Służba > Związki Zawodowe

Protest federacji związków zawodowych gdzie jest Solidarność????

(1/139) > >>

tauzen10:
Nie wiem jakie szansę ma ten protest ale dziwi mnie bierna postawa największego ZZ
https://strazacki.pl/artykuły/czy-będzie-protest-służb-mundurowych

Drukmistrz:
Jak popatrzeć na ostatnie lata to Solidarność miała bardzo dobre wyczucie czasu i miejsca jeśli chodzi o akcje protestacyjne. Ich działania były przemyślane i skuteczne. Więc trzeba raczej czekać cierpliwie co zrobią zamiast walczyć za niedzielne nadgodziny policjantów. Zresztą teraz też gdy inni uprawiają populizm to Solidarność po cichu załatwia ważne dla strażaków sprawy. Spotkania w mswia po coś są

maniek1981:
https://strazacki.pl/artyku%C5%82y/czy-b%C4%99dzie-protest-s%C5%82u%C5%BCb-mundurowych

Co wy na to?

Panowie z Solidarności gdzie wy jesteście i co zamierzacie zrobić, czy aż tak macie dupy do stołków przyklejone i dbacie o własne stanowiska że boicie się iść ramie w ramie z innymi Związkami Zawodowymi.  :tuba: :cooo:

Eqinox:

--- Cytat: maniek1981 w Kwiecień 02, 2018, 10:52:01 ---Panowie z Solidarności gdzie wy jesteście i co zamierzacie zrobić, czy aż tak macie dupy do stołków przyklejone i dbacie o własne stanowiska że boicie się iść ramie w ramie z innymi Związkami Zawodowymi.  :tuba: :cooo:

--- Koniec cytatu ---
Solidarność dba przede wszystkim o interes swoich członków i podejmie działania w taki sposób aby członkowie na tym nie ucierpieli.
Ja mam np. negatywne stanowisko do wystąpienia federacji ale wiem, że są też ludzi którzy to popierają jednak są w mniejszości. Obecnie są dwie lub trzy ważne sprawy które należy potraktować priorytetowo a rozpoczęcie akcji protestacyjnej przez największy ZZ strażaków może wstrzymać prace które już od 9 miesięcy trwają i mają się zakończyć w maju.
Przestroga od jednego z największych strategów w historii: "Są tylko dwie siły na świecie: miecz i rozum; na dłuższą metę miecz zawsze ulega rozumowi" - Napoleon.

Siedem:
Na czym opierasz teorię i twierdzisz, że w tej sprawie popierający postulaty federacji są w mniejszości? Jak miałaby wyglądać ochrona członków S przed konsekwencjami ktore mialyby dotyczyć członkow innych ZZ i reszty niezrzeszonych strażaków? Tylko członków S będzie dotyczył obiecany kwalifikacyjny??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej