Służba > Forum zawodowców

przeniesienie do innego wojewódźtwa - jakie JRG

<< < (3/3)

pepek1:
Podobno atmosfera nurkowa na jedynce do bani i to już w Polsce o tym mowia :zamknij:

ikarus:
Najlepiej to sam się zastanów co chcesz robić i gdzie pracować.
Czy chcesz  pracować na jednostce zwykłej czy na takiej ze specjalizacją, czy na małej czy na dużej? Dużo jest warunków. Jak już będziesz wiedział najlepiej pierwsze co, to do Dowódcy JRG, z nim pogadać przedstawić że chcesz się przenieść i tyle. Na jakie stanowisko itp.  I on Ci powie czy chce Cię czy nie. Na pewno zasięgnie jeżyka co ty za gość jesteś z twojej JRG. Jeżeli na JRG ze specjalizacją to wiadomo dochodzą dodatkowe elementy poznania sprzętu i wiedzy jak działa dana specjalizacja.
Mówisz że JRG 1 czyli nurkowa. Jeżeli masz papiery nurkowe i nurkujesz i chcesz to robić to tam. Jeżeli nie to inna.
Jeżeli dany dowódca będzie cie chciał to wtedy do kadr jedziesz i gadasz. Jak dowódca będzie Cię chciał to zadzwoni do kadr do naczelnika i powie że cie weźmie i z Komendantem też załatwi. Pozostanie tylko raporty popisać i załatwione. Jeżeli to z innego woj. to ze 3 miesiące będzie trwało. Bo to przez KG musi iść.


--- Cytat: pepek1 w Sierpień 15, 2019, 15:44:07 ---Podobno atmosfera nurkowa na jedynce do bani i to już w Polsce o tym mówią :zamknij:

--- Koniec cytatu ---
Do bani to jesteś Ty, skąd możesz wiedzieć jak jest jak tam nie pracujesz. Bo jak byś pracował to i jak by ci było do "BANI" to byś się przeniósł żeby było lepiej "W twojej BANI". :):) W Polsce to dużo mówią o Warszawce tylko pytanie czy to prawda "dodatek stołeczny" itp. Zresztą o innych miastach czy JRG też dużo mówią i co, ludzie się nie przenoszą, bo ktoś coś mówi? Ludzie rożne mają powody przenosin między miastami.
Wkurzają mnie takie posty które mówią ludziom jak jest a tego nie wiedzą. Czy on się pyta jak jest? Czy jak jest z wyborem JRG? Jednemu może pasować dany dowódca a innemu nie. Jednemu może pasować dany dowódca zmiany innemu nie.

W Warszawie działają chyba największe grupy specjalistyczne w Polsce pod względem ludzi i sprzętu.
Na koniec pytanie na jakiej JRG chcesz pracować i co chcesz robić? Każda JRG jest inna i każdy dowódca jest inny. Normalne.
Pozdrawiam

Fischer:
Panowie, bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi. Już chyba wiem co chciałem wiedzieć,  pozdrawiam! :straz:

Mateee998:
Witam. Odświeże trochę temat. Chodzi mi o przenosiny między KP w tym samym województwie. Czy potrzebne jest pisanie uzasadnienia do KW czy wystarczą zgody obu 01 i raport do KW?

Eqinox:

--- Cytat: Mateee998 w Październik 29, 2019, 14:15:07 ---Witam. Odświeże trochę temat. Chodzi mi o przenosiny między KP w tym samym województwie. Czy potrzebne jest pisanie uzasadnienia do KW czy wystarczą zgody obu 01 i raport do KW?

--- Koniec cytatu ---
TAK.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej