Służba > Związki Zawodowe

Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????

<< < (138/139) > >>

Scyzoryk:

--- Cytat: mich w Listopad 17, 2018, 10:37:30 ---Albert napisz jeszcze z kim się na łby pozamieniałeś jak twierdzisz, że to porozumienie dzięki solidarności  :rofl:

--- Koniec cytatu ---
Nie widzisz, że to ironia najczystszej wody?

Siedem:
Jak kwalifikacyjny wejdzie to S obtrąbi, że prawdziwy sukces dla ludzi - kwalifikacyjny, to zasluga tylko i wyłącznie Ski .. prą teraz w tym kierunku i KG prze by odzyskać twarz. Nawet odgrazano się ze od stycznia ma wejść. ..

SIUSIEK:

--- Cytat: Siedem w Listopad 17, 2018, 17:20:01 ---Jak kwalifikacyjny wejdzie to S obtrąbi, że prawdziwy sukces dla ludzi - kwalifikacyjny, to zasluga tylko i wyłącznie Ski .. prą teraz w tym kierunku i KG prze by odzyskać twarz. Nawet odgrazano się ze od stycznia ma wejść. ..

--- Koniec cytatu ---
Jeden Pan z Ski ogłaszał to już kilkakrotnie.

maniek777:
Hmm, dziś sie dowiedziałem że punkt 15A umarł na 100%. Co powiedzieć -  jestem wkurwiony na maxa. Jestem wieloletnim członkiem ZZ i  tym bardziej boli to że nawet przewodniczący nie powie ci prawdy. W ramach podziękowania wypisuje sie z tego bajzlu, bo  nie będe dokladał do instytucji która  ma gdzieś sprawy  członków zajmując sie innymi. Dla kogo ZZ załatwiają 25+ to nie trudo odgadnąć. Temat 15A  który leży lat 20 bedzie sobie gnił na stosie spraw niezałatwionych. Szkoda, naprawde szkoda , bo była okazja to załatwić w momencie którym rząd był pod scianą. W czasie ostatniego protestu w Warszawie wymieniane przez mikrofon były punkty ważne i do załatwienia m/i temat lat cywilnych. Po czasie widać ze w każdej plotce jest trochę prawdy, czyli trzeba było zrezygnować więc 15A było tylko do zamydlenia oczu ludziom. Teraz plotka głosi że ZZ nie mówią o tej porażce żeby ludziska wkurzeni nie wypisywali się ZZ . Ja bedę namawiał wszystkich do występowania .

peterek:

--- Cytat: maniek777 w Lipiec 12, 2019, 12:43:25 ---Hmm, dziś sie dowiedziałem że punkt 15A umarł na 100%. Co powiedzieć -  jestem wkurwiony na maxa. Jestem wieloletnim członkiem ZZ i  tym bardziej boli to że nawet przewodniczący nie powie ci prawdy. W ramach podziękowania wypisuje sie z tego bajzlu, bo  nie będe dokladał do instytucji która  ma gdzieś sprawy  członków zajmując sie innymi. Dla kogo ZZ załatwiają 25+ to nie trudo odgadnąć. Temat 15A  który leży lat 20 bedzie sobie gnił na stosie spraw niezałatwionych. Szkoda, naprawde szkoda , bo była okazja to załatwić w momencie którym rząd był pod scianą. W czasie ostatniego protestu w Warszawie wymieniane przez mikrofon były punkty ważne i do załatwienia m/i temat lat cywilnych. Po czasie widać ze w każdej plotce jest trochę prawdy, czyli trzeba było zrezygnować więc 15A było tylko do zamydlenia oczu ludziom. Teraz plotka głosi że ZZ nie mówią o tej porażce żeby ludziska wkurzeni nie wypisywali się ZZ . Ja bedę namawiał wszystkich do występowania .

--- Koniec cytatu ---
kolego: rozumiem Twoją frustrację.
Ale gdybyś miał ogląd na "całość" problemów dot. eksodusu ze służby na wcześniejsze emki w naszej formacji i potencjalnie w całej mundurówce (z wyłączeniem MON-u) to Twoje wk...nie byłoby mniejsze. Praktycznie wszystkie karty w grze na stole należą do rządu, a ponadto ma jeszcze wgląd w słabe karty ZZ.
Podpowiedź:
 jak można rozmawiać o np. dodatkowym dodatku za pozostawanie w służbie zamiast wybierać emkę jeżeli w formacji funkcjonuje dualizm czyli odejście po 15 latach i odejście po 25 latach (w legislacji).
    Znając życie nic nie zostanie ustalone do jesiennych wyborów........ chyba że "dobra zmiana" dojdzie do wniosku w przypadku problemów sondażowych, że warto pokazać przed wyborami społeczeństwu pracującemu do 65/60 roku życia (czyli dodatkowe % głosów zwykłego społeczeństwa), że oni likwidują następną patologię pozostawioną przez poprzednie rządy w zakresie naszych uprawnień emerytalnych. Osobiście obecnie stawiam na zmiany w naszych uprawnieniach emerytalnych bezpośrednio po wygranych przez obecnie rządzących wyborach czyli 1 połowa 2020 roku.
pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej