Autor Wątek: WZD NSZZ Solidarność  (Przeczytany 274542 razy)

Offline Bednar998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 19, 2018, 18:49:42 »
Nowy przewodniczący powinien być wybrany z tych województw które mają najgorsze zarobki na pewno nie z Warszawy  :kwit:
Tutaj się zgadzam...
Bardzo chciałbym aby ze strony obecnego przewodniczącego KSP wystartował przewodniczący Podlasia... A wystartuje zapewne przewodniczący MOZ 1504 czyli pomysłodawca (wnioskodawca) dania podwyżek w szkodliwe i jeśli wygra to taki pomyslowy Dobromir może pogłębić różnice...

NAPISZE JESZCZE RAZ !!!! BO MÓJ POST NAGLE ZNIKNĄŁ !!!!
EQINOX TY TUTAJ NIE MYDL OCZU  :cooo: Bo Osoba na tym stanowisku musi być młoda , rozpoznawalna, która ogarnie to wszystko. A odnośnie propozycji podwyżek to kto zaproponował coś jeszcze, kto się zainteresował ??
A EQINOX startuje i o kim wiesz ?? MOŻE TY 😂😂😂😂
Skacze z tematu na temat ale z Tobą się nie da inaczej.

AHA I JESZCZE JEDNO ROBIĘ SCREENY WRZUCANYCH POSTÓW 😎😎😎

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 19, 2018, 19:00:56 »
Bartek z Warszawy startuje na 100 %. Więc jest młody, kandydat i na dodatek z naprawdę sporym bagażem doświadczenia. To jest przyszłość Krajowej Sekcji.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 19, 2018, 19:10:10 »
Bartek z Warszawy startuje na 100 %. Więc jest młody, kandydat i na dodatek z naprawdę sporym bagażem doświadczenia. To jest przyszłość Krajowej Sekcji.
Dodaj do tego, że 8 lat nosił teczkę za obecnym przewodniczącym  :wacko: :wacko: To on wnioskował o o podwyżki szkodliwego... Ja uważam, że to najgorsza z możliwych kandydatur która może jeszcze bardziej podzielić KSP bo znam co najmniej 4 przewodniczących którzy go szczerze nie lubią i współpraca miedzy nimi nie będzie się układać, nie ma mowy.
NAPISZE JESZCZE RAZ !!!! BO MÓJ POST NAGLE ZNIKNĄŁ !!!!
EQINOX TY TUTAJ NIE MYDL OCZU  :cooo: Bo Osoba na tym stanowisku musi być młoda , rozpoznawalna, która ogarnie to wszystko. A odnośnie propozycji podwyżek to kto zaproponował coś jeszcze, kto się zainteresował ??
A EQINOX startuje i o kim wiesz ?? MOŻE TY 😂😂😂😂
Skacze z tematu na temat ale z Tobą się nie da inaczej.

AHA I JESZCZE JEDNO ROBIĘ SCREENY WRZUCANYCH POSTÓW 😎😎😎
Rób sobie i po 10 screenów każdego posta bo ten prawdopodobnie też zniknie, zacznij od przeczytania regulaminu bo jeśli zwracasz się bezpośrednio do mnie to powinieneś używać funkcji PM, dodatkowo używanie dużych liter oznacza krzyk  :mellow:
Ja mydlę oczy? Przecież jaśniej mógł bym napisać tylko jeżeli bym użył personaliów a nie funkcji tych ludzi? Ale dobrze wskaż mydlenie oczu!
Nie wystartuje bo tak cholernie nie lubię części osób, że mógł bym zaszkodzić  całej KSP a tego nie chcę ale myślę że zebrał bym ze 20 głosów :P Kilku przyjaciół jeszcze mam wśród delegatów.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 19, 2018, 19:17:02 »
Bartek z Warszawy startuje na 100 %. Więc jest młody, kandydat i na dodatek z naprawdę sporym bagażem doświadczenia. To jest przyszłość Krajowej Sekcji.
Dodaj do tego, że 8 lat nosił teczkę za obecnym przewodniczącym  :wacko: :wacko: To on wnioskował o o podwyżki szkodliwego... Ja uważam, że to najgorsza z możliwych kandydatur która może jeszcze bardziej podzielić KSP bo znam co najmniej 4 przewodniczących którzy go szczerze nie lubią i współpraca miedzy nimi nie będzie się układać, nie ma mowy.
Napisz normalnie, że przez 8 lat wypełniał uczciwie obowiązki stawiane przed nim przez delegatów WZD. To oni go na funkcję sekretarza wybrali. Dobrze, że są osoby, które pracują z myślą o strażakach.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 19, 2018, 19:20:06 »
Napisz normalnie, że przez 8 lat wypełniał uczciwie obowiązki stawiane przed nim przez delegatów WZD. To oni go na funkcję sekretarza wybrali. Dobrze, że są osoby, które pracują z myślą o strażakach.
Kto go wybrał na sekretarza? Doczytaj, dokształć się albo chociaż zapytaj się wiedzących więcej...
Młody jest a od ilu lat nie pełni służby? (naprawdę nie wiem tego)
Wymień jakiś sukces z ostatnich dwóch lat kolegi sekretarza oczywiście poza wnioskiem o podwyżkę szkodliwego  :rofl: :rofl: :rofl:
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 19, 2018, 19:22:32 »
Ja uważam, że to najgorsza z możliwych kandydatur która może jeszcze bardziej podzielić KSP bo znam co najmniej 4 przewodniczących którzy go szczerze nie lubią i współpraca miedzy nimi nie będzie się układać, nie ma mowy
Chyba twoim kolegom coś się pomyliło. Oni nie są od lubienia kogoś czy nie. Ich wybrali ludzie żeby działali w ich imieniu. To nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji.

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 19, 2018, 19:25:37 »
Napisz normalnie, że przez 8 lat wypełniał uczciwie obowiązki stawiane przed nim przez delegatów WZD. To oni go na funkcję sekretarza wybrali. Dobrze, że są osoby, które pracują z myślą o strażakach.
Kto go wybrał na sekretarza? Doczytaj, dokształć się albo chociaż zapytaj się wiedzących więcej...
Młody jest a od ilu lat nie pełni służby? (naprawdę nie wiem tego)
Wymień jakiś sukces z ostatnich dwóch lat kolegi sekretarza oczywiście poza wnioskiem o podwyżkę szkodliwego  :rofl: :rofl: :rofl:
WZD go wybrało do Rady, która następnie zaakceptowała go jako sekretarza. Naprawdę przy braku argumentów nie musisz kąsać. Zachowujesz się jak przewodniczący ze świętokrzyskiego, który na propozycję zakopania toporów mało krwią nie parskał, bo pan KG nie zgodził się na żadne układy.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2018, 20:17:11 wysłana przez maciey »

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 19, 2018, 19:29:11 »
Chyba twoim kolegom coś się pomyliło. Oni nie są od lubienia kogoś czy nie. Ich wybrali ludzie żeby działali w ich imieniu. To nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji.
O nie nie nic im się nie pomyliło oni są od reprezentowania swoich województw... Jedno województwo nie przyjęte do KSP, drugie próbowano podzielić, trzecie podzielone itd. itp... Mają dobre powody do antypatii  :wacko: :wacko:
A mam sukces kolejny Mazowsza  :rofl: :rofl: Wicie ile od głowy będzie kosztować WZD "S"? Wersal to mało powiedziane, jeden z szefów sekcji powiedział mi że musi wydać na wyjazd delegatów prawie dwuletni budżet swojej sekcji wojewódzkiej.   
WZD go wybrało do Rady, która następnie zaakceptowała go jako sekretarza. Naprawdę przy braku argumentów nie musisz kąsać. Zachowujesz się jak pewien przewodniczący z małego województwa, który na propozycję zakopania toporów mało krwią nie parskał, bo pan KG nie zgodził się na żadne układy.
Zakopać topór? Żeby jeszcze więcej stracić? Jesteśmy dla Was POLSKĄ C i D...
Nie macie dla nas za grosz szacunku a oczekujecie od NAS abyś my was szanowali! Absurd!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 19, 2018, 19:35:18 »
Napisz normalnie, że przez 8 lat wypełniał uczciwie obowiązki stawiane przed nim przez delegatów WZD. To oni go na funkcję sekretarza wybrali. Dobrze, że są osoby, które pracują z myślą o strażakach.
Kto go wybrał na sekretarza? Doczytaj, dokształć się albo chociaż zapytaj się wiedzących więcej...
Młody jest a od ilu lat nie pełni służby? (naprawdę nie wiem tego)
Wymień jakiś sukces z ostatnich dwóch lat kolegi sekretarza oczywiście poza wnioskiem o podwyżkę szkodliwego  :rofl: :rofl: :rofl:
Moim zdaniem sukcesem jest rozwinięcie mozu na jedną z największych jak nie największą z organizacji związkowych w PSP !
Działa w fundacji "Solidarni"- to też jest coś !!!
Także nie pisz, że nie ma sukcesów na swoim  koncie.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 19:38:43 wysłana przez zimny_marian »

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 19, 2018, 19:35:53 »
Chyba twoim kolegom coś się pomyliło. Oni nie są od lubienia kogoś czy nie. Ich wybrali ludzie żeby działali w ich imieniu. To nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji.
O nie nie nic im się nie pomyliło oni są od reprezentowania swoich województw... Jedno województwo nie przyjęte do KSP, drugie próbowano podzielić, trzecie podzielone itd. itp... Mają dobre powody do antypatii  :wacko: :wacko:
A mam sukces kolejny Mazowsza  :rofl: :rofl: Wicie ile od głowy będzie kosztować WZD "S"? Wersal to mało powiedziane, jeden z szefów sekcji powiedział mi że musi wydać na wyjazd delegatów prawie dwuletni budżet swojej sekcji wojewódzkiej.   
WZD go wybrało do Rady, która następnie zaakceptowała go jako sekretarza. Naprawdę przy braku argumentów nie musisz kąsać. Zachowujesz się jak pewien przewodniczący z małego województwa, który na propozycję zakopania toporów mało krwią nie parskał, bo pan KG nie zgodził się na żadne układy.
Zakopać topór? Żeby jeszcze więcej stracić? Jesteśmy dla Was POLSKĄ C i D...
Nie macie dla nas za grosz szacunku a oczekujecie od NAS abyś my was szanowali! Absurd!
No i widzisz. Reprezentujesz tu grupę, która poza osobistą zemstą nie ma żadnych pomysłów na funkcjonowanie KSP. Opieranie działania na przyjaźni z KG to krótkowzroczne myślenie i poza stołkami dla paru osób strażakom nic nie daje.
Po drugiej stronie są ludzie, którzy chcą rozmawiać niezależnie od dotychczasowych złośliwości, którzy chcą silnego związku, który będzie faktycznym reprezentantem funkcjonariuszy.
Ochłoń, pomyśl. Bez odbioru.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 19, 2018, 19:40:03 »
Moim zdaniem sukcesem jest rozwinięcie mozu na jedną z największych jak nie największą z organizacji związkowych w PSP !
Działa w fundacji "Solidarni"- to też jest coś !!!
Jeśli mnie pamieć nie myli MOZ Poznań jest większy i miedzy innymi głosem przewodniczącego MOZ 1504 nie został przyjęty do KSP :D Działa bo został wyznaczony przez przewodniczącego "S" i zastąpił tam bardzo zasłużonego działacza "S" :wacko:
No i widzisz. Reprezentujesz tu grupę, która poza osobistą zemstą nie ma żadnych pomysłów na funkcjonowanie KSP. Opieranie działania na przyjaźni z KG to krótkowzroczne myślenie i poza stołkami dla paru osób strażakom nic nie daje.
Po drugiej stronie są ludzie, którzy chcą rozmawiać niezależnie od dotychczasowych złośliwości, którzy chcą silnego związku, który będzie faktycznym reprezentantem funkcjonariuszy.
Ochłoń, pomyśl. Bez odbioru.
Pomysłów jest bez liku po obu stronach. Przyjaźń z KG? Co w tym złego... Prywatnie całkiem miły w obyciu człowiek.
Silny związek i łupienie słabych w dalszym ciągu.... Sory nie zaakceptuje tego że dla Was jestem Polską D.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 19, 2018, 19:53:04 »
Moim zdaniem sukcesem jest rozwinięcie mozu na jedną z największych jak nie największą z organizacji związkowych w PSP !
Działa w fundacji "Solidarni"- to też jest coś !!!
Jeśli mnie pamieć nie myli MOZ Poznań jest większy i miedzy innymi głosem przewodniczącego MOZ 1504 nie został przyjęty do KSP :D Działa bo został wyznaczony przez przewodniczącego "S" i zastąpił tam bardzo zasłużonego działacza "S" :wacko:
Ja nie pisze o tym kto zarządza największą "organizacją" tylko piszę o tym, że rozwinął MOZ. Takiego człowieka teraz potrzeba! A z tego co się orientuję to nie weszli do KSP bo mieli delikatny "bałaganik" w swojej strukturze. Wygodne jest teraz przypisywać winę komuś z zewnątrz za własne kombinatorstwo.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 19, 2018, 19:58:52 »
Ja nie pisze o tym kto zarządza największą "organizacją" tylko piszę o tym, że rozwinął MOZ. Takiego człowieka teraz potrzeba! A z tego co się orientuję to nie weszli do KSP bo mieli delikatny "bałaganik" w swojej strukturze. Wygodne jest teraz przypisywać winę komuś z zewnątrz za własne kombinatorstwo.
Ja ciebie tylko poprawiłem że nie największa :P Tylko jedna z większych :P
Co do Wielkopolski to zapytaj u źródła a zdziwisz się. Przyczyna jest tylko jedna czyli 10 delegatów to potężna siła opozycji. Skoro Prezydium Komisji Krajowej rozpatrzyło pozytywnie "protest" WLKP na decyzję KSP i nakazało ich przyjęcie to chyba jednak bałaganiku nie było  :rofl: Była czysta złośliwość.
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Bednar998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 19, 2018, 20:09:43 »
Bartek do tego stanowiska jest najlepiej przygotowany. Poświęca najwiecej czasu na działalność ZZ. Będzie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Nie pisz Eqinox czegoś czego noe możesz poprzeć faktami. Fundacja Solidarni w której działa, funkcjonuje bardzo dobrze . Jest w wielu zespołach i całe Mazowsze jednym głosem go poparło. Czegoś jeszcze chcesz ??!! Mi to wystarcza ze to najlepszy kandydat

Offline FireSquad

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 19, 2018, 20:21:25 »
Poprzednie WZD jasno pokazało że czas na zmiany nadszedł. To fakt nie podlegający dyskusji. Zapowiadali to wtedy jeszcze jednym głosem Robert, Leszek i Damian.
Czy jest ktoś lepiej przez kilka ostatnich lat przygotowany do roli kierowania KSP? Czy ktokolwiek się do takowej szykował?  Zbierał doświadczenie, kontakty, odwalał czarną robotę i przyjmował na siebie więcej batów z kazdej strony niż Bartek? Zadajcie sobie takie pytania. Ja odpowiedź znam. Oczywiście są inni też ambitni i z głowami pełnymi dobrych pomysłów. KSP to najwyższa liga i nie wiem czy możemy sobie pozwolić na to aby nowy szef dopiero zbierał doswiadczenia.
Bartek będzie też potrzebował pomocy tych ambitnych i z pomysłami. Dla każdego znajdzie się poważna działka.
Ale Sekcja bez Bartka? Ja tego nie widzę i mam nadzieję że wszyscy rozsądni i ci od wycinania do gołej ziemi także tak właśnie do tematu podejdą.

Offline zimny_marian

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 19, 2018, 20:25:58 »
Ja nie pisze o tym kto zarządza największą "organizacją" tylko piszę o tym, że rozwinął MOZ. Takiego człowieka teraz potrzeba! A z tego co się orientuję to nie weszli do KSP bo mieli delikatny "bałaganik" w swojej strukturze. Wygodne jest teraz przypisywać winę komuś z zewnątrz za własne kombinatorstwo.
Ja ciebie tylko poprawiłem że nie największa :P Tylko jedna z większych :P
Co do Wielkopolski to zapytaj u źródła a zdziwisz się. Przyczyna jest tylko jedna czyli 10 delegatów to potężna siła opozycji. Skoro Prezydium Komisji Krajowej rozpatrzyło pozytywnie "protest" WLKP na decyzję KSP i nakazało ich przyjęcie to chyba jednak bałaganiku nie było  :rofl: Była czysta złośliwość.
Co do Wielkopolski to z tego co wiem to kilka komend chce wyjść z MOZU. Więc "bałaganik" nadal jest.
Główny temat jednak nie tego się tyczy.
W moim odczuciu Przewodniczący MOZ 1504 jest człowiekiem młodym, najlepiej przygotowanym merytorycznie i doświadczonym na wielu płaszczyznach. Udziela się w zespołach MSWiA oraz Radzie Dialogu Społecznego. Na stanowisku Przewodniczącego chciałbym widzieć człowieka, który zbuduje coś "nowego" a nie wprowadzi się do starego "domu " i tylko będzie w nim mieszkał!

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.365
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 19, 2018, 21:25:16 »
Eqinox boisz się prawdy ???
Czemu ktoś kasuje posty dotyczące Ciebie ??
Wejdź w rozmowę w prawdzie.

Nie pisz ze ktoś jest kłamca...

Boisz się czegoś ???
Ani ja ani ty nie możemy kasować postów :rofl: :rofl:
Wiec kłam dalej :wacko:
Bartek do tego stanowiska jest najlepiej przygotowany. Poświęca najwiecej czasu na działalność ZZ. Będzie to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Nie pisz Eqinox czegoś czego noe możesz poprzeć faktami. Fundacja Solidarni w której działa, funkcjonuje bardzo dobrze . Jest w wielu zespołach i całe Mazowsze jednym głosem go poparło. Czegoś jeszcze chcesz ??!! Mi to wystarcza ze to najlepszy kandydat
Całe Mazowsze czyli rozumiem że przewodniczący Mazowsza (Mazowieckiej Sekcji Wojewódzkiej/Regionalnej/Miedzyregionalnej) ma na imię Bartek? Prawda czy fałsz? Przecież tak kompetentny i doświadczony młody człowiek musiał wygrać te wybory...
Kurcze bo ja słyszałem że ma imię na S.....
Ale Sekcja bez Bartka? Ja tego nie widzę i mam nadzieję że wszyscy rozsądni i ci od wycinania do gołej ziemi także tak właśnie do tematu podejdą.
Chcesz się założyć o skrzynkę piwa  :wacko: :wacko:
Cytuje słowa jednego z ważniejszych szefów wojewódzkich "to krew z krwi Roberta"...
Czystki działają odświeżająco więc może na Dolnośląski model zaimplementować na kraj...
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2018, 22:05:11 wysłana przez Eqinox »
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Bednar998

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 19, 2018, 22:58:17 »
Całe Mazowsze, dobrze wiesz o co chodzi i nie łap teraz za słówka, a co do czystek to tak jak ktoś powiedział i cytujesz to pomyśl o sobie😎😎😎 miłego myślenia nocą Ci życzę

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 19, 2018, 23:07:12 »
Całe Mazowsze czyli rozumiem że przewodniczący Mazowsza (Mazowieckiej Sekcji Wojewódzkiej/Regionalnej/Miedzyregionalnej) ma na imię Bartek? Prawda czy fałsz? Przecież tak kompetentny i doświadczony młody człowiek musiał wygrać te wybory...
Kurcze bo ja słyszałem że ma imię na S.....
Ty bierzesz pod uwagę, że są osoby które w prawdziwym świecie działają i nie na wszystko mają czas?

Offline diablo

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 79
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 19, 2018, 23:22:26 »
Czyli o ile dobrze zrozumiałem tą burzliwą dyskusję to kandydatem grupy obecnego przewodniczącego R.O. będzie przewodniczący Mazowiecki. A kto po drugiej stronie, czyli grupy kielecko-KG ? Przewodniczacy kielecki czy ktoś inny?

Offline radca

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 20, 2018, 08:28:17 »
Nowy przewodniczący powinien być wybrany z tych województw które mają najgorsze zarobki na pewno nie z Warszawy  :kwit:
Tutaj się zgadzam...
Bardzo chciałbym aby ze strony obecnego przewodniczącego KSP wystartował przewodniczący Podlasia... A wystartuje zapewne przewodniczący MOZ 1504 czyli pomysłodawca (wnioskodawca) dania podwyżek w szkodliwe i jeśli wygra to taki pomyslowy Dobromir może pogłębić różnice...
Eqinox że młody to twój klakier to wszyscy widzimy.
A kto powinien być przewodniczącym to może niech mówią delegaci na WZD. Młody jesteś delegatem? To wstaniesz na sali i nam to powiesz.

Diablo
Mógłby podobnie jak Eqinox klepać o wszystkim co wiem ale po co. Natomiast podobno nie będzie to Krzysztof.
A o ile wiem przewodniczący mazowsza nie będzie kandydatem na przewodniczącego.

Offline Lodołamacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 64
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 20, 2018, 08:34:50 »
Nie ma co za dużo gdybać, niedługo wszyscy się dowiedzą. Najważniejsze żeby przewodniczący był przede wszystkim naszym przedstawicielem a nie zwolennikiem KG, czy RO czy tez innych opcji

Offline maciey

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 20, 2018, 10:52:20 »
Zawsze gdy padają argumenty w dyskusji z Eqinoxem to brak jest odpowiedzi lub giną posty.
Wystarczy przypomnieć temat podwyżek w 2018 gdy pół forum wyliczało mu ile jest pieniędzy, a nawet w MSWiA to potwierdzono  on dalej szukał 45 mln.
W temacie przepisu kwalifikacyjnego padało kilka dat. Już wiadomo, że w maju nic z tego nie będzie. Mało tego po informacji zamieszczonej przez KG można przypuszczać, że wejść w życie przepis może najwcześniej od przyszłego roku. I co? I nic, a Eqinox twierdził, że  wotum dla KG złoży.
Nakręcał tu wszystkich na równanie średnich między województwami. Szukał kiedy powstały różnice i znów jak się okazało, że przed 2007 to głowa w piasek.
Próbował budować wizerunek działacza związkowego, a po postach w tym temacie widać, że kieruje się tylko chęcią zemsty i rozbicia KSP. 

Offline młody13

  • "Wolność nie jest dana raz na zawsze. Trzeba ją stale zdobywać na nowo...” Św. Jan Paweł II
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 830
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 20, 2018, 11:35:05 »
Sami się nakręcacie walką z  Eqinoxem zamiast skupić się na poprawie bytu strażaków i walce z niesprawiedliwością  . KSP sama powinna się podać do dymisji zaraz po publikacji różnic w województwach, nic w tej sprawie nie zrobiono  . Dlaczego skany dokumentów były tak ukrywane ? Pozdrawiam i życzę owocnych wyborów ;)

Offline Drukmistrz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: WZD NSZZ Solidarność
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 20, 2018, 12:06:35 »
Sami się nakręcacie walką z  Eqinoxem zamiast skupić się na poprawie bytu strażaków i walce z niesprawiedliwością  . KSP sama powinna się podać do dymisji zaraz po publikacji różnic w województwach, nic w tej sprawie nie zrobiono  . Dlaczego skany dokumentów były tak ukrywane ? Pozdrawiam i życzę owocnych wyborów ;)
Zebrania zz odbywają się regularnie. Sprawozdania i uchwały są publikowane i jakos nie widzialem zeby ktos ten problwm zglosil. co od 2007 r. robili delegaci dajmy na to z lubelskiego czy świętokrzyskiego?  zamiast zalatwiac sobie stołki i zajmować się komendantami powinni się zajać sprawami strażaków. powinni teraz podać się do dymisji.