Autor Wątek: seksowni !!!  (Przeczytany 29540 razy)

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 26, 2007, 18:15:37 »
podciąg się pod mundur straży granicznej...asia... sedno:P:P

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline biurówka

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 27, 2007, 22:25:55 »
w sumie tak się zastanawiając to chyba najważniejsze kto ten mundur nosi.....  :wacko: no i jak nosi.... ^_^

Offline Aśka_strażak

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 39
    • remiza.com.pl - Polski Portal Pożarniczy
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 29, 2007, 14:57:04 »
No w zasadzie to sie zgodze:P

Na przyszłość>>> Pkt. 10 Regul. Forum! Pozdr.  :wub:



ech.. tak tak wiem... spamowanie.. Zapamietam na przyszlosc;] Dobrze,ze ktos "czuwa" nad biednymi zagubionymi owieczkami;] :*
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2007, 17:46:03 wysłana przez Aśka_strażak »
"To my podajemy rękę,pomagamy.Codziennie.Życie ratownika..."

Offline Pimpinella

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 11, 2007, 17:20:06 »
No to ja sie moge wypowiedziec jako kobietka nie strazak ani nie zona, nawet nie dziewczyna strazaka.

Po wielu dlugonocnych dyskusjach z roznymi kobietami doszlysmy do wniosku. Strazak w mundurze jest seksowny, w cywilnym ubraniu nie ma w sobie nic wiecej niz prawnik, ogrodnik, czy kasjer (czyt. nadaje sie na szybki numerek, najlepiej w helmie co by sie nie zapomnialo w miedzyczasie, ze to strazak ;) ). Na zwiazek ze strazakiem w grupie kilkunastoosobowej ew. chetna by byla jedna...przy czym stwierdzajac, ze to musialby byc test bo reszta ma racje z tym, ze to bylby wieczny strach

Niestety z historii zasluchanych i z zycia wzietych wychodzi, ze strazacy maja odrobine wieksze problemy z wiernoscia (albo gorzej sie maskuja - ew. wcale sie z tym nie maskuja) niz przecietny statystyczny pracownik innej profesji. Wiec teoretycznie na jakies trwalsze zwiazki sie nie nadaje...

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 17:23:18 wysłana przez Pimpinella »

Offline dh Kuba

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 404
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 11, 2007, 18:45:23 »
No to ja sie moge wypowiedziec jako kobietka nie strazak ani nie zona, nawet nie dziewczyna strazaka.

Po wielu dlugonocnych dyskusjach z roznymi kobietami doszlysmy do wniosku. Strazak w mundurze jest seksowny, w cywilnym ubraniu nie ma w sobie nic wiecej niz prawnik, ogrodnik, czy kasjer (czyt. nadaje sie na szybki numerek, najlepiej w helmie co by sie nie zapomnialo w miedzyczasie, ze to strazak ;) ). Na zwiazek ze strazakiem w grupie kilkunastoosobowej ew. chetna by byla jedna...przy czym stwierdzajac, ze to musialby byc test bo reszta ma racje z tym, ze to bylby wieczny strach

Niestety z historii zasluchanych i z zycia wzietych wychodzi, ze strazacy maja odrobine wieksze problemy z wiernoscia (albo gorzej sie maskuja - ew. wcale sie z tym nie maskuja) niz przecietny statystyczny pracownik innej profesji. Wiec teoretycznie na jakies trwalsze zwiazki sie nie nadaje...



A ja bym się kłucił ponioeważ strażacy nadają się na dłuższe związki

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 11, 2007, 18:56:33 »
dh Kuba zgadzam sie :) mam przyjemność przygladać się strażackim związkom :) A ten, który obserwuje codziennie obchodzi w tym roku swoje 30-lecie :) Uważak,że strażacy to świetni faceci, a mundur...nawet nie wspominam bo sie rozmarze  ^_^ ^_^ ^_^

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

Offline ktos123

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 11, 2007, 19:57:20 »
ojj strazacy strazacy:)mniam....poprostu.. a ja mam takiego jednego strazaka i ciacho z niego:)

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 11, 2007, 21:02:08 »
skąd takie idiotyczne pomysły co do wierności?? strażak to taki sam facet jak inny i profesja nie determinuje niewierności  :angry: a jeśli idzie o to co w związku ze strażakiem odstrasza to przede wszystkim strach o to co sie może stać na służbie z mężem czy chłopakiem  :angry:

Offline Pimpinella

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 11, 2007, 21:31:18 »
Hmmm... w sumie ciesze sie, ze sa tacy ktorzy sie burza na to co napisalam. Niestety trafilam w zyciu na takich kilku strazakow ktorzy swoim stosunkiem do swoich partnerek przycmili wszystkich tych ktorzy sa normalnymi partnerami i ojcami. (teraz przydaloby sie zlustrowac tak inne zawody i zobaczyc czy wyniki sie w ogole czyms roznia)

Ja od zawsze powtarzalam wszystkim, ze nie chce miec partnera kucharza i strazaka. Kucharza bo nie jestem osoba ktora lubi testowac wyrafinowane potrwy i bedzie mi szkoda, ze go nie docenie, a strazaka, bo przez kazda jego sluzbe umieralabym ze strachu. Od kilku lat w zwiazku z tym gdzie moj ojciec pracuje poznaje coraz to nowych strazakow i czasem sie zastnawiam "co by bylo gdyby". Jak slysze, ze byl jakis wypadek w czasie akcji i jakis strazak jest ranny, czy zginal to czuje sie jakby mi slonia ktos posadzil na klatce piersiowej...a to tylko znajomi.

A czemu strazacy to takie "seksualne obiekty" dla kobiet?? Bo to sie po prostu kojarzy ze 100% facetem. Sam fakt, ze ryzykuje zycie zeby ratowac innych (ahhh a juz zdejmowanie kotka z drzewa rozpusci 3/4 dziewczyn) nie mowiac o wygladzie 100% faceta powoduje u nas miekniecie nog ;) Coz czasy sa takie, ze polowa facetow jest mniej meska niz kobiety... 100% faceci sa wiec w cenie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2007, 21:33:04 wysłana przez Pimpinella »

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 11, 2007, 21:32:14 »
moja kobita to sie nie boi czy wroce tylko w jakim stanie wroce  bo początek stażu to piekny okres "integrowania " sie ze zmianą i wkupienia w ich łaski.... ^_^ ^_^

Offline Pimpinella

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 11, 2007, 21:48:09 »
O no Szampan tu poruszyles kolejna kwestie. I zaraz znow mi pewnie ktos da mi po nosie. Ale 3/4 znanych mi strazakow wlazi w drzwi domu i po piwo (albo cos mocniejszego) :/   Mnie osobiscie irytuja faceci ktorzy nie rozstaja sie wlasciwie z napojami %. Ja rozumiem wypic ze znajomymi piwko w jakis wolny dzien (celowo nie pisze weekend), winko czy drinka z polowica swoja. Ale nie codziennie lejace sie %.  Bo ta pozostala 1/4 pracuje na jeszcze jakis 2 stanowiskach wiec nie ma czasu pic ;)

Ja rozumiem, ze zawod stresujacy i niewdzieczny ale chyba mozna jakos inaczej sobie z tym radzic. Czy nie mozna??

(tak pisze baba ktora jakis czas temu zarzekala sie, ze bedzie wredna larwa "bizneswoman" a tu nagle zaczely ja pewne strazackie oczy intrygowac i wg. jedynych szuka dziury w calym, wg innych boi sie popsuc sobie kolejny genialny plan na zycie a wg. innych po prostu chrzani glupoty (wg. mnie stram sie sobie zaoszczedzic znanych juz atrakcji) :P )

Offline emer

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 983
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 11, 2007, 22:23:24 »
hmm piszesz 3/4 znanych Tobie... ale ile to jest, bo jeśli np 100 to pije 75 z nich a to już patologia grupowa, więc raczej nie ma co szacować takimi ułamkami. Ja tez znam kilku co lubią walnąć ale to jest odrobina w stosunku do całej reszty, zresztą tak jak policjant, lekarz-strażak tez człowiek każdy ,ma chwile słabości, gorzej jednak gdy przestaje się to kontrolować bo i takich już poznałem....
Ja ma na to jeden sposób, już sprawdzony- spotkać się raz na jakiś czas z kumplem, najlepiej tez strażakiem porządnie schłodzić gorzałkę i przelać wszystkie stresy! mnie pomaga

ps. zobaczysz skończy się na tym że  zostaniesz z facetem strazakiem... :wacko:
Pozdrawiam

Offline Porta

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.704
  • Zgred
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 11, 2007, 23:06:34 »
Brednie, mniej wierni? Jesteśmy ludźmi, nie bohaterami - robimy to co kochamy. Piekarz piecze chleb, a my? Robimy wszystko inne co wiąże się z niebezpieczeństwem dla zdrowia, życia i dobytku innych ludzi. Mało tego - większość strażaków, ma inną profesję - są ochotnikami.

Czy seksowni? Zawsze mówiono, że mundur przyciąga. Jesteśmy wierni temu co robimy, ryzykujemy, wierzymy - nie poddajemy się. Zawsze i obojętnie w jakiej sytuacji - także w związkach.


Co do % - każdy lubi czasem sobie wypić sznapsa, ale czemu prawie wszystkich wrzucasz do jednego worka?

Allah el Akbar! Pozdro :-) :wub:
Aktualności, artykuły, społeczność: www.Remiza.pl
Sklep pożarniczy - www.remiza.com.pl/sklep

Offline Pimpinella

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 12, 2007, 10:00:14 »
Mi z tymi procentami bierze sie paranoja pewnie dlatego, ze jestem dosc mocno przewrazliwiona na tym punkcie, mialam kilka wielkich dramatow rodzinnych tym spowodowanych, kiedys malo nie zostalam pobita przez znajomego ktoremu zasugerowalam, ze nie bedzie mnie odwozil samochodem po 8 piwach a on uznal, ze robie z niego alkoholika... 

Rodzice sie ze mnie nabijaja mowiac, ze kazdy wie, ze bede ze strazakiem a ja odstawiam dziwne cyrki wmawiajac sobie po kolei co tylko mi sie uda, ze na bank nie a w gruncie rzeczy domyslajac sie tego samego.

Mi sie zawsze podobala ta "strazacka" czesc osobowosci ktora poznawalam. Ta pomoc ktora sobie oferuja wzajemnie w ramach zawodu i tego, ze z powolania (bo raczej zawodowi to tez nie dla pieniedzy) ryzykuja czesto wlasne zycie i zdrowie dla innych. Czesto kiedy bylam w sytuacjach podbramkowych znajomi taty - strazacy przychodzili i oferowali swoja pomoc calkiem bezinteresownie. Wiekszosc ludzi sie odsuwala a Ci wlasnie sie pojawiali, oddawali krwew kiedy nawet rodzina nie mogla jakos znalesc czasu.
Moze dlatego wg. mnie partner strazak to jednak powod do dumy...ale nie chodzi mi o to, zeby pokazac wszystkim do okola "patrzecie moj facet to strazak", tylko takie poczucie, ze partner jest kims wyjatkowym i to takie osobiste szczescie i duma, ze to moj partner jest taki. No i taka naturalna mozliwosc powiedzenia mu: tak jestem z Ciebie dumna, bez udawania...


No juz nie mowie, ze nie znam kobiety ktora by nie marzyla sobie o strazackim slubie...


« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2007, 10:23:54 wysłana przez Pimpinella »

Offline szampan

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 479
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 12, 2007, 12:24:18 »
to teraz odbijamy piłeczke i pytamy z kobietą z jakim zawodem związaną chciałby byc strazak???? ja mam nauczycielke angielskiego......

Offline Pimpinella

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #90 dnia: Październik 12, 2007, 15:17:25 »
Ja chcialam tylko powiedziec, ze w sumie to macie racje we wszystkim co odpisaliscie. Z tym piciem to wyszlam z czegos w stylu statystcznego myslenia (cos mi po egzaminie tak zostalo), ze jak tak z duzego zbioru - strazakow wyciagam ok. 10 osob i jedna za druga okazuje sie chlac jak nie wiem to mam spore prawdopodobienstwo, ze tak jest z wiekszoscia... nie wpadlam na pomysl, ze to sa akurat kumple i to daje troche zmienia wynik :/

Ze zdradzaniem... fakt, wystarczy trafic na prawnika pewnego siebie bo jest prawnikiem i bede miala takie same wyniki...

Dzieki za nakierowanie moich pogladow na poprawniejszy tor  ^_^

Offline Oomphiak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #91 dnia: Październik 12, 2007, 17:39:36 »
ps. zobaczysz skończy się na tym że  zostaniesz z facetem strazakiem... :wacko:
Pozdrawiam

emer popieram :) Moja mama zarzekała się,że nigdy nie będzie ze strażakim :) i kim jest mój tata ?? Strażakiem i są ze sobą 30 lat  ^_^ ^_^

"Są dwie rzeczy nieskonczone wszechświat i głupota ludzka,
choć nie jestem pewien co do tej pierwszej" A.Einstein

barwa

  • Gość
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #92 dnia: Październik 12, 2007, 19:48:06 »
Przeczytałam to co napisała Pimpinella i mam wrażenie, że sama sobie szukasz dziury w całym.

Strażacy to tacy sami faceci jak w każdym innym zawodzie. Jedyna różnica polega na tym, że w czasie służby ratują dobytek i życie ludzkie.

Picie alkoholu - można powiedzieć wszyscy faceci piją tak samo, ale prawdą jest, że są tacy, którzy nie piją wcale i są tacy, którzy nie odłączają się od %. Jednakże uważam, że strażacy stosunkowo mało piją. Imprezy - i owszem nie wylewa się za kołnież, ale na codzień pilnują się, bo kto wie kiedy coś się wydaży. A gdy przychodzą z pracy i łapią za piwko to każda mądra kobieta w domku już w tej chwili powinna wiedzieć jaka była służba.....

Stałe związki - myślę, że jak tylko taki strażak trafi na kobietę, która rozumie to co on przeżywa i jest dla niego prawdziwą podporą i przyjacielem w pełnym tego słowa znaczeniu to i największy twardziel zdecyduje się na najtrwalszy związek.

Mundur - tą kwestię zostawię bez komentarza, bo jak facet założy dobrze skrojony mundur czy garnitur to tak samo laskom się oczy błuszczą jak facetom, gdy ujżą kobietę w elegancko dobranej sukni wieczorowej....  ^_^

Offline Pimpinella

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #93 dnia: Październik 12, 2007, 20:22:26 »
Wiesz Firewife ja sama wiem, ze szukam dziury w calym a raczej, ze sama sobie chyba staram sie wmowic cos... Wmowilam sobie cos co nie jest prawda i teraz takie pokutuje we mnie przekonanie...ale w sumie ciesze sie, ze piszecie to co piszecie, bo moze zaczne myslec troche rozsadniej. A przynajmniej pomysle 10 razy.

Jakby mi maz strazak przyszedl i zlapal za piwo to nie staralabym sie mu na sile wyrwac tego piwa czy ciosac kolki na glowie, bo wiem, ze strazak nie kasjer i nie zapija niemilej klientki. Wystarcza mi kilka opowiesci ze sluzby i sama wiem, ze trzeba wiedziec kiedy zamilknac.

Co do zwiazkow to wlasnie mialam kiedys doswiadczenie ze strazakiem ktory sie wsciekal na to, ze kazda kobieta chce byc mu podpora. Teraz mysle, ze trafilam raczej na jednego z niewielu ktory chce adrenaline i na sluzbie i po za nia. Albo raczej byl cholernie niedojrzaly. A ja sobie chyba na jego podstawie wybudowalam takie jakie zdanie mialam. Jakby ktos mi powiedzial, ze na podstawie jednej osoby ocenil setki a moze tysiace innych to kazalabym mu sie mocno strzelic w glowe.

Ciesze sie, ze troche mna trzachneliscie i zmusiliscie do myslenia, bo inaczej bym zaczela patrzec nienawistnym okiem na strazakow ;))


Offline mathiu72

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Bogu na chwałę, ludziom na pożytek:)
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 08, 2007, 13:47:19 »
pytanie do pani strażaczki jesli jakas jest na forum :rolleyes: ^_^ czy na prawde podobaja się jej strażacy??????????????/ :mellow:hehehe.prosze o uzasadnienie swojej odpowiedzi

Offline grace199

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 17, 2007, 11:55:51 »
Ja nie jestem strażaczką,ale możen za rok.
W sumie kurs BHP miał być już rok temu,ale coś sie nie mozemy doczekac.
Oczywiscie że podobają mi sie strażacy!!
Po pierwsze: mundur:) Po drugie to jest chyba najbardziej szlachetny zawód na całym świecie.. I powinien być tak samo opłacany jak zawód lekarza, a nawet bardziej;)
Po trzecie: charyzma;)
Łatwo spalić za sobą przeszłość, jeśli była słomianym ogniem

Offline Piotr PSP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 21, 2007, 23:44:16 »

Ja nie jestem strażaczką,ale możen za rok.
W sumie kurs BHP miał być już rok temu,ale coś sie nie mozemy doczekac.
Oczywiscie że podobają mi sie strażacy!!
Po pierwsze: mundur:) Po drugie to jest chyba najbardziej szlachetny zawód na całym świecie.. I powinien być tak samo opłacany jak zawód lekarza, a nawet bardziej;)
Po trzecie: charyzma;)

praca strażaków to nie zawód - to słuzba, która niejednokrotnie wiąże sie z niedogodnościami i wyrzeczeniami

Pozdrawiam

Offline agnieszka112

  • przede wszystkim - robić swoje
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 752
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 25, 2007, 14:49:06 »
Piotr PSP i dlatego strażacy się podobają, z resztą mało kiedy się słyszy: podobają mi się architekci, podobają mi się ogrodnicy, podobają mi się fliziarze, ale często podobają mi się strażacy - a chodzi tu o całokształt a nie zawód

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline grace199

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 25, 2007, 18:01:07 »

"praca strażaków to nie zawód - to słuzba, która niejednokrotnie wiąże sie z niedogodnościami i wyrzeczeniami

Pozdrawiam"

Dla strażaków z OSP to moze rzeczywiscie nie jest zawód.. Dla PSP według definicji - to jest zawód. Jeśli chodzi o mundur to właściwie pojęcie względne, bo w sumie każdy facet może założyc mundur i dobrze wyglądać, ale tak jak pisałam, to bardzo szlachetny zawód. Zawód lub służba - w tym przypadku to synonimy.
Łatwo spalić za sobą przeszłość, jeśli była słomianym ogniem

Offline Pedros

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.023
Odp: seksowni !!!
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 27, 2007, 13:01:40 »
...podobają mi się fliziarze,
...a kto to taki?