Służba > Forum zawodowców

przeniesienie do innego wojewódźtwa - jakie JRG

<< < (2/3) > >>

Fischer:
Co odpowiedź to inna ;). Sam już nie wiem czy iść do dowódcy JRG 'zareklamować' się czy nie...blisko miejsca zamieszkania to jest JRG 4 i 7...jeżeli o to jakie mam uprawnienia to JRG 1.
Nie są mi straszne wyjazdy...bardziej chodziłoby mi o jakąś jednostkę gdzie jest dobra atmosfera (tak wiem, w każdej jednostce jest dobra na swój sposób)...gdzie normalne stosunki z dowódca są itd...ktoś coś może podpowiedzieć?

Harmful:
16 :)

simek92:
Jak powiesz, że masz nurka to myślę że jedynka stoi przed Tobą otworem. Ale jak to się mówi potem szefa się nie wybiera i żeby potem nie bylo zdziwienia, że nie jest kolorowo. Jak masz blisko na 4 to idź tam, a jak nie jest problemem dojazd to 16😉

piotrs1985:
Idź do kadr, pogadaj. Karta jest po Twojej stronie bo są braki kadrowe i na bank będziesz mógł wybrać jrg. Zrób wywiad, jedynki nie polecam. Siódemka jest podobno ok .

wicher69:

--- Cytat: Fischer w Sierpień 08, 2019, 14:22:48 ---W związki, iż jestem w trakcie zmiany miejsca zamieszkania na Warszawe, a co za tym idzie województwa...chciałem zapytać jak wygląda sprawa z wyborem JRG w W-awie?
Pomijam fakt raportu do KM/P potem KW potem KG potem KW itd i oczywiście ich zgody...chodzi mi o to czy (a jeżeli jest taka możliwość to jak to ugryźć?) mogę sobie wybrać jednostkę która by mi 'odpowiadała', czy to po prostu jest decyzja komendanta m. st. Warszawy, na jaką JRG mnie przydzieli?

--- Koniec cytatu ---

Bez problemu możesz wybrać dowolną jednostkę, jeżeli na takowej jest miejsce i dowódca JRG wyrazi chęć. Sam przenosiłem się do Warszawy 4 lata temu. W jakim korpusie jesteś? Dowódca JRG 1 będzie pewnie zainteresowany, ale odpowiedz sobie, czy chcesz się bawić w nurkowanie. Na JRG 7 będą spore braki w kadrze dowódczej, bo od przyszłego roku odchodzi kilku dowódców na emkę. Na JRG 4 też zresztą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej