Autor Wątek: Akcja L-4  (Przeczytany 71815 razy)

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 06, 2018, 20:11:01 »
Szkoda, że Brudziński i peterek upolityczniają obecną sytuację w służbach mundurowych.  To nie jest polityczny protest :tuba:
  Dziękuję za zaszczyt i postawienie mnie w jednym szeregu z naszym ministrem :mellow:. Z jednym warunkiem: nie upolityczniam sytuacji w służbach tylko sam protest łączę z polityką. Wolę stać z nim niż z jednym z jego poprzedników który o mojej OJCZYŹNIE powiedział: h..j, du..a i kamieni kupa.
  Zaskoczę Cię może: protest z 2015 roku S-ki w Warszawie też był związany z polityką. :rofl: :rofl:
  Coś mi się wydaje i podpowiada, że nawet jak przy założeniu spełnienia wszystkich warunków federacji przez rządzących i w związku z tym braku podstaw do akcji protestacyjnej to i tak będziemy mieli jakąś akcję protestacyjną po wakacjach przyszłego roku w mundurówce. Czas pokaże czy mam rację.

I dodatkowo:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wynagrodzenia-w-budzetowce,6,0,2420486.html
pozdrawiam
 

Offline Kivlow14

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 06, 2018, 20:18:44 »
Panowie jutro będzie przełom w PSP czas na nas !!!!

Offline karolek998

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 236
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 06, 2018, 20:21:42 »
Gdzie będzie przełom? Jak na razie to Pasłęk, Kraków i Nowa Sól poszli na L4

Offline oliwier

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.349
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 06, 2018, 20:57:26 »
Gdzie będzie przełom? Jak na razie to Pasłęk, Kraków i Nowa Sól poszli na L4
Uwierz mi że w wielu Komendach tabelki jakie zażyczył sobie KG odnośnie zwolnień nie będą puste. Informacje idą na zamkniętych grupach i w prywatnych wiadomościach. Widocznie do Ciebie z jakiś powodów nie docierają. Nie jest to skala jak u niebieskich ale w małych komendach czy JRG te kilka osób powoduje już problemy a to tak naprawdę początek epidemii. Poza tym pojawiają się problemy z zasięgiem sieci telefonii komórkowej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2018, 21:21:53 wysłana przez oliwier »
PRAWDZIWY STRAŻAK NIE UŻYWA APARATU.
PRAWDZIWY STRAŻAK PO AKCJI IDZIE SIĘ WYRZYGAĆ :)

Offline BAJBUS

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 06, 2018, 21:13:34 »
Panie peterek, dalej miesza pan wszystko w politykę.  Jeszcze niedawno w tym roku bułkę kajzerkę kupowałem po 35 gr, obecnie po 65gr. To tylko różnica w cenie bułki, nie będę wymieniał innych przykładów, znasz je pewnie z autopsji.

Offline fireman998998

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 447
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 06, 2018, 21:22:07 »

Offline 112psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 06, 2018, 21:27:26 »

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 06, 2018, 22:05:08 »
Dziękuję za zaszczyt i postawienie mnie w jednym szeregu z naszym ministrem :mellow:. Z jednym warunkiem: nie upolityczniam sytuacji w służbach tylko sam protest łączę z polityką. Wolę stać z nim niż z jednym z jego poprzedników który o mojej OJCZYŹNIE powiedział: h..j, du..a i kamieni kupa.
 

Z tym zaszczytem to nie przesadzaj. :) Piszesz, że ... Sam protest łączysz z polityką. Zawsze protest służb mundurowych jest po myśli opozycji bez względu kto rządzi. PiS stał koło nas jak rządział PO. Dziś jest na odwrót było tak i zawsze tak będzie. Za blisko stoją służby polityki aby protety nie były upolityczniane.
Wolisz stać w jednym szeregu z ministrem - pewnie w przenośni, a może i w relu. Byłem zbulwersowany po wypowiedzi o "państwie teoretycznym, ch...j, du...a i kamieni kupa" ministra Sienkiewicza. Wynik był jeden głosowałem jak głosowałęm przeciw PO. Natomiast widząc obecne demolowanie
N a s z e j   O j c z y z n y
zarówno wewnętrzne, jak i na arenie międzynarodowej mam pełne przekonanie, że spudłowałem ze swoim wyborem w poprzednich wyborach. Sienkiewicz zachował się jak buc mówiąc  o  N a s z e j   O j c z y ź n i e  w sposób cytowany natomiast to były słowa, bolesne ale słowa. Obecnie jego następcy nie mówią może o "kamieniach" ale mam wrażenie, że mają ochotę aby kamień na kamieniu w pewnych kwestaich nie pozostał, czy Polacy na to zasługują? To już nie są słowa to są czyny, a odkręcić pewne fakty, które następują na arenie międzynarodowej będzie bardzo ciężko o ile wogółe będzie to możliwe.

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 06, 2018, 22:39:08 »
Panie peterek, dalej miesza pan wszystko w politykę.  Jeszcze niedawno w tym roku bułkę kajzerkę kupowałem po 35 gr, obecnie po 65gr. To tylko różnica w cenie bułki, nie będę wymieniał innych przykładów, znasz je pewnie z autopsji.
A ja kupowałem cukier kilka miesięcy temu po 2,90 zł za kilogram, a obecnie jest po 1,60. To taki żart (proszę nie obraź się). Kiedyś też byłem naiwny i pełen ideałów że nasza służba jest apolityczna i nie dotyka nas strażaków tylko naszych przełożonych na stołkach 01 i 02 i nie ma wpływu na moją służbę i pracę. Wyleczyli mnie z tej naiwności kilka lat temu platformersi i ich zaplecze w PSP. Mój jogurt i komenda do tej pory nie może się pozbierać po rządach ich pupila.
pozdrawiam   

Offline skalpel_

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 06, 2018, 22:43:00 »
Ilekroć zdarza mi się mieć wątpliwości odnośnie protestu, jego formy i niektórych postulatów, to pojawia się jakiś polityk i mnie ich skutecznie pozbawia. Ci z Podlasia mają szczególną moc pozbawiania wątpliwości.

Sprawa jest w zasadzie prosta, pozwolę sobie zacytować jednego z policjantów z ifp (kiedy jeszcze o L4 w PSP nie było słychać):
Cytuj
Widocznie im jest dobrze, mają zgody, dorabiają, nie narzekają i udają, że chcieli by protestować. Niech się nie ośmieszają. Odlaczamy sie od nich i w zyciu nic sami nie zrobia. Tyle z ich ,,obecnosci" w tym wielkim naszym zrywie....
Więc trzeba sobie po prostu odpowiedzieć na pytanie czy faktycznie jest dobrze, bo są zgody na dorabianie, nie ma co narzekać i ryzykować, a przyszłość formacji rysuje się w kolorowych barwach. Czy może jednak jest zgoła inaczej i warto zaznaczyć swoją obecność w tym wielkim zrywie. Tyle.
Zdrówka wszystkim  :straz:

Cytuj
który o mojej OJCZYŹNIE powiedział: h..j, du..a i kamieni kupa.
Nie o Ojczyźnie, tylko o jednym z projektów rządowych. Trochę subtelniej wciskaj tę propagandę.
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2018, 22:46:08 wysłana przez skalpel_ »

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 06, 2018, 22:44:33 »
"Takie nagminne występowanie po zwolnienia lekarskie - to jest karygodne. Policjant powinien wyróżniać się wysokim morale (...) a idą na lewe zwolnienia"
minister Błaszczak

Myślę, że jak Pan minister wie coś o nieprawidłowościach w potwierdzeniu niezdolności do służby to mógłby bez problemów zweryfikować "lewe"zwolnienia.
Morale nie nakarmią rodzin, nawet wysokie.

Offline psppsp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 06, 2018, 22:59:30 »
Od kolegi z Krakowa z JRG 5 zaczely sie pierwsze pogrozki.Ich dowodca wydzwanial do każdego czy przyjdzie bo jak nie to bedą problemy.Pytanie czy to nie jest mobbing.Czy ten Pan też dostanie podwyżkę skoro nie identyfikuje się z protestem?

Offline Taker

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 06, 2018, 23:17:14 »
Od kolegi z Krakowa z JRG 5 zaczely sie pierwsze pogrozki.Ich dowodca wydzwanial do każdego czy przyjdzie bo jak nie to bedą problemy.Pytanie czy to nie jest mobbing.Czy ten Pan też dostanie podwyżkę skoro nie identyfikuje się z protestem?
Ten pan będzie miał sprawę w sądzie o mobbing i zaszastanie pracowników !
NIC TYLKO OFLAGOWAĆ SIĘ I PODPALIĆ

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 06, 2018, 23:36:12 »
Z tym zaszczytem to nie przesadzaj. :) Piszesz, że ... Sam protest łączysz z polityką. Zawsze protest służb mundurowych jest po myśli opozycji bez względu kto rządzi. PiS stał koło nas jak rządział PO. Dziś jest na odwrót było tak i zawsze tak będzie. Za blisko stoją służby polityki aby protety nie były upolityczniane.
Wolisz stać w jednym szeregu z ministrem - pewnie w przenośni, a może i w relu. Byłem zbulwersowany po wypowiedzi o "państwie teoretycznym, ch...j, du...a i kamieni kupa" ministra Sienkiewicza. Wynik był jeden głosowałem jak głosowałęm przeciw PO. Natomiast widząc obecne demolowanie
N a s z e j   O j c z y z n y
zarówno wewnętrzne, jak i na arenie międzynarodowej mam pełne przekonanie, że spudłowałem ze swoim wyborem w poprzednich wyborach. Sienkiewicz zachował się jak buc mówiąc  o  N a s z e j   O j c z y ź n i e  w sposób cytowany natomiast to były słowa, bolesne ale słowa. Obecnie jego następcy nie mówią może o "kamieniach" ale mam wrażenie, że mają ochotę aby kamień na kamieniu w pewnych kwestaich nie pozostał, czy Polacy na to zasługują? To już nie są słowa to są czyny, a odkręcić pewne fakty, które następują na arenie międzynarodowej będzie bardzo ciężko o ile wogółe będzie to możliwe.

Szanowny kolego:
 oczywiście to jest Twój przyszły suwerenny wybór przeciwko komu będziesz głosował w przyszłości najbliższej. Ja też wiele lat miałem dylemat aby głosować nie za kimś ale przeciwko komuś i tak do ostatnich wyborów parlamentarnych. jak nigdy nie lubiłem prawicy ,to trochę poczytałem i posłuchałem w internecie portali i ludzi i rzeczy z prawej strony i osąd mi się "poprawił" z bardzo lewicowego.
 Co do areny międzynarodowej: nie mam zamiaru przekonywać Ciebie, że nareszcie po wielu latach prowadzimy politykę niezależną (zwłaszcza od Niemiec), potrafimy w UE w zalewie liberalizmu i przeważających trendów neolewicowych powiedzieć nie. Zauważ, że te tendencje w wielu krajach Europy obecnie zmieniają się na prawicowe, także myślę że nie ma potrzeby nic odkręcać. Jesteśmy dużą nacją, dużym krajem w UE i ja nie chcę jeść w Polsce gorszych słodyczy produkcji niemieckiej tylko dlatego że żyję na wschodzie, albo prać w gorszym proszku. Może nie zwróciłeś uwagi na tzw. sondaże poparcia w ostatnich trzech latach, ale za każdym razem gdy obecny rząd zdecydowanie "walczy" z tzw. Brukselą, nie zgadza się z opinią społeczną na zachodzie (kształtowaną w dużej mierze przez polityków i ich znajomości z opozycji totalnej), nie zgadza się na nierówne traktowanie naszego kraju to słupki procentowe poparcia im rosną, a jak im mięknie faja to spadają. Może nasze społeczeństwo (większość?) nareszcie dojrzało do decydowania o samym sobie poprzez wybory, a nie poprzez próby puczu w sejmie i na ulicy. Na marginesie: orzeczenie TSUE tak głośne ostatnio w sprawie Polski my mamy wykonywać jako Polska bez mrugnięcia, a nasi sąsiedzi Niemcy wybierają sobie które orzeczenia będą wykonywać a które nie będą bo nie.
 Powiedz gdzie bylibyśmy dzisiaj gdyby nie było afery taśmowej, która zmiotła platformę i strażnika żyrandola z piedestału. Powiedz, o co dzisiaj protest służb mundurowych by się toczył, gdyby dalej rządzili poprzednicy i informowali nas ustami Vincenta, "że piniendzy w budżecie ni ma" na nic i nie będzie.
pozdrawiam
ps.
oglądnij proszę taki tytuł jak "Media III RP" - dokument z 2010 roku, wiele lat przeleżał na półce zanim go puścili (czyli pisowcy nie nakręcili go teraz jak przejęli władzę, a jaki aktualny).
 
             

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 07, 2018, 00:17:31 »
Peterek czytam i idź na L4. Zrobisz więcej pożytku dla siebie i służby. Nie upolityczniaj głodu moich dzieci. Spróbuj to im przestawić

Offline Bryan80

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 07, 2018, 08:49:58 »
Koledzy odetnijmy się od polityki. Nie o to w tym proteście chodzi. To że ktoś próbuje go upolitycznić...no cóż ktoś już wcześniej napisał mądrze że każdy protest przeciwko władzy jest na rękę opozycji bez względu na to kto akurat rządzi. Mimo to nie bawmy się w polityków.
Nie możemy się jednak godzić na to by nasze służby były traktowane jako gorszy sort w porównaniu do wojska. To kolejna propozycja podwyżek w których wojsko jest traktowane w sposób uprzywilejowany i to znacznie. Jakiś czas wcześniej jeszcze za bytności Antka w MON-ie myśmy dostawali podwyżki rzędu ok. 250-300zł, a wojsko chyba ok. 500zł. Kolejna podwyżka teraz nam proponowana jest kolejnym przykładem traktowania naszych służb jak niepotrzebnego balastu. Ja bym nie miał pretensji do rządu o taką wysokość proponowanych nam podwyżek gdyby były one porównywalne we wszystkich służbach, ale skoro wojsku po raz kolejny można dać znacznie więcej...to niech nasza władza nie mówi że nie ma dla nas pieniędzy w budżecie. W mojej jednostce tylko w ostatnich dwóch miesiącach bodaj 4-5 chłopaków (co stanowi ok. 2% stanu etatowego jednostki) uciekło do wojska lub SOP-u i póki co sobie tą zmianę chwalą. Na wstępie zarabiają 1000-1500 zł więcej na równorzędnych stanowiskach.  Jak tak dalej będzie to wyglądać to w naszym bagnie nikt już nie będzie chciał pracować. Dlatego walczmy razem o wspólny cel.

Offline peterek

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.260
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 07, 2018, 08:59:05 »
Peterek czytam i idź na L4. Zrobisz więcej pożytku dla siebie i służby. Nie upolityczniaj głodu moich dzieci. Spróbuj to im przestawić

   Nie bądź hipokrytą. Twoje dzieci głodują ??? Jesteś pierwszym strażakiem którego poznałem (szkoda, że tylko wirtualnie) którego dzieci głodują. Sugeruję zwrócić się o wsparcie do kolegów ze zmiany. Jak robicie sobie wspólnie obiady to na pewno znajdzie się dodatkowo porcja dla 2-3 dzierlatków.
pozdrawiam
ps.
A co zrobisz jak akcja "strajkowa" nie spełni Twoich oczekiwań ? Zwolnisz się w ramach "protestu "przeciwko tak fatalnym warunkom pracy/służby i poszukasz dobrze płatnego etatu np. w budownictwie dróg ? Pamiętaj o rodzinie - dalej głodem nie może przymierać.   

Offline Kivlow14

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 07, 2018, 09:00:26 »
Nie wiem jak to jest w mniejszych garnizonach ale w dużych ośrodkach - NIE MA CHĘTNYCH DO SŁUŻBY - a jak już ktoś przyjdzie to porobi 2-3 lata zobaczy że perspektyw na awans ZERO i ucieka z firmy. Na rynku pracy w dużych miastach nie jesteśmy absolutnie konkurencyjni. Część osób przychodzi do pracy tylko aby mieć niższe składki w swoich prawdziwych pracach a służba w PSP to takie coś co trzeba przeboleć.
Widzę rosnące piętrzenie się papierów w biurach i coraz więcej tabelek i statystyk przysyłanych z góry.
Do biura nikt POWTARZAM NIKT NIE CHCE PRZYJŚĆ bo na 8h nie dorobi i KM traktuje te wakaty jak karne :/

Z tą tendencją gnojenia służb jaka w obecnej chwili jest z dorabianiem za chwilę podział się pożegna (przypominam grupy 11 w górę już nie mogą prędzej czy później pójdzie to w dół). Zakusy są też aby były 12 na podziale to też będzie gwóźdź do trumny (po co w kilku województwach testują od stycznia pracę Dc-y i zastępcy JRG na zmiany 7-15 i 13-21 A PO TO ABY OGARNĘLI DWIE ZMIANY SŁUŻBY PORANNĄ I WIECZORNĄ PRZY 12H TRYBIE PRACY ).

Panowie OGARNIJCIE SIĘ  jak sami nie zadbamy o swoje to NIKT WAM NIE DA NAWET JEDNEGO ETOSA !!!


Offline Maciax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 07, 2018, 09:24:21 »
To są czcze obietnice, podobne do obiecanek obecnych ministrów MSWiA i obecnej zmiany. Obiecanek jak kiedyś obiecywali komuniści.
Niech 01 policji zadeklaruje to na piśmie i dodatkowo, że przyzna nagrody ze swojego uposażenia, gdy rząd nie da. Choć wątpię, aby policjanci i w to uwierzyli.
A my czekajmy dalej, bojąc się protestować, bojąc się o 30-50 zł dodatku i 100 zł nagrody.
Może przeliczcie to na czas na L4 poświęcony swojej rodzinie, zaległym pracom domowym.  Może warto.
 Oglądajmy się na innych, na policję,  a zostaniemy na  lodzie.
To jest ich winna. Obecnego rządu. Sami do tego doprowadzili. Rozdając 500+ rozregulowali gospodarkę, spowodowali inflację,
 wzrost cen, spadek wartości nabycia pensji - jak za socjalizmu. Niech teraz piją to piwo.
Jakieś źródła tych informacji? Rozdając 500+? Chłopie taka pomoc socjalna jest w każdym cywilizowanym kraju (np. Niemcy 190 EURO na KAŻDE dziecko, Anglia około 100 euro, a we Francji tak jak i w Polsce - za drugie dziecko około 130 euro) - uważasz, że jesteśmy gorsi? Że nasze dzieci mają inne potrzeby? Że się nie należy bo zdarzają się patologie? (jak i wszędzie)? No brawo ty!
Rozregulowana gospodarka? Jakieś źródło tych informacji? To ja Ci podam swoje "Polska gospodarka jest w fazie silnego wzrostu, mimo dość niskiego poziomu inwestycji w 2016 roku - oceniła Komisja Europejska w najnowszym raporcie o sytuacji gospodarczej w Polsce Country Report 2017." https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/stan-gospodarki-pkb-polska-ke-silny-wzrost,26,0,2276122.html - Wiec albo nie czytasz pewnych artykułów bo się na tym nie znasz, albo jesteś na tyle zaślepiony, że nie chcesz zauważyć tego co się dzieje wokół ciebie. Tylko po co siejesz takie farmazony? Ktoś Ci za to płaci?
Inflacja? https://pl.wikipedia.org/wiki/Inflacja_w_Polsce - co mogę dodać...
Spadek siły nabywczej pensji - tutaj temat rzeka ale polecam poczytać http://www.finanse.egospodarka.pl/137279,Droga-zlotowki-Sila-nabywcza-pieniadza-w-powojennej-Polsce,1,63,1.html
Na zakończenie chciałem koledze napisać jedną rzecz.... Błogosławieni, którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia (napisania) a mimo to milczą. Proponuje sie dostosować.

Offline Grze79

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 100
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 07, 2018, 09:28:07 »
nie tylko 11 grupa... prewentysci zakaz dorabiania na z zakresu ochrony ppoz. poza swoim rejonem! bo komendant wojewodzki moze Cie wyslac na kontrole do powiatu obok.

Offline Kivlow14

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 07, 2018, 09:51:11 »
JRG 1 PSP Zielona Góra zaczyna rozkładać czerwonka! Na tę chwilę pozostawili w służbie 5 osób z poprzedniej zmiany. Przed chwilą ściągnęli OSP na zabezpieczenie! Dokładniejsze dane po 14, szykuje się, że około 70% będzie z L4. Rusza też JRG 2. Duży problem będzie na weekend, aby utrzymać stany osobowe w jednostkach.

Pozdrawiamy i trzymamy linię!

Offline Gosciu

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 257
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 07, 2018, 13:23:31 »
Panowie skończcie te polityczne gadki, bo nie o tym tutaj (o dziwo moderator coś tutaj nie kasuje postów nie na temat).

Wpisywać u kogo ile osób już poszło.
U mnie na chwilę obecną od jutra nie będzie na zmianie żadnego kierowcy, a reszta chłopaków potwierdzi do jutra wieczór.

Offline Butel

  • Administrator
  • *
  • Wiadomości: 7.694
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 07, 2018, 13:30:17 »
Cytuj
U mnie na chwilę obecną od jutra...
tzn. gdzie?

Moderatorzy już nie mają sił, każdy watek się rozjeżdża, chyba L4  :rofl:
Jest różnica czy zrobisz komuś ŁASKĘ czy LASKE     prof. Jerzy Bralczyk

Offline samozapłon

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 106
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 07, 2018, 13:38:29 »
A jak inne woj.? gdzie zaczyna wchodzić epidemia?

Offline psppsp

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Akcja L-4
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 07, 2018, 13:41:17 »
Od kolegi z Krakowa z JRG 5 zaczely sie pierwsze pogrozki.Ich dowodca wydzwanial do każdego czy przyjdzie bo jak nie to bedą problemy.Pytanie czy to nie jest mobbing.Czy ten Pan też dostanie podwyżkę skoro nie identyfikuje się z protestem?
Ten pan będzie miał sprawę w sądzie o mobbing i zaszastanie pracowników !
Nic mu nie zrobią,jeszcze bardziej zyska w oczach KW że umie skutecznie zmusic zaloge do nie protestowania.