Autor Wątek: Wakacje 2006  (Przeczytany 1496 razy)

Offline daw12

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Wakacje 2006
« dnia: Lipiec 11, 2006, 16:50:35 »
Byłem na krótkim urlopie u naszego Kolegi  - strażaka ( pelni słuzbę w Koszalinie), miejscowość mielenko , cisza spokój   przystępne ceny za kwatery , pole namiotowe , gril , sklep i dwa bary w promirniu 50 m.
   Jeżeli bedzie zainteresowanie to podam namiary .

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Wakacje 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2006, 18:22:44 »
Byłem na krótkim urlopie u naszego Kolegi  - strażaka ( pelni słuzbę w Koszalinie), miejscowość mielenko , cisza spokój   przystępne ceny za kwatery , pole namiotowe , gril , sklep i dwa bary w promirniu 50 m.
   Jeżeli bedzie zainteresowanie to podam namiary .

Ja polecam moje strony BIESZCZADY 2006 w tym miejscowość SOLINA !!!  :wacko:    z największą tamą w polsce kwatery pola namiotowe wszystkiego pod dostatkiem i tutaj gdy zaszyjesz się w lesie to dopiero jest cisza i spokój ^_^ warunki na jeziorze są takie jak nad małym morzem a i pływają tu stateczki "BIAŁEJ FLOTY" rowerki wodne i różne cudeńka.

Offline judoga

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 99
Odp: Wakacje 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2006, 09:17:51 »
Miałem iść na urlop , ale trzech przynioslo zwolnienie lekarskie  :angry:, i siedze na czwartym piętrze w mieszkaniu :huh:, i myślę o jeziorach mazurskich . Proponuje abyście wybrali sie do małej miejscowości pod Olsztynem - DOROTOWO - nie jest tania , ale nie jest też droga , milo mozna spędzić czas na trawce .............poprostu leżąć i nic (NIC) nirobiąc!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^
Przyjemność życia łączy się z wysiłkiem jakiego ono wymaga.

Offline rademenes99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
Odp: Wakacje 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2006, 16:33:41 »
Jeśli o mnie chodzi uwielbiam czynny wypoczynek; czyli zwiedzić maxymalnie dużo nie będąc w jednym miejscu...czyli mówiąc inaczej np.leżeć cały boży dzień na plaży i się opalać...
Ostatnio byłem w Krakowie (którys raz z kolei - lubię tu wracać); i okazało się że mozna zwiedzić wieżę na Kościele Mariackim; na którym nasi koledzy z Krakowa grają hejnał; na hasło straż zwiedzasz za frico; pozdrawiam sympatyczną obsadę ze zmiany I.  Kto chce zobaczyc rynek Starego Miasta i nie tylko z lotu ptaka - goraco polecam...
Udanych urlopów, Polska jest naprawdę piękna, a na wczasy za granicą szybko nas nie będzie stać
POZDRO
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2006, 20:42:48 wysłana przez rademenes99 »
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).