wydanie 14 tyś zł aby kupić w KM 20 par spodni lekkich to jakikolwiek znaczący wydatek to nie wiesz ile idzie na same media... Odrębną kwestią jest czy jakkolwiek KM/KP zwrócił się do KG o dofinasowanie zakupu SOI dla modułów GFFFV.... Być może nikt tego nie zrobił...
Podsumowując twoje wywody w tym wątku w Grecji polskie akty prawne nie obowiązują? I KG nie odpowiada za brak spodni lekkich w modułach... Tak czy nie?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline NurasPSP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 29, 2023, 20:00:47 »
Diagnostyka onkologiczna w PSP? O czym my mówimy. Na badaniach lekarskich nawet jeżeli jakieś parametry są podwyższone lub gdzieś wychodzi jakaś nieprawidłowość to nie ma co pytać lekarzy bo jedynie co od nich się dowiesz to że masz badania wbite na miesiąc i masz poprawić wyniki.
W idealnym świecie wychodzi Ci coś złego w wynikach w piątek a w poniedziałek już idziesz na dodatkowe badania. Mało to jest szpitali MSWiA?
Potrzebujemy prewencji w temacie nowotworów i to na szeroką skalę. Ale o czym my tu mówimy większość strażaków to ,, młody he he he schabowy na obiad na nie jakaś sałateczka,,
Sprawności fizyczna ? Proszę. Sami wiecie jak to wyglada. Tu potrzeba zmian w edukacji. Nauki pewnych spraw od podstaw.
Zobaczcie sobie jak wyglądają remizy w USA tam zmiany mają nawet swoje osobne lodówki i gary.
A tu się toczy dyskusja na temat lekkich spodni  :wall: :wall: :wall:
Świadomość się zwiększa i to jest dobre. Ale niestety w temacie raczyska finalnie zostaje się na lodzie samemu ze swoim problemem

Offline ogniomiszcz

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.141
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 29, 2023, 21:54:14 »
Oczywiste jest tylko to, że PL akty prawne nie obowiązują w Grecji i sorry... Wiec wg Greckiego prawa jakie są odpowiednie SOI?
Tak Polskie akty prawne nie funkcjonują w Grecji... Parodią jest rozpatrywanie sytuacji nawet hipotetycznej nie znając podstaw jakiegokolwiek Greckiego prawodawstwa.
A Ty jak jedziesz do Grecji na wycieczkę to wykupując polisę studiujesz greckie prawo?  Dobra polisa to zas*any obowiązek pracodawcy, ale nie sądzę żeby cokolwiek wypłacili nawet z najlepszej jak ktoś nie stosuje ochron, w które został wyposażony. I prawo kraju docelowego nie będzie tu miało nic do rzeczy.
Czytając ten temat odnoszę wrażenie, że jak ktoś jedzie za granicę to musi być zabezpieczony na maxa, a jak gasi las w Polsce, to może działać w dziurawej koszarówce i maseczce.
Wracając do tematu diagnostyki onkologicznej to ostatnio widziałem siłownię w garażu JRG.


Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 29, 2023, 22:01:52 »
Wracając do tematu diagnostyki onkologicznej to ostatnio widziałem siłownię w garażu JRG.
Grubo...
Gdzie sanepid i gdzie BHPowiec w tej KP/KM
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 29, 2023, 23:22:09 »
Jeżeli uważasz, że czepianie się w kwestii zdrowia i życia strażaków jest bez sensu, to nie wiem po co robocie w S akcję pt. zapobieganie nowotworom.
Za ŚOI strażaków w module bazując na Twoich wypowiedziach odpowiada właściwy 01. Natomiast inną kwestią jest to, że jak trzeba brylować w mediach to KG jest pierwsza, ale żeby dać kasę na zakup ubrań to już tak fajnie nie jest.
O nie nie ty się nie czepiasz w kwestii zdrowia i życia strażaków tylko w kwestii tej ostatniej o której piszesz... Przeszkadza ci to, że obraz straży jest taki jak mówi KG i próbujesz go zakrzywić przeszkadza ci S ogólnie przeszkadza ci obecna PSP!
Otóż od listopada 2022 r. można kupić spodnie lekkie kosztują 700 zł a odpowiada za to właściwy KM/KP jeśli uważasz, że wydanie 14 tyś zł aby kupić w KM 20 par spodni lekkich to jakikolwiek znaczący wydatek to nie wiesz ile idzie na same media... Odrębną kwestią jest czy jakkolwiek KM/KP zwrócił się do KG o dofinasowanie zakupu SOI dla modułów GFFFV.... Być może nikt tego nie zrobił...
Podsumowując twoje wywody w tym wątku w Grecji polskie akty prawne nie obowiązują? I KG nie odpowiada za brak spodni lekkich w modułach... Tak czy nie?

No tak, wszystko jest zajebiście i nic nie wolno krytykować. Ma być dobry przekaz jak w jedynej słusznej TV. Niby jesteśmy najlepsi, a wystarczy pojechać za granicę i od razu widać różnicę poziomów. Nie mówię, że wszystko jest źle, ale jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy i mówienie, że u nas jest najlepiej w Europie, to chyba nie do końca prawda. Ale każdy wierzy w to co chce.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 30, 2023, 09:37:22 »
No tak, wszystko jest zajebiście i nic nie wolno krytykować. Ma być dobry przekaz jak w jedynej słusznej TV. Niby jesteśmy najlepsi, a wystarczy pojechać za granicę i od razu widać różnicę poziomów. Nie mówię, że wszystko jest źle, ale jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy i mówienie, że u nas jest najlepiej w Europie, to chyba nie do końca prawda. Ale każdy wierzy w to co chce.
Wszystko nie jest zajebiescie ale w kwestii wyposażenia strażaków i profilaktyki antynowotworowej jest lepiej (w kwestii aut i remontów JRG to skok o dwie klasy)... O strażakach dobrze mówią we wszystkich telewizjach więc nie wiem skąd u Ciebie ta jedna słuszna ba nawet KG był ostatnio w kilku mediach "niepublicznych" ni jak to nie pasuje do twojej teorii... Polski rynek sprzętu pożarniczego jest jednym z 3 największych w Europie...   Ty wierzysz w wizję która mówi, że wszystko jest źle... Ja przez te lata mam pogląd całkowicie inny bo PSP w ostatnich latach ma się dobrze ludzie łatwiej dostają się do szkół, łatwiej mogą otrzymać stanowiska itd... 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 30, 2023, 09:38:19 »
Miałem przyjemność być w Turcji w jednostce.
Śnieżnobiały dywan na całej podłodze w sypialni i pomieszczeniu codziennym.
Nikt nie ma prawa wejść brudny i w butach ( tutaj jeszcze dochodzą względy kulturowe).
Moja żona patrzyła z zachwytem na tę sterylność a ja ze smutkiem mając przed oczami nasze podejście do czystości.
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 30, 2023, 09:41:50 »
Miałem przyjemność być w Turcji w jednostce.
Śnieżnobiały dywan na całej podłodze w sypialni i pomieszczeniu codziennym.
Nikt nie ma prawa wejść brudny i w butach ( tutaj jeszcze dochodzą względy kulturowe).
Moja żona patrzyła z zachwytem na tę sterylność a ja ze smutkiem mając przed oczami nasze podejście do czystości.
To kwestie kulturowe przede wszystkim...
U nas na ten moment są strefy ale obstawiam, że dekady potrwa zanim to będzie przestrzegane rygorystycznie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 30, 2023, 10:14:38 »
Polski rynek sprzętu jest jednym z największych w Europie, a zobacz jakie samochody idą do Niemca albo do Czech. Zobacz co największy producent robi na nasz rynek, a co puszcza za granicę. Kabiny brygadowe (takie jak kiedyś robił rosenbauer) to jest standard na zagranicę, u nas dalej trzeba się cisnąć w nowym super MAN-ie.
Co do przekazu to chyba nie umiesz do końca czytać ze zrozumieniem, bo chodziło o ogólny przekaz płynący z góry. Ja wierzę w wizję tego, że jeszcze bardzo daleko nam choćby do francuskich strażaków, bo duża część nowinek pożarniczych pochodzi właśnie od nich. Zarządzanie powietrzem, asekuracja rot mówi Ci to coś, czy na zebraniach o tym nie rozmawiacie? Mi chodzi jedynie o to, że mówi się o nas jako o najlepszych strażakach w Europie, a jak na to na chłodno popatrzeć to wcale tak nie jest, bo wystarczy wgłębić się w jakąś dowolną dziedzinę ratownictwa i okazuje się, że są lepsi. I tu przekaz jest jak najbardziej podobny do tego, jak mówi się że jesteśmy gospodarczą potęgą Europy 😅

Wracając do tematu to jakoś nigdy nie widziałem Francuzów w ubraniu koszarowym podczas pożaru np lasu. Jakoś mogą mieć dedykowane ubrania itd, ale tam to pewnie jest na to kasa.

Wydaję mi się, że Tobie to zależy tylko i wyłącznie na obsadzaniu stanowisk, a jakość ratownictwa może być tematem drugorzędnym. A przy obecnych zagrożeniach i rozwoju powinno to wyglądać odwrotnie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 30, 2023, 10:24:17 »
Wracając do tematu to jakoś nigdy nie widziałem Francuzów w ubraniu koszarowym podczas pożaru np lasu. Jakoś mogą mieć dedykowane ubrania itd, ale tam to pewnie jest na to kasa.
Wydaję mi się, że Tobie to zależy tylko i wyłącznie na obsadzaniu stanowisk, a jakość ratownictwa może być tematem drugorzędnym. A przy obecnych zagrożeniach i rozwoju powinno to wyglądać odwrotnie.
A Greków, Hiszpanów czy Włochów widziałeś? Greków widzę obecnie (na zdjęciach) w tshirtach  :straz:
Oczywistym jest, że powinno się równać do najlepszych ale 8 lat przespanych w temacie SOI (przypomnij mi ile lat pracował zespół od US) nie da się nadgonić od tak... Wszystko te cholerne ZZ...
Bez żartów to stronie służbowej w latach 2008-15 nie zależało na wprowadzeniu dobrej/akceptowalnej klasy US. Ciekawe czy starczyło by mi palców aby policzyć wszystkie zakupinie pralnice w latach 2008-2015? Bo w latach późniejszych to w moim województwie by mi palców zbrakło :rofl:   
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2023, 11:09:27 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #90 dnia: Lipiec 30, 2023, 11:46:12 »
Tak, przez osiem ostatnich lat, Polki i Polacy...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #91 dnia: Lipiec 30, 2023, 12:07:07 »
Tak, przez osiem ostatnich lat, Polki i Polacy...
Dokładnie tak było w PSP w temacie SOI i bhp :rofl:
Tutaj pełna zgoda tylko zmień Polacy na Strażacy czekali na nowe US
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Turbol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 02, 2023, 10:23:46 »
No i jak to ma działać?
Godzina W i ile JRG w ubraniach specjalnych...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 02, 2023, 11:20:04 »
No i jak to ma działać?
Godzina W i ile JRG w ubraniach specjalnych...
No ale to to już jest nadgorliwość najniższych szczebli bo w książce pisze tak jak w załączniku
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Turbol

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 02, 2023, 11:33:20 »
No właśnie i było chyba nawet pismo KG, że nie zaleca się korzystania z ŚOI podczas takich uroczystości.

Jeszcze kilka lat temu wszyscy stali w US. Fajnie teraz patrzeć na coraz bardziej świadomych strażaków, poza wyjątkami...

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 02, 2023, 11:41:21 »
No właśnie i było chyba nawet pismo KG, że nie zaleca się korzystania z ŚOI podczas takich uroczystości.

Jeszcze kilka lat temu wszyscy stali w US. Fajnie teraz patrzeć na coraz bardziej świadomych strażaków, poza wyjątkami...
Oczywiście, że było ale żeby beton przebić nie wystarczy jedno pismo trzeba systemtycznego działania bo betonaza infekuje mózgi coraz młodych
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 02, 2023, 17:44:07 »
Facebook jest na bieżąco analizowany przez KG więc chyba to nie problem zadzwonić tu i tam z sugestiami jak to wszystko powinno wyglądać. A młodzi uczą się od starych, więc jaki stary, taki młody.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 02, 2023, 19:14:40 »
Facebook jest na bieżąco analizowany przez KG więc chyba to nie problem zadzwonić tu i tam z sugestiami jak to wszystko powinno wyglądać. A młodzi uczą się od starych, więc jaki stary, taki młody.
Nie posiadam konta na tym serwisie społecznościowym ani na żadnym innym  :wacko: Problemem nie jest KG bo on wyraźnie napisał ale 01 i 02KP lub 11 JRG którzy zapominają o poleceniach KG i ubierają ludzi w US i hełmy bez przyczyny.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline simek92

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.127
  • KM PSP
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 02, 2023, 19:52:48 »
Ty konta nie masz, ale mają osoby, które są przełożonymi tych KM/KP i jeżeli coś takiego widać na zdjęciach, to powinno się reagować. Bardziej to by było zasadne, niż ganianie ludzi za to, że mieli wątpliwości co do niektórych rzeczy w PSP.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Początek diagnostyki onkologicznej w PSP?
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 02, 2023, 20:04:35 »
Ty konta nie masz, ale mają osoby, które są przełożonymi tych KM/KP i jeżeli coś takiego widać na zdjęciach, to powinno się reagować. Bardziej to by było zasadne, niż ganianie ludzi za to, że mieli wątpliwości co do niektórych rzeczy w PSP.
Wiesz co, że ci wyżej mają trudniej  :rofl: Bo od 14 grupy można odwoływać ze stanowiska  :rofl:
Było kilku może kilkunastu imbecyli (bądź ludzi nie do końca świadomych) którzy wdali się w gadki z przełożonym i nagle problem? Głupia dyskusja na oficjalnych profilach "swojej firmy" pod własnym nazwiskiem sorry ale to nagroda Darwina.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.