Autor Wątek: Protest służb mundurowych 2018  (Przeczytany 291770 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:09:56 »
Oby tylko mający na celu doro strażaków, bo jak czytam i słyszę w naszym wspólnym województwie o doborciach ze strony KG to zastanawiam się skąd ci ludzie mają te różowe okluary na nosie, zwłaszcza że do emerytury mają jeszcze daleko. Jako województwo nic nie zyskaliśmy, poza tym że KW nie chce wojny i sam wiesz dlaczego, na pewno nie z uwagi na jakiegokolwiek przewodniczącego.

Nie dość, że nie dostaenimy tego o czym nas zapewniano finansowo to żadna z bolączek lubelskiej PSP nie została rozwiązana. Po prostu jest jak było tylko się do siebie uśmiechamy  :fiuu:
Może stąd że w naszym wspólnym województwie zbliżamy się do 100 mln zł inwestycji w PSP?
4 komendy w budowie lub kapitalnym remoncie (całe KP PSP).... ogółem 9 JRG tylko w tym roku.
3 planowane na przyszły rok 5 zrobionych w 2017... Normalnie bieda... z 29 wyremontowanych będzie 17 (2 są w miarę nowe i 4 wyremontowane)... Chcesz porównanie do czasów ubiegłych w jakiejkolwiek statystyce (lata 2010-16 kontra 2017-18)? 
 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:14:42 »
Oby tylko mający na celu doro strażaków, bo jak czytam i słyszę w naszym wspólnym województwie o doborciach ze strony KG to zastanawiam się skąd ci ludzie mają te różowe okluary na nosie, zwłaszcza że do emerytury mają jeszcze daleko. Jako województwo nic nie zyskaliśmy, poza tym że KW nie chce wojny i sam wiesz dlaczego, na pewno nie z uwagi na jakiegokolwiek przewodniczącego.

Nie dość, że nie dostaenimy tego o czym nas zapewniano finansowo to żadna z bolączek lubelskiej PSP nie została rozwiązana. Po prostu jest jak było tylko się do siebie uśmiechamy  :fiuu:
Może stąd że w naszym wspólnym województwie zbliżamy się do 100 mln zł inwestycji w PSP?
4 komendy w budowie lub kapitalnym remoncie (całe KP PSP).... ogółem 9 JRG tylko w tym roku.
3 planowane na przyszły rok 5 zrobionych w 2017... Normalnie bieda... z 29 wyremontowanych będzie 17 (2 są w miarę nowe i 4 wyremontowane)... Chcesz porównanie do czasów ubiegłych w jakiejkolwiek statystyce (lata 2010-16 kontra 2017-18)?

I właśnie z tego powodu nie dołączyliśmy do protestu, bo już ilośc delegatów udało się jakoś zmienić, a to co najważniejsze dla ludzi to co, przemilczane, czy czarna dziura wessała?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #202 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:22:13 »
I właśnie z tego powodu nie dołączyliśmy do protestu, bo już ilośc delegatów udało się jakoś zmienić, a to co najważniejsze dla ludzi to co, przemilczane, czy czarna dziura wessała?
Żadne województwo "S" nie dołączyło do protestu? To czemu miało to zrobić akurat lubelskie?
W radzie "S" jest demokracja i jakoś nie słyszałem głosów że maszerujemy do protestu...
Ilość delegatów jeszcze wzrośnie bo rosną organizacje w KM.... Jest już dwie organizacje o u związkowieniu na poziomie 90 % :)
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #203 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:33:41 »
I właśnie z tego powodu nie dołączyliśmy do protestu, bo już ilośc delegatów udało się jakoś zmienić, a to co najważniejsze dla ludzi to co, przemilczane, czy czarna dziura wessała?
Żadne województwo "S" nie dołączyło do protestu? To czemu miało to zrobić akurat lubelskie?
W radzie "S" jest demokracja i jakoś nie słyszałem głosów że maszerujemy do protestu...
Ilość delegatów jeszcze wzrośnie bo rosną organizacje w KM.... Jest już dwie organizacje o u związkowieniu na poziomie 90 % :)

Część komend w pomorskim już dawno się oflagowała i pewnie pojedzie z federacją, ostatnio ktoś nawet wrzucił podziękowania od NSZZP za poparcie protestu, co to ma do ilości cżłnków "S" to nie wiem. W każdym razie ludzie są w całej PSP niezadowoleni bez znaczenia na to czy są w ZZ czy nie.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #204 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:39:45 »
I właśnie z tego powodu nie dołączyliśmy do protestu, bo już ilośc delegatów udało się jakoś zmienić, a to co najważniejsze dla ludzi to co, przemilczane, czy czarna dziura wessała?
Żadne województwo "S" nie dołączyło do protestu? To czemu miało to zrobić akurat lubelskie?
W radzie "S" jest demokracja i jakoś nie słyszałem głosów że maszerujemy do protestu...
Ilość delegatów jeszcze wzrośnie bo rosną organizacje w KM.... Jest już dwie organizacje o u związkowieniu na poziomie 90 % :)

Część komend w pomorskim już dawno się oflagowała i pewnie pojedzie z federacją, ostatnio ktoś nawet wrzucił podziękowania od NSZZP za poparcie protestu, co to ma do ilości cżłnków "S" to nie wiem. W każdym razie ludzie są w całej PSP niezadowoleni bez znaczenia na to czy są w ZZ czy nie.
czyli w skrócie żadne województwo nie poparło?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:43:08 »
I właśnie z tego powodu nie dołączyliśmy do protestu, bo już ilośc delegatów udało się jakoś zmienić, a to co najważniejsze dla ludzi to co, przemilczane, czy czarna dziura wessała?
Żadne województwo "S" nie dołączyło do protestu? To czemu miało to zrobić akurat lubelskie?
W radzie "S" jest demokracja i jakoś nie słyszałem głosów że maszerujemy do protestu...
Ilość delegatów jeszcze wzrośnie bo rosną organizacje w KM.... Jest już dwie organizacje o u związkowieniu na poziomie 90 % :)

Część komend w pomorskim już dawno się oflagowała i pewnie pojedzie z federacją, ostatnio ktoś nawet wrzucił podziękowania od NSZZP za poparcie protestu, co to ma do ilości cżłnków "S" to nie wiem. W każdym razie ludzie są w całej PSP niezadowoleni bez znaczenia na to czy są w ZZ czy nie.
czyli w skrócie żadne województwo nie poparło?

Na ziemi podlaskiej protest KP PSP, rok wcześniej wszyscy panowie komendanci jako wielcy sympatycy "S" stali w tym samym miejscu. W tym roku OSP broniło honoru, przynajmnije chłopy są wierni saoim ideałom, a nie jak rozkaz przyjdzie  :angry:

https://www.facebook.com/regionpodlaski.nszzsolidarnosc/photos/pcb.709340426079223/709335576079708/?type=3&theater

Offline 112psp

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 190
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 09, 2018, 18:57:33 »
Eqinox skąd Ty te liczby bierzesz to ja niewiem.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:12:58 »
Eqinox skąd Ty te liczby bierzesz to ja niewiem.
chcesz kwoty...? Wiem o wiele więcej niż się niektórym wydaje :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:14:58 »
I właśnie z tego powodu nie dołączyliśmy do protestu, bo już ilośc delegatów udało się jakoś zmienić, a to co najważniejsze dla ludzi to co, przemilczane, czy czarna dziura wessała?
Żadne województwo "S" nie dołączyło do protestu? To czemu miało to zrobić akurat lubelskie?
W radzie "S" jest demokracja i jakoś nie słyszałem głosów że maszerujemy do protestu...
Ilość delegatów jeszcze wzrośnie bo rosną organizacje w KM.... Jest już dwie organizacje o u związkowieniu na poziomie 90 % :)

Część komend w pomorskim już dawno się oflagowała i pewnie pojedzie z federacją, ostatnio ktoś nawet wrzucił podziękowania od NSZZP za poparcie protestu, co to ma do ilości cżłnków "S" to nie wiem. W każdym razie ludzie są w całej PSP niezadowoleni bez znaczenia na to czy są w ZZ czy nie.
czyli w skrócie żadne województwo nie poparło?

Z tego co tutaj napisano to ogłosili protest, chyba że koledzy z ZZ policjantów kłąmia  :cooo:
http://nszzp.pl/aktualnosci/mazowiecka-sekcja-pozarnictwa-nszz-solidarnosc-rozpoczyna-akcje-protestacyjna/

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:18:56 »
Z tego co tutaj napisano to ogłosili protest, chyba że koledzy z ZZ policjantów kłąmia  :cooo:
http://nszzp.pl/aktualnosci/mazowiecka-sekcja-pozarnictwa-nszz-solidarnosc-rozpoczyna-akcje-protestacyjna/
To wjedź na strone MOZ 1504 czy na ich facebook i zacytuj fragment który mówi o poparciu policjantów!
Wyzywam cię... Mazowsze nie poparło policjantów...
"S" w żadnym wojeództwie do tej pory nie poparła FZZSM!
PS. ładnie ich do tego dopisali chłopaki z FZZSM   :rofl: :rofl: :rofl: No ale cóż ostrzegani byli  :szalony: :szalony:
PSS. cytat z linku "To my reprezentujemy interesy wszystkich funkcjonariuszy formacji mundurowych."
czyli czym dla nich jest "S" ? Skoro oni reprezentują całe środowisko mundourowe...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2018, 19:24:39 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #210 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:27:38 »
Z tego co tutaj napisano to ogłosili protest, chyba że koledzy z ZZ policjantów kłąmia  :cooo:
http://nszzp.pl/aktualnosci/mazowiecka-sekcja-pozarnictwa-nszz-solidarnosc-rozpoczyna-akcje-protestacyjna/
To wjedź na strone MOZ 1504 czy na ich facebook i zacytuj fragment który mówi o poparciu policjantów!
Wyzywam cię... Mazowsze nie poparło policjantów...
"S" w żadnym wojeództwie do tej pory nie poparła FZZSM!
PS. ładnie ich do tego dopisali chłopaki z FZZSM   :rofl: :rofl: :rofl: No ale cóż ostrzegani byli  :szalony: :szalony:
PSS. cytat z linku "To my reprezentujemy interesy wszystkich funkcjonariuszy formacji mundurowych."
czyli czym dla nich jest "S" ? Skoro oni reprezentują całe środowisko mundourowe...

Fakt, dopisali. Ale koledzy z pomorskiego już wcześniej dołączyli do akcji ZZ służb mundurowych. Mazowsze z żądaniami częsciowo się pokrywa, ale najważniejsze że maja juz dosyć mamienia strażaków obietnicami. 2,5 roku na marne, oszustwo nic więcej.

Po kolejnych WZD następnie się przyłączają, a u nas nic, bo WZD cięzko zrobić  :angry:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #211 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:31:44 »
Fakt, dopisali. Ale koledzy z pomorskiego już wcześniej dołączyli do akcji ZZ służb mundurowych. Mazowsze z żądaniami częsciowo się pokrywa, ale najważniejsze że maja juz dosyć mamienia strażaków obietnicami. 2,5 roku na marne, oszustwo nic więcej.

Po kolejnych WZD następnie się przyłączają, a u nas nic, bo WZD cięzko zrobić  :angry:
Nie trzeba WZD aby dołączyć do akcji protestacyjnej... Aby zwołać WZD potrzeba 25% (albo 20) podpisów delegatów, więc to chyba nie jest jakaś sztuka skoro sytuacja jest tak tragiczna jak ją malujesz... Spróbuj je zebrać, przewodniczący musi je zwołać.
Podsumowując naszą dyskusję żadne województwo "S" nie poparło protestu FZZSM.... I mało prawdopodobne że któreś poprze!
PS. żeby było śmieszniej uważam że "S" z tego bałaganu wyjdzie silniejsza....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2018, 19:40:53 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #212 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:48:31 »
Tak, ale weszło w prostest. A co z nami, niby prosta odpowiedź tak lub nie :( Lepiej żeby za nas tego nie podjęli jak w pomorskim :(

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #213 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:54:21 »
Tak, ale weszło w prostest. A co z nami, niby prosta odpowiedź tak lub nie :( Lepiej żeby za nas tego nie podjęli jak w pomorskim :(
To kolejne pytanie w ramach protestu... Co zrobią... 5 września uchwała jutro 10... A ja dalej nie widzę sposobów protestu :D  :rofl: :rofl: :rofl:
Pytasz się o moje zdanie na temat protestu? Jestem na NIE.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #214 dnia: Wrzesień 09, 2018, 19:58:17 »
Liczyłem, że inaczej odpowiesz. A swoją decyzję wrzucisz mi na priv :( własnie co do form protestu mogliśmy jako województwo dać przykład, sam nawet przedstawiałeś propozycje  :'(

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #215 dnia: Wrzesień 09, 2018, 20:11:40 »
Liczyłem, że inaczej odpowiesz. A swoją decyzję wrzucisz mi na priv :( własnie co do form protestu mogliśmy jako województwo dać przykład, sam nawet przedstawiałeś propozycje  :'(
Tak da przykład kiedy NIE protestować. TO moje zdanie.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Adonis06

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 78
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 09, 2018, 20:23:38 »
Liczyłem, że inaczej odpowiesz. A swoją decyzję wrzucisz mi na priv :( własnie co do form protestu mogliśmy jako województwo dać przykład, sam nawet przedstawiałeś propozycje  :'(
Tak da przykład kiedy NIE protestować. TO moje zdanie.
Założę się, że jak zmieni się KG to już będziesz za protestem  :rofl: :rofl: :rofl:

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 09, 2018, 21:27:44 »
Liczyłem, że inaczej odpowiesz. A swoją decyzję wrzucisz mi na priv :( własnie co do form protestu mogliśmy jako województwo dać przykład, sam nawet przedstawiałeś propozycje  :'(
Tak da przykład kiedy NIE protestować. TO moje zdanie.
Ska nie przystapiła do protestu ale z tego co wiem od kolegi w jednym z województw poparła akcję protestacyjną i część komisji zakładowych oflagowało jednostki.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 09, 2018, 21:59:46 »
Ska nie przystapiła do protestu ale z tego co wiem od kolegi w jednym z województw poparła akcję protestacyjną i część komisji zakładowych oflagowało jednostki.
Wszyscy słyszeli nikt nie widział... TO potwór z Loch Nes czy Yetii ?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Florek-112

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 132
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #219 dnia: Wrzesień 09, 2018, 22:19:53 »
Equinox kluczysz, kręcisz, podajesz jakieś dane, które interpretuje po swojemu, zbaczasz, zaprowadzasz dyskusję w ślepe uliczki, dzielisz ludzi. ZAMILCZ ! Przestań gadać o przeszłości?  TRZEBA POPIERAĆ PROTEST. A ty go niszczysz. Kto ma tyle czasu dyskutować na tyle tematów i ślepo popierać władzę?    Przypominam Ci, że przyczyną protestu nie są związkowe fochy, a stoja za nim bolączki ludzi, dzieci strażaków, które trzeba wykształcic i problemy egzytencjalne żywych ludzi.  Wiem, że Twoje uposażenie Ci pasuje, ale strażacy to nie ołowiane figurki. Tu są LUDZIE.

Offline madmax29

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.469
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 09, 2018, 22:33:35 »
Cytuj
Ska nie przystąpiła do protestu ale z tego co wiem od kolegi w jednym z województw poparła akcję protestacyjną i część komisji zakładowych oflagowało jednostki.
Cytuj
Wszyscy słyszeli nikt nie widział... TO potwór z Loch Nes czy Yetii ?
Gdańsk, Sopot, Puck, Kościerzyna, Kartuzy. Chcesz zdjęcia?
"przewodniczący są od tego żeby uspokoić ludzi..." Wiesz, kto to powiedział, czy też nie zwróciłeś uwagi i nie usłyszałeś?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 10, 2018, 06:20:24 »
Gdańsk, Sopot, Puck, Kościerzyna, Kartuzy. Chcesz zdjęcia?
"przewodniczący są od tego żeby uspokoić ludzi..." Wiesz, kto to powiedział, czy też nie zwróciłeś uwagi i nie usłyszałeś?
A jako województwo poparli protest FZZSM?
Bo na razie w "S" kilka województw chce niezależnego od federacji protestu i nie słyszałem żeby gdziekolwiek (w skali województwa) poparto federację.
Co do tych 4 powiatów które wymieniłeś to stanowią one zapewne około 1-2% z całej "S".
PS. Wiem kto te słowa powiedział.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline jardyga998

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 10, 2018, 08:49:43 »
Z federacją, czy bez to nie ma kluczowego znaczenia. Strażacy czują się oszukani, a jeszcze te kwoty 850, czy ile tam chcesz to juz tylko oliwa do ognia. Plucie prosto w twarz, ile można siedzieć na tyłku?

Offline MYCIK

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 10, 2018, 11:34:47 »
Ilu funkcjonariuszy protestuje? Odpowiem że dużo w samej policji w związkach jest więcej osób niż wszystkich strażaków PSP razem wziętych a gdzie celnicy służba więzienna straż graniczna.  I gdzie tu siła tych kilka tysięcy z S co nie popierają protestu to jest kilka procent. S strażacka jako jedyny związek mundurowych ma swojego przewodniczącego cywila.

Offline nintruz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: Protest służb mundurowych 2018
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 10, 2018, 11:59:36 »
Uświadomcie sobie wreszcie,  że "S" gra z władzą, a nie ze strażakami. Niestety na boisku bramki są dwie, a władza i "S" grają do jednej.  Z tą różnicą,  że władza jest w przeciwnej drużynie,  a "S" w Twojej, tylko,  że mecz sprzedała. Choćbyś się zesrał, nie wygrasz z takim zawodnikiem w swojej drużynie.