Służba > Forum ochotników

Umundurowanie bojowe zgodne z OPZ

<< < (3/3)

Sadecky:
Złożone na 2 częściowe. Z tego co wiem to dużo jednostek tak napisała. Ale na Boga ! To są dotacje dla jednostek z poza systemu, do wypadku to my jeździmy raz na 3 lata więc po co nam lekka kurtka, jeśli będzie trzeba przy 40 stopniach włożymy ciężką,  a za tę pieniądze dokupimy do kompletu hełm albo buty! 5 lat temu kupiliśmy zwykłe ups za bodajże 500 zł za sztukę i dotrwały do dziś tylko poszarpane jak diabli. Przy kwocie całego zakupu ponad 20 tyś (2 częściowe + hełm i buty ) 60 % dokłada jednostka, a nasz star jest warty(kupiony za 18 tyś) mniej niż te ubrania. Ehh........ :'(

madmax29:

--- Cytuj ---dotrwały do dziś tylko poszarpane jak diabli.
--- Koniec cytatu ---
są całe tylko w kawałkach  :rofl: Jacy to geniusze pożarnictwa się w tych internetach marnują. PS, A ja mam w domu moro i w dodatku jeszcze całe.

Moderator: nie obrażaj!

Fistach:

--- Cytat: Sadecky w Czerwiec 04, 2019, 21:16:25 ---Złożone na 2 częściowe. Z tego co wiem to dużo jednostek tak napisała. Ale na Boga ! To są dotacje dla jednostek z poza systemu, do wypadku to my jeździmy raz na 3 lata więc po co nam lekka kurtka, jeśli będzie trzeba przy 40 stopniach włożymy ciężką,  a za tę pieniądze dokupimy do kompletu hełm albo buty! 5 lat temu kupiliśmy zwykłe ups za bodajże 500 zł za sztukę i dotrwały do dziś tylko poszarpane jak diabli. Przy kwocie całego zakupu ponad 20 tyś (2 częściowe + hełm i buty ) 60 % dokłada jednostka, a nasz star jest warty(kupiony za 18 tyś) mniej niż te ubrania. Ehh........ :'(

--- Koniec cytatu ---

Ale majac lekka kurtke mozecie w niej jechac do wszystkich zdarzen oprocz pozarow wewnetrznych... nie wiem czemu uznales ze tylko do wypadkow.

mulat81:
KG daje po ~ 1500zł do ubrania i tak naprawdę wskazuję jedynego słusznego dostawcę, u  którego trzeba wyłożyć 2800 no chyba że kogoś stać na wyłożenie 5000 PLN to łapie się inny model, czy to aby nie nie USTAWKA? i podobnie stało się z zakupami pojazdów z dofinansowań gdzie dali parametry z..... które również na obecną chwilę wskazują na jednego producenta, cus to zalatuje układem bo to raczej nie jest zbieg okoliczności 🤔

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej