Autor Wątek: WZD NSZZ Solidarność  (Przeczytany 274508 razy)

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 20, 2018, 17:36:09 »
I znowu nie ma mojej wypowiedzi
A ja do 16 na służbowym wjeździe (na forum się nie logowałem poza porankiem około 7 rano)... Może to też mi przypiszesz  :rofl:
Zawsze gdy padają argumenty w dyskusji z Eqinoxem to brak jest odpowiedzi lub giną posty.
Wystarczy przypomnieć temat podwyżek w 2018 gdy pół forum wyliczało mu ile jest pieniędzy, a nawet w MSWiA to potwierdzono  on dalej szukał 45 mln.
W temacie przepisu kwalifikacyjnego padało kilka dat. Już wiadomo, że w maju nic z tego nie będzie. Mało tego po informacji zamieszczonej przez KG można przypuszczać, że wejść w życie przepis może najwcześniej od przyszłego roku. I co? I nic, a Eqinox twierdził, że  wotum dla KG złoży.
Nakręcał tu wszystkich na równanie średnich między województwami. Szukał kiedy powstały różnice i znów jak się okazało, że przed 2007 to głowa w piasek.
Próbował budować wizerunek działacza związkowego, a po postach w tym temacie widać, że kieruje się tylko chęcią zemsty i rozbicia KSP. 
Eqinox nie jest moderatorem więc nie może usuwać postów... Jak ktoś nie potrafi zrozumieć, że nie może pisać ad persona na publicznym forum to nie moja wina, że edukacja w naszym kraju kuleje...
Szukał i zadzwonił do dyrektora w stanie spoczynku największe różnice powstały w 2007 i 08  :wacko: :wacko:
Napisałem też że jeśli przepis się nie pokaże wniosę o wotum... Patrz przepis się ukazał i kiedy no kuxwa w maju... Dyskusję prowadziłem w temacie ubrań specjalnych... Powiedziałem że KG potrzebuje 2,5 roku.... Brak do 2,5 roku od powołania tylko dni :D
Ja nigdy nie będę za rozbiciem KSP... Uważam że największym błędem od wielu lat było wycięcie WLKP... 
Brawo może ten mąciciel eqinox  ucichnie bo tylko zamęt chłopina robi.
Prędzej zburzą w Warszawie Pałac Kultury niż ja ucichnę  :wacko: :wacko:
Zebrania zz odbywają się regularnie. Sprawozdania i uchwały są publikowane i jakos nie widzialem zeby ktos ten problwm zglosil. co od 2007 r. robili delegaci dajmy na to z lubelskiego czy świętokrzyskiego?  zamiast zalatwiac sobie stołki i zajmować się komendantami powinni się zajać sprawami strażaków. powinni teraz podać się do dymisji.
O skali różnic się dowiedzieli 23 kwietnia br. na zebraniu to przekazano :)
Podjęto stanowisko w tej sprawie .... 68 za 0 przeciw ...
Zamiast grać w karty przy stoliku to go wywrócę bo już wystarczy grabienia biednych...
Ktoś kto kiedykolwiek pozwolił podzielić Polskę na 4 kategorie powinien zostać zapomniany po wsze czasy! Jestem z Polski D...
Jestem zdaniem niektórych najgorszą kategorią strażaka.... Ja, Podlasie, Podkarpacie itd...
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 07:54:07 wysłana przez Butel »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline wikson

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 162
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 21, 2018, 09:16:55 »

Napisałem też że jeśli przepis się nie pokaże wniosę o wotum... Patrz przepis się ukazał i kiedy no kuxwa w maju... Dyskusję prowadziłem w temacie ubrań specjalnych...

 :rofl: :rofl: :rofl: mało ze śmiechu nie pier... z krzesła jak to przeczytałem :) użyje twojego ulubionego - KŁAMCA, KŁAMCA i jeszcz raz KŁAMCA!

Wkleić Ci TWOJĄ wypowiedz z wątku o kwalifikacyjnym sprzed kilku dni? Proszę bardzo!

Wklajam tylko jedną z ostatnich wypodziedzi żebyś nie musiał szukać. Jak wiesz i wszyscy obserwujący Twoje wpisy na forum wiedza że więcej takich głupot pisałeś wcześniej.

"mundry inaczej" lepiej napisz co z przepisem 1.05 mamy za dwa dni... tzn. napisz jakie to nieprzewidziane okoliczności znowu uniemożliwiły wypuszczenie przepisu ;)
Moje zdanie w tym temacie sie nie zmieniło i dajej w to wierzę ze zostanie pokazany/wprowadzony w maju. Wiesz kto mi podal ten termin jako najbardziej prawdopodobny? Generał Leszek Suski.

Post ten już pokazywał wycofywanie się z wcześniejszych deklaracji o wejściu w życie przepisu - już dodałeś sobie cwaniaczku "pokazanie" - ale pokazać to wiesz co można prawda, i co to znaczy? Zresztą przepisu nawet nikt nie "pokazał" ;)

Ty już sam nie wiesz co i gdzie piszesz i o czym konfabulujesz... Rozumiem że kolorowa tabelka to już jest teraz według Ciebie rozporządzenie? tylko się zastanów bo na to też mam cytacik....

Zakiwałeś się kolego o własne nogi ;)

ps. zawiodłeś mnie nie odpisują na mojego posta w wątku o kwalfikacyjnym...

Na koniec zaskoczą Cię - też uważam ze młody Pan z Warszawy nie powinien zostać wybrany, tylko ja mam chyba inne powody żeby tak uważać.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 09:27:21 wysłana przez wikson »

Offline rotman

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 82
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 21, 2018, 12:43:56 »
Jeżeli chodzi natomiast o tzw. młodego Pana z Warszawy to wiem jedno, jak szukałem pomocy w swojej komendzie (chodziło o możliwość pozyskania pieniędzy na sprzęt rehabilitacyjny) to nikt nic nie wiedział, odsyłali wyżej. W końcu jeden z kolegów strażaków podał mi kontakt do tego Pana z Warszawy. Nie widząc nigdy człowieka na oczy już przy pierwszej rozmowie wytłumaczył co i jak. W finale udało się pozyskać kilkanaście tysięcy dzięki dobrze złożonemu wnioskowi do fundacji "Solidarni". Najciekawsze było to, że żaden super mega dowódczo-kadrowo-komendancki mózg nie chciał nawet pomóc w postaci wykonania telefonu wyżej, aby chociaż nakierować gdzie mam szukać. Natomiast potem jaki był ból dupy, że załatwiłem to sam bez namaszczenia i cały splendor przeszedł stronie służbowej obok  :fiuu: Dzięki temu Panu z Warszawy skorzystało z mojej komendy już kilkanaście osób, bez konieczności płaszczenia się i włażenia w dupę komukolwiek. Wiem jedno, młody Pan z Warszawy to na pewno porządny człowiek i dokładnie wie co to znaczy nieść bezinteresowną  pomoc innym.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 21, 2018, 17:47:20 »
Jeżeli chodzi natomiast o tzw. młodego Pana z Warszawy to wiem jedno, jak szukałem pomocy w swojej komendzie (chodziło o możliwość pozyskania pieniędzy na sprzęt rehabilitacyjny) to nikt nic nie wiedział, odsyłali wyżej. W końcu jeden z kolegów strażaków podał mi kontakt do tego Pana z Warszawy. Nie widząc nigdy człowieka na oczy już przy pierwszej rozmowie wytłumaczył co i jak. W finale udało się pozyskać kilkanaście tysięcy dzięki dobrze złożonemu wnioskowi do fundacji "Solidarni". Najciekawsze było to, że żaden super mega dowódczo-kadrowo-komendancki mózg nie chciał nawet pomóc w postaci wykonania telefonu wyżej, aby chociaż nakierować gdzie mam szukać. Natomiast potem jaki był ból dupy, że załatwiłem to sam bez namaszczenia i cały splendor przeszedł stronie służbowej obok  :fiuu: Dzięki temu Panu z Warszawy skorzystało z mojej komendy już kilkanaście osób, bez konieczności płaszczenia się i włażenia w dupę komukolwiek. Wiem jedno, młody Pan z Warszawy to na pewno porządny człowiek i dokładnie wie co to znaczy nieść bezinteresowną  pomoc innym.
Ale ja w żaden sposób nie neguje słów które napisałeś o Bartku...
Wiesz na czym polega problem? Byłem na pierwszym spotkaniu zbuntowanych i widziałem jak ta rewolta narastała, byłem gdy proponowano wyjście z KSP... Wiesz z perspektywy czasu wiem jedno nowy przewodniczący KSP nie może być z Mazowsza i ze Świętokrzyskiego... Jeśli zostanie Bartek lub Krzysztof skończy się to rozłamem KSP... To są postaci najbardziej skrajne, znaczy z Bartkiem jest trochę inaczej bo wywodzi on się ze skrajnego środowiska stronników obecnego przewodniczącego.
Atmosferę dodatkowo potęguje sprawa Wielkopolski i wojna od Dolny Śląsk (z tego co wiem po wyborach dopiero nabierze rozpędu niezależnie od wyniku wyborów).
Sprawy się tak komplikują, że głowa mała... Do starcia może dojść każdego dnia... Wystarczy, że cześć przewodniczących po pierwszym dniu powie dzięki i złamią kworum... Rada nie wybrana, komisja rewizyjna też nie... KSP nie istnieje... Komisja Krajowa przydzieli komisarza. Będzie około 95-97 delegatów lub 105-107 z Wielkopolską więc do złamania wystarczy 48(49) lub 54 (Rzeszów-6, Lublin - 7, Gdańsk - 7, Wrocław - 6, Toruń - 6, Kraków-7, Kielce - 4, Łódź - 9, Wielkopolska - 10).
Zresztą z tego co słyszałem Wielkopolska nie chce nawet nocować w obiekcie wskazanym przez Mazowsze więc kłótnia jest naprawdę duża.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 21, 2018, 18:35:46 »
Jeżeli ktoś nastawia się tylko na konflikt to może być tak jak piszesz ale nie wieżę,  że wszyscy są tak głupi.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 21, 2018, 18:36:48 »
Jeżeli ktoś nastawia się tylko na konflikt to może być tak jak piszesz ale nie wieżę,  że wszyscy są tak głupi.
Już dwa WZD były zerwane przez brak kworum.... Trzebnica i bodajże Pruszków także jak nie chcesz to nie wierz....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 21, 2018, 18:40:26 »
Jeżeli ktoś nastawia się tylko na konflikt to może być tak jak piszesz ale nie wieżę,  że wszyscy są tak głupi.
Już dwa WZD były zerwane przez brak kworum.... Trzebnica i bodajże Pruszków także jak nie chcesz to nie wierz....
Czyli według Ciebie w tych wymienionych województwach są delegaci którym nie zależy na zz? To po co są dekegatach?

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 21, 2018, 18:44:36 »
Czyli według Ciebie w tych wymienionych województwach są delegaci którym nie zależy na zz? To po co są dekegatach?
Żartujesz? Gdzie to napisałem... Ludzie mają swój rozum i wiedzą że nie potrzebny im kadrowy krajowy z Warszawy... Niepotrzebne im faworyzowanie miernoty.... Niepotrzebne im różnice placowe w PSP.... Niepotrzebny im premamentny konflikt z KG... Niepotrzebny konflikt w "S"... Niepotrzebny ten cały burdel...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 21, 2018, 18:52:54 »
Ludzie mają swój rozum i wiedzą że nie potrzebny im kadrowy krajowy z Warszawy... Nie potrzebne im faworyzowanie miernoty.... Nie potrzebne im różnice placowe w PSP.... Nie potrzebny im premamentny konflikt z KG... Nie potrzebny konflikt w "S"... Nie potrzebny ten cały burdel...
Czyli niepotrzebny im KG bo to on odpowiada za większość z wymienionych przez Ciebie rzeczy.
Co do konfliktu to sam piszesz o zrywaniu obrad, zemście, wyżynaniu się, niewybaczaniu, a potem, że nie chcą? Rozdwojenie jaźni masz?
Dopóki nie wybierzcie młodej osoby, która będzie chciała zakopać topory nic strażacy nie zyskają.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 21, 2018, 18:59:51 »
Czyli niepotrzebny im KG bo to on odpowiada za większość z wymienionych przez Ciebie rzeczy.
Co do konfliktu to sam piszesz o zrywaniu obrad, zemście, wyżynaniu się, niewybaczaniu, a potem, że nie chcą? Rozdwojenie jaźni masz?
Dopóki nie wybierzcie młodej osoby, która będzie chciała zakopać topory nic strażacy nie zyskają.
Własnie nie KG... Nazwiska które nam chciał narzucić przewodniczący krajowy "S" pchnęły moje województwo do buntu...
Ja nie wybaczę nigdy...
Młody czy stary? Co to zmienia aby był mądry... Oczywiście bez skrajności...
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 19:07:02 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 21, 2018, 19:28:31 »
Czyli niepotrzebny im KG bo to on odpowiada za większość z wymienionych przez Ciebie rzeczy.
Co do konfliktu to sam piszesz o zrywaniu obrad, zemście, wyżynaniu się, niewybaczaniu, a potem, że nie chcą? Rozdwojenie jaźni masz?
Dopóki nie wybierzcie młodej osoby, która będzie chciała zakopać topory nic strażacy nie zyskają.
Własnie nie KG... Nazwiska które nam chciał narzucić przewodniczący krajowy "S" pchnęły moje województwo do buntu...
Ja nie wybaczę nigdy...
Młody czy stary? Co to zmienia aby był mądry... Oczywiście bez skrajności...
Oczywiście, że skończą się konflikty jak przewodniczącym zostanie pan chodzący na smyczy 01- będzie wtedy tak jak każe 01- i wszelkie problemy zostaną zagłuszone przez propagandę sukcesu.
Moim zdaniem tu wyboru nie ma, a pisanie o jakiś kadrowych... narzucaniu... itd... to tylko mydlenie oczu przez człowieka, który ma obiecane miejsce w nowym ładzie. Ładzie kreowanym przez jedynego nie omylnego pana, który nosi torebki za małżonką pewnego vice ministra.
Wybór jest pomiędzy pieskiem na smyczy a suwerennym przewodniczącym.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 21, 2018, 19:30:53 »
Czyli kto według Ciebie Eqinox? Bo ten nie, tamten nie. Jak delegaci wybiorą tego to później Ci sami delegaci zerwą obrady. O co Ci chodzi naprawdę bo chaos, który  wprowadzasz jest na rękę tylko dla KG żeby tą swoją miernote dalej robić.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 21, 2018, 19:51:53 »
Oczywiście, że skończą się konflikty jak przewodniczącym zostanie pan chodzący na smyczy 01- będzie wtedy tak jak każe 01- i wszelkie problemy zostaną zagłuszone przez propagandę sukcesu.
Moim zdaniem tu wyboru nie ma, a pisanie o jakiś kadrowych... narzucaniu... itd... to tylko mydlenie oczu przez człowieka, który ma obiecane miejsce w nowym ładzie. Ładzie kreowanym przez jedynego nie omylnego pana, który nosi torebki za małżonką pewnego vice ministra.
Wybór jest pomiędzy pieskiem na smyczy a suwerennym przewodniczącym.
Nie, wybór jest pomiędzy katastrofą czyli zwycięstwo Mazowsza a szansa na spokój...
Ja o nic nikogo nie prosiłem i prosił nie będę.... Co do spraw kadrowych to podejdź do jednego z 3 starych delegatów ode mnie i zapytaj o to co napisałem to usłyszysz kogo... Nie uwierzysz  :fiuu: :fiuu:
Czyli kto według Ciebie Eqinox? Bo ten nie, tamten nie. Jak delegaci wybiorą tego to później Ci sami delegaci zerwą obrady. O co Ci chodzi naprawdę bo chaos, który  wprowadzasz jest na rękę tylko dla KG żeby tą swoją miernote dalej robić.
Ja wprowadzam chaos? Komisja Krajowa nakazała przyrócenie WLKP i co...
Drogę do chaosu... Protestu wyborczego i komisarza w KSP nie ja wytyczam  :rofl: :rofl:
Ja uważam, że obecny KG jest o niebo lepszy od poprzedniego...
Wiesz co mi utkwiło najbardziej w pamieci z wypowiedzi poprzedniego KG?
"Nikt wam tyle nie da co ja wam obiecam" - słyszałem to dwa razy więc nie pisz że to bujda...
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 21, 2018, 20:52:23 »
Czyli kto według Ciebie Eqinox? Bo ten nie, tamten nie. Jak delegaci wybiorą tego to później Ci sami delegaci zerwą obrady. O co Ci chodzi naprawdę bo chaos, który  wprowadzasz jest na rękę tylko dla KG żeby tą swoją miernote dalej robić.
Przyłączam się do pytania.
Czyli według Ciebie  kto?

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 21, 2018, 20:57:32 »
Myśle ze odpowiedź na wasze pytania przyniesie WZD a nie nasze gdybanie na forum. Tam się wszystko rozstrzygnie. Niech wygra lepszy a już dalej nasza w tym głowa żeby władza postępowała po naszemu.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 21, 2018, 21:16:55 »
Myśle ze odpowiedź na wasze pytania przyniesie WZD a nie nasze gdybanie na forum. Tam się wszystko rozstrzygnie. Niech wygra lepszy a już dalej nasza w tym głowa żeby władza postępowała po naszemu.
Po prostu nie lubię jak ktoś robi czarny pijar nie proponując żadnych innych rozwiązań! Chciałbym aby człoweiek, który wyraża jakąś opinię poparł to konrketami a nie formułował wypowiedzi na zasadzie każdy inny tylko nie ten.
Takie działanie mogę porównać tylko do działań totalnej opozycji, która za wszelką cenę próbuje dojśc do "koryta" nieproponując żadnych konkretnych rozwiązań.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 21, 2018, 21:39:25 »
Po prostu nie lubię jak ktoś robi czarny pijar nie proponując żadnych innych rozwiązań! Chciałbym aby człoweiek, który wyraża jakąś opinię poparł to konrketami a nie formułował wypowiedzi na zasadzie każdy inny tylko nie ten.
Takie działanie mogę porównać tylko do działań totalnej opozycji, która za wszelką cenę próbuje dojśc do "koryta" nieproponując żadnych konkretnych rozwiązań.
Ale ja już pisałem nawet chyba w tym wątku, że dobrym kandydatem był by przewodniczący z Podlasia to naskoczył na mnie @radca i nazwał Macka moim klakierem a ja po prostu doceniam rozsądnych i mądrych ludzi... Kolejni ze strony obecnego przewodniczącego to np. przewodniczący Opolski... Bardzo wyważony facet...
Z opozycji to np. przewodniczący Pomorski lub Andrzej z Rzeszowa...
Jest kilka osób które są na tyle spokojne i zrównoważone i raczej poradziły by sobie z prowadzeniem KSP bez większej awantury dogadały by najważniejsze kwestie dla strażaków.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 21, 2018, 21:48:41 »
Hmmm, totalna opozycja...często używane ostatnio pojęcie. Wypadałoby się zastanowić skąd ona się wzięła. Być może z walki o stołki, ale zaplecze musi mieć czyli idzie za tym niezadowolenie z obecnej sytuacji i nierozwiązanych problemów. Czas pokaże i życzę delegatom mądrych decyzji i wyborów.

Offline Bednar998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 21, 2018, 22:09:55 »
Po prostu nie lubię jak ktoś robi czarny pijar nie proponując żadnych innych rozwiązań! Chciałbym aby człoweiek, który wyraża jakąś opinię poparł to konrketami a nie formułował wypowiedzi na zasadzie każdy inny tylko nie ten.
Takie działanie mogę porównać tylko do działań totalnej opozycji, która za wszelką cenę próbuje dojśc do "koryta" nieproponując żadnych konkretnych rozwiązań.
Ale ja już pisałem nawet chyba w tym wątku, że dobrym kandydatem był by przewodniczący z Podlasia to naskoczył na mnie @radca i nazwał Macka moim klakierem a ja po prostu doceniam rozsądnych i mądrych ludzi... Kolejni ze strony obecnego przewodniczącego to np. przewodniczący Opolski... Bardzo wyważony facet...
Z opozycji to np. przewodniczący Pomorski lub Andrzej z Rzeszowa...
Jest kilka osób które są na tyle spokojne i zrównoważone i raczej poradziły by sobie z prowadzeniem KSP bez większej awantury dogadały by najważniejsze kwestie dla strażaków.

Dobrze Eqinox ze o tych osobach napisałeś👍 Muszę Cię jednak zmartwić bo z tego co wiem to Maciek i Łukasz nie zamierzają startować.... Ale w pełni popierają Bartka i nadal uważam ze to najlepszy kandydat.

Bartek w ostatnich latach wypracował bardzo wiele dba o każda ze stron. Mało tego cechuje go największa determinacja i dążenie do założonych celów. Ma plan na to żeby związek stał się mocniejszy niż kiedykolwiek i wierze ze właśnie On może to zrealizować. Dzięki Niemu możemy być jeszcze więksi silniejsi i możemy zrealizować dużo więcej 💪💪💪💪

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 21, 2018, 22:14:18 »
W wyborach weźmie udział Bartek Mickiewicz z KSP i Leszek S. z KG tylko w tym drugim przypadku nie wiadomo jeszcze w czyjej osobie się objawi  :rofl:

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 21, 2018, 22:16:30 »
W wyborach weźmie udział Bartek Mickiewicz z KSP i Leszek S. z KG tylko w tym drugim przypadku nie wiadomo jeszcze w czyjej osobie się objawi  :rofl:
A moze Robert w osobie Bartka....
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 21, 2018, 22:16:58 »
Panowie dość tego. Do łóżka bo nie dojedziecie na czas na WZD.  :rofl:

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 21, 2018, 22:18:49 »
W wyborach weźmie udział Bartek Mickiewicz z KSP i Leszek S. z KG tylko w tym drugim przypadku nie wiadomo jeszcze w czyjej osobie się objawi  :rofl:
A moze Robert w osobie Bartka....
Widzisz ja rozmawiałem z Bartkiem i wiem co on mówi. Ty wiesz co mówi KG. Wnioski każdy może wyciągnąć sam.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 21, 2018, 22:20:23 »
Ale ja nie jestem kandydatem wiec co to zmienia?
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 21, 2018, 23:04:51 »
Equinox nie widzę konsekwencji w tym co piszesz. Z jednej strony piszesz o uspokojeniu relacji z KG a z drugiej proponujesz Maćka. Z tego co wiem to Panowie z KG nadal mają za złe Maćkowi to, że postawił ich kolegów z Augustowa przed sądem. O ile to prawda co czytam, to Maciek nie zamierza startować, więc zakładam, że i on widzi w Przewodniczącym MOZ 1504 jedyny sensowny sposób na zresetowanie relacji pomiędzy KG a KSP. Także śmiem twierdzić, że jednak mącisz na forum. A co do kandydatów z opozycji to czytaj to co wcześniej pisałem o smyczy i 01.
Hmmm, totalna opozycja...często używane ostatnio pojęcie. Wypadałoby się zastanowić skąd ona się wzięła. Być może z walki o stołki, ale zaplecze musi mieć czyli idzie za tym niezadowolenie z obecnej sytuacji i nierozwiązanych problemów. Czas pokaże i życzę delegatom mądrych decyzji i wyborów.
Tu użyłem pojęcia "totalna opozycja" w znaczeniu bezmyślnego pędu ku dobraniu się do "koryta"!