Autor Wątek: Podpalacze?  (Przeczytany 1588 razy)

Offline sawkowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Podpalacze?
« dnia: Lipiec 25, 2006, 09:38:11 »
I znowu wszystkiemu winni są ochotnicy... :angry:

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=7028

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Podpalacze?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2006, 11:51:09 »
O panu podleśniczym można wypowiedzieć się krótko "kawał ..." A jego teorie spiskowe nt podpalaczy można przenieść i na leśników - mają większy przerób.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Straszak

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Podpalacze?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2006, 14:16:07 »
Złóżmy doniesienie do prokuratury o pomówienie całej rzeszy strażaków ochotników.

Offline gucio

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 203
Odp: Podpalacze?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2006, 21:20:06 »
To prawdziwy nietakt ze strony tego leśniczego. Nadleśniczy powinien wyciągnąć wobec niego jakieś konsekwencje. Takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

Offline sawkowy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Podpalacze?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2006, 07:50:55 »
"- Działalność podpalaczy ze straży poznaje się po miejscu, w którym wybuchł pożar - mówi Rzońca. - Takie „sfingowane” pożary wybuchają najczęściej przy drogach, w miejscach, gdzie łatwo dojechać, łatwo rozwinąć węże i takich, w pobliżu których jest woda. Strażacy nie napracują się, ale 7 złotych za godzinę zarobią."

A swoją drogą ciekawa teoria spiskowa; pan podleśniczy widać bardzo dobrze zna się na rzeczy..he, he...

Offline miggru

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 961
Odp: Podpalacze?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2006, 15:54:08 »
Może leśniczy sam sprzedawał drzewo na lewo i gdzieś trzeba było ukryć straty.
Jak to przeczytałem to z nerwów wysłałem maila do tego gościa co to napisał. Zobaczymy co odpisze.

Offline LeeTWIN

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Podpalacze?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2006, 22:16:23 »
Ciekawi mnie to ile "młodnika" nie tafiło do miesjsca swojego przeznaczenia i ile metrów drzewa zostało wywiezionych? Niech najpierw sprawdzą leśniczego czym opala dom w zimie! Ale z drugiej strony psychole w straży też sięzdarzają i takie przypadki trzeba tępić!