Autor Wątek: Okulista  (Przeczytany 1454 razy)

Offline fatuous

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 9
Okulista
« dnia: Lipiec 08, 2006, 22:43:35 »
Wiem, ze dużo pisaliście, bo czytałem, lecz nie mogę znaleźć osoby, która miałaby korekcje szkłami 0,5 D (wada chyba 0,75 na jedno oko, a 1,25 na drugie, lecz korekcja jest 2x 0,5). Mam pytanie - czy przejdę badania? Bo czytałem http://www.abc.com.pl/serwis/du/1998/1050.htm => ten dziennik ustaw, lecz tam jest napisane Z/N czyli wszystko zależy od lekarza jeśli dobrze zrozumiałem... Czy mam się czym martwić? NIby są to najmniejsze szkła z możliwych, a widziałem po szkole człowieka chodzącego w okularach. Podobnie mam źle zbudowane dno oka. Nie mam jaskry i dobrze widzę, fałszywy alarm, ale czy mi to także sprawdzą? Zaglądają do oczu, czy tylko mam przeczytać cyferki? Lekarze są upierdliwi? Proszę o odpowiedzi dla doświadczonych kadetów. Z góry wielki dzięki!

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Okulista
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2006, 18:52:34 »
Witam.
A jaka to wada? Bo jesli astygmatyzm, a z tego co piszesz wada nie jest wielka to szanse sa, ale jakie - to zalezy  tylko i wylacznie od lekarza.
powodzenia
P.S. A sprawdzic to napewno sprawdza...
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline pabianice1987

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Okulista
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 19, 2006, 22:20:02 »
Mam pytanie, na badanich okulistycznych jest tablica czy moze sprawdzaja sie to komputerowo?? z góry dzieki za odpowiedz.

Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Okulista
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2006, 09:43:15 »
I po co to samo pytanie w 2 roznych watkach?
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: Okulista
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2006, 20:55:15 »
Ja <Tu> ... po prostu w <Tym> temacie współczuję szczerze adm. i modreratorom /Kociokwik :angry:/
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.