Autor Wątek: Zmiana płac  (Przeczytany 21084 razy)

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 14, 2006, 12:23:38 »
Po raz kolejny obiecanki na przyszłość (powtarzające się od lat niezależnie od opcji rządzącej), a na dzień dzisiejszy łamanie prawa poprzez wypłaty zaliczkowe podwyżek bo nie było sie w stanie wydać zmiany rozporządzenia płacowego. Pan minister i KG mają widocznie za dużo pracy.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 16, 2006, 08:38:55 »
Panowie co tu gdybać ! Polecam lekturę dla tych którzy nieczyatli tego jeszcze:  http://www.zgnszzpp.republika.pl/aktualnosci/komunikaty/min-finasow-budzet.zip  .Lektura dająca duzo do myslenia i powinna wywołać reakcję  naszych władz i to służbowych jak i związkowych.Bo się może znowu okazać że PSP jest tylko "piątym kołem u wozu".A kasa będzie potrzebna nie tylko na podwyżki uposażeń ale i na doraźną działalność ,bo wchodzaca od 01.01.2007r ustawa o państwowym ratownictwie medycznym   dorzuca nam kolejne zadania . :angry:
/ Jednego dnia obiecują jedni , a drugiego dnia już się mówi ale nie tak głośno iż kasy brak i trzeba oszczedzać- na kim? na sferze budżetowej, a tym samym na służbach mundurowych - sic./ :angry:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2006, 08:47:31 wysłana przez mirek1 »
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 17, 2006, 15:52:06 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:18:24 wysłana przez solosar »

Offline fireman5

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 317
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 17, 2006, 22:16:47 »
Ludzie, zobaczcie co sie dzieje, zrobmy cos bo inaczej nie bedzie mozliwosci sie utrzymac za nasze zarobki...

No więc co proponujesz.............co mamy zrobić?

mały przyklad za jaki nie chca juz wpuszczac dziennikarzy do sejmu bo pokazuja jakies nieprawdziwe sytuacje...
To co sie dzieje obecnie to parodia...

Uważajmy aby dziennikarze nie zaczeli pokazywać co strażacy robią podczas służby...............może być ładny "CYRK".

pozdro

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 18, 2006, 00:59:48 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:17:53 wysłana przez solosar »

Offline cul2

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 584
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 18, 2006, 01:52:34 »
Panowie praca strażaka polega na dyżurowaniu,dyspozcyjności itp.Będąc w zakładzie pracy jestem w dyspozycji pracodawcy i nie ważne co ja robię w tym czasie.Ważne jest,żeby być gotowym w każdej chwili do akcji.Mówienie,że się nic nierobi to bzdura,już sam dyżur jest pracą.Specyfika tego zawodu jest taka i nic nie poradzisz.Jeżeli kogoś to tak bardzo boli to niech podpala,robi wypadki i wtedy będziemy cały dyżur zasuwać.Idąc tym tokiem rozumowania znajdziemy setki innych zawodów gdzie też się cały czas niepracuje, tu wymieniam:dozorcy,stróże (większość to siędzą),dyżury lekarzy,kasjerki na dworcach,sprzedawcy,urzędnicy (również strażacy biurowi),żołnierze,wykładowcy na uczelniach (rzucą temat i siedzą) i wiele innych.Boli mnie,że wielu strażaków nierozumie definicji pracy.Czy ktoś chciałby pełnić dyżur gdyby mu płacili tylko za udział w akcjach, a gdyby przez cały rok nie wyjechał ani razu toby musiał dopłacic do interesu :). Panowie płaci się za dyżżżuuuur i tu nie ma gadania.Dyżur to praca podczas której czeka się w gotowości na udzielenie pomocy w każdej chwili potrzebującym.TAK TRUDNO TO ZROZUMIEĆ.

Aha  jest już 2.00 w nocy, jestem w pracy,wróciłem mokry od deszczu i idę dalej czuwać.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2006, 01:56:48 wysłana przez cul2 »

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 20, 2006, 14:26:56 »
Powoli mija miesiąc sierpień, a MSWiA nie wydało jeszcze rozporządzenia płącowego dotyczącego regulacji płac w 2006 roku, a co dopiero myśleć o obiecankach na rok 2007. :)

Swoją drogą to gdzieś mi świta, choć mogę nie być dobrze poinformowany, że regulacja płac w PSP powinna nastąpić najpóźniej 6 miesięcy od uchwalenia ustawy budżetowej. Uchwalono ustawę budżetową 17.02.2006 roku, a opublikowano 02.03.2006 roku.
Ktoś może zna jakiś konkretny przepis wskazujący na tę zależność??
Podwyżki w 2007 roku.... hmmm ja podchodzę ostrożnie w latach 90 obiecywano "zrównanie" płacy z policją i .... bez komentarza.

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2006, 18:42:58 »
USTAWA z dnia 23 grudnia 1999 r. o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw. (Dz. U. nr 110 poz.1255 z dnia 30.12.1999 r.) Art. 8. Podwyższenie wynagrodzeń dla pracowników państwowej sfery budżetowej następuje w ciągu 3 miesięcy po ogłoszeniu ustawy budżetowej, z wyrównaniem od dnia 1 stycznia danego roku.
USTAWA BUDŻETOWA NA ROK 2006 z dnia 17 lutego 2006 r. (Dz. U. nr 35 poz. 244 z dnia 2 marca 2006 r.)
Jak wynika z powyższego wypłata podwyżek winna nastąpić do dnia 17 maja 2006 roku, i co, i nic. Cisza. Centrale Związkowe zapatrzyły się chyba w nazwę „Prawo i Sprawiedliwość”, skoro bez żadnego sprzeciwu dopuszczają do tak rażącego łamania prawa.
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 26, 2006, 00:16:24 »
Zaczynam mieć podobne zdanie, mam nadzieję że w najbliższych dniach wszystko sie wyjaśni.

Offline dima

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 56
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 28, 2006, 11:57:48 »
Geddeon a takim byłeś zwolennikiem zachowania cierpliwości i okazania zaufania w stosunku do planowanych reform PiS. Skąd taka nagła przemiana u Ciebie :huh:?
PS.A jak nas traktują władze to widać właśnie po tegorocznej podwyżce (której tylko my nie dostaliśmy spośród wszystkich mundurowych)  i tak pewnie będzie dalej.
każdy kij ma trzy końce

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 28, 2006, 15:23:45 »
USTAWA z dnia 23 grudnia 1999 r. o kształtowaniu wynagrodzeń w państwowej sferze budżetowej oraz o zmianie niektórych ustaw. (Dz. U. nr 110 poz.1255 z dnia 30.12.1999 r.) Art. 8. Podwyższenie wynagrodzeń dla pracowników państwowej sfery budżetowej następuje w ciągu 3 miesięcy po ogłoszeniu ustawy budżetowej, z wyrównaniem od dnia 1 stycznia danego roku.
USTAWA BUDŻETOWA NA ROK 2006 z dnia 17 lutego 2006 r. (Dz. U. nr 35 poz. 244 z dnia 2 marca 2006 r.)
Jak wynika z powyższego wypłata podwyżek winna nastąpić do dnia 17 maja 2006 roku, i co, i nic. Cisza. Centrale Związkowe zapatrzyły się chyba w nazwę „Prawo i Sprawiedliwość”, skoro bez żadnego sprzeciwu dopuszczają do tak rażącego łamania prawa.

Jak widać po zachowaniu niektórych central związkowych, wszystko wskazuje na to że zapomniały co do nich należy. Symulowane są różne działania,ale koledzy skupiają się na ulokowaniu ich przedstawicieli w strukturach PSP między innymi poprzez ustalenie nowego taryfikatora kwaliikacyjnego, dzięki któremu wielu aspirantów nie dostanie stopnia starszego aspiranta, kapitanów - starszego kapitana a zaoszczędzone na tym pieniążki posłużą wielu aspirantom z jedynie słusznego związku zawodowego do zajęcia intratnych stanowisk z-cy i d-cy JRG, dla których w stosunku do aspirantów zdjęto jakiekolwiek ograniczenia a jedynym kryterium jest staż służby - zapraszam do zapoznania się z ustawą - temat o kwalifikacjach. Nia ma zainteresowania łamaniem prawa przez pracodawcę w kwestiach płacowych a co ważniejsze czasem pracy. Ale jak się posiada Swojego KG to się nie podskakuje a idzie na kompromis, który niestety prowadzi do upadku znaczenia ZZ. Jak mniemam działania idą w zapewnieniu sobie lukratywnych stołków przed przejsciem na emeryturkę. Jesteśmy skazani samym sobie, a obiecanki składane przez Ludwika , maja się nijak do tego co jasno określił minister finansów, stwierdzając że podwyżek nie będzie a ponadto skazani jestesmy na 10 % oszczędności. Żle się dzieje, czy nawet "Koniec swiata....jak stwierdziłby Popiołek:( Znów nas dymają i to w biały dzień za zgodą naszych ZZ.
Pozdrawiam
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...

Offline Geddeon

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.427
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 28, 2006, 23:14:52 »
Cytuj
a takim byłeś zwolennikiem zachowania cierpliwości i okazania zaufania w stosunku do planowanych reform PiS.
Pokaz gdzie napisałem że jestem "zwolennikiem" reform PiS ?????
Co do zachowania cierpliwości to się mogę zgodzić ale nie wciskaj mi że jestem zwolennikiem PiS-u...
Cytuj
Skąd taka nagła przemiana u Ciebie ?
Jak zmiana ??/ człowieku ja swoich poglądów nie zmieniłem od kilkunastu lat. To że ktoś działa nie udacznie (lub nie właściwie) nie może wpływac na moje poglądy...

Offline kz69

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 151
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 29, 2006, 09:01:22 »
Panowie
Na razie mamy tylko deklarację rządu , że w przyszłym roku dostaniemy trochę lepszą podwyżkę.
Powiniśmy to wykkorzystać.
Ale nie da się tego zrobić jeżeli centrale naszych związków się nie dogadają. W/g mnie w odpowiednim momencie należy się skutecznie przypomnieć. Kiedy ten moment nastąpi powinni wiedzieć nasi związkowi przywódcy.
Na pewno nie będzie skuteczny protest z Policją, służbą zdrowia , ze SW.
Musimy być sami , bo dadzą wszystkim innym ( są ważniejsi i bardziej potrzebni ) a nam zostanie ochłap.
Przestańmy się licytować , który związek lepszy (tyo można wyczuć w poprzednich wypowiedziach) tylko działajmy razem spontanicznie i bez zbędnych kalkulacji.
Pozdrawiam
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste.

Offline rademenes99

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Milczenie jest złotem, mowa żródłem nieporozumień.
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 29, 2006, 12:44:48 »
Uwielbiam takie obiecanki, a kto nam da gwarancje??? Moim zdaniem tylko akcja protestacyjna wspólnie wszystkimi ZZ.
Pozdro.
Ekspert to człowiek który przestał myśleć - on wie ;).

Offline wolt

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
  • "wy macie racje - my karabiny" - MAO
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 30, 2006, 10:48:22 »
Panowie
Na razie mamy tylko deklarację rządu , że w przyszłym roku dostaniemy trochę lepszą podwyżkę.
Powiniśmy to wykkorzystać.

ciekwe czy tu nie chodzi o podwyżkę za nadgodziny tj ok. 180 zł za służbe ( czyli 2 służby wolne mniej tj 360 zł wiecej) jak podział dostanie 360 jako zapłata za nadgodziny to i pewnie biuro dostanie z 500 za pilnowanie i rozliczanie tych nadgodzin.

Może Robert Osmycki  nam to wyjaśni jak sie mają podwyżki za ten rok i na lata następne?

Offline dago

  • Lubię Cię
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.026
    • Ratowniczy Bank Wiedzy
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 30, 2006, 13:03:25 »
Nie formułuję wniosków, ale mam brzydkie myśli po tej notatce:
===============================================
28 sierpnia 2006

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o Policji

Prezydent Lech Kaczyński podpisał 28 sierpnia nowelizację ustawy o policji. Wprowadza ona m.in. możliwość odbierania mieszkań służbowych policjantom skazanym za korupcję lub współpracę z gangami, a także rozszerza katalog przestępstw, w których możliwe jest stosowanie kontroli operacyjnej czy prowokacji.

Zgodnie z ustawą funkcjonariusze, którzy zostali prawomocnie skazani za korupcję lub współpracę z gangami lub gdy sąd odebrał im prawa obywatelskie, będą pozbawieni mieszkań służbowych. Nowelizacja przewiduje też zwolnienie policjanta, przeciw któremu toczy się postępowanie karne, po upływie 12 miesięcy od zawieszenia w czynnościach służbowych.

Ponadto policjanta będzie można zwolnić ze służby w przypadku popełnienia przez niego czynu o znamionach przestępstwa albo przestępstwa skarbowego, jeżeli popełnienie czynu jest oczywiste i uniemożliwia jego pozostawanie w służbie, zwłaszcza w przypadku tymczasowego aresztowania.

Ustawa wprowadza także zapisy, zgodnie z którymi zwiększone zostaną wynagrodzenia policjantów i wprowadzony zostanie motywacyjny system płac. Jest też regulacja, według której dzieciom poległych na służbie funkcjonariuszy przysługiwać będzie stypendium na okres kształcenia - nie dłużej niż do 25. roku życia.

W przypadku zagrożenia bezpieczeństwa lub porządku publicznego możliwe będzie wykorzystanie - zgodnie z nowymi przepisami - kompanii odwodowych i plutonów specjalnych Straży Granicznej do zadań o charakterze policyjnym. Dotychczas do takich działań mogła być wykorzystywana Żandarmeria Wojskowa.

Nowelizacja zmienia też przepis dotyczący zbierania informacji o obywatelach, uznany przez Trybunał Konstytucyjny za sprzeczny z konstytucją. Trybunał orzekł, że jest zbyt wiele okoliczności, w których jest możliwe zbieranie przez policję informacji o obywatelach; brak określenia, w jakim celu informacje te są gromadzone. W nowelizacji ograniczono katalog informacji zbieranych o osobach podejrzanych oraz wprowadzono wymóg dokonywania oceny informacji pod kątem ich przydatności w postępowaniu.

Zgodnie z nowelizacją to komendant główny policji, a nie minister spraw wewnętrznych, będzie odpowiedzialny za utworzenie i funkcjonowanie polskiej części Systemu Informacyjnego Schengen (SIS), komputerowej bazy danych m.in. o osobach poszukiwanych bądź niepożądanych na terenie państw układu Schengen, a także o poszukiwanych przedmiotach (obecnie trwają prace nad systemem SIS II, który ma zostać ukończony w 2007 roku. Polska ma przystąpić do SIS II w październiku 2007).

W ustawie jest też zapis dotyczący dalszego ucywilniania policji - m.in. zastępcą komendanta wojewódzkiego ds. logistyki będzie mógł być wyłącznie cywil.
Lepiej robić i żałować, niż nie robić i żałować.

Offline solosar

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 107
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 08, 2006, 18:39:53 »
:)
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 22:17:45 wysłana przez solosar »

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 08, 2006, 21:37:41 »
Podobno rozporządzenie "płacowe" jest już podpisane i czeka na opublikowanie w dzienniku ustaw. I to by załatwiało podwyżki 2006 roku, oczywiście z dużym opóźnieniem.
Na kasę za godziny ponadnormatywne nie ma co liczyć w najbliższych latach, obiecuje się zmiany w art. 35 ustawy, lecz nic sie w tym kierunku nie robi - brak kasy, tanie państwo. :wacko:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline samsonite

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 09, 2006, 22:45:27 »
Witam
Co do podwyżki płac to ostatnio czytałem odpowiedz Ministra Finansow na pismo Federacji Zwiazkow Mundurowych w którym to ww minister w sposob jednoznaczny oznajmia, ze podwyzek plac na 2007 nie bedzie a wrecz pisze sie o ograniczeniu wydatkow na place o 10%. Czy moze mi ktos wyjasnic o co chodzi i czy przypadkiem te 10% oszczednosci nie bierze sie z ograniczen awansow w stopniu i stanowiskach (wg. nowej tabeli kwalifikacji) Milo widzial bym wypowiedz jakiegos "prominentnego dzialacza ZZ"
Pozdro

Offline fireman

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.318
  • Ostatnia umiera nadzieja... no i powoli umiera:)
    • http://www.pl
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 10, 2006, 12:39:00 »
jak ktoś wpadnie na link do opublikowanego rozporządzenia to niech pilnie się nim podzieli :)

Offline pszemek

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 428
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 10, 2006, 13:25:04 »
Prominentni działacze OPZZ:

Prezydium Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych wydało 5 września stanowisko w sprawie prowadzonej przez rząd polityki płacowej. Zdaniem władz OPZZ stanowi ona zarzewie potencjalnych niepokojów w zakładach pracy.

Przejawem takiej polityki, zdaniem federacji związkowej, jest nowelizacja ustawy kominowej, znacznie podnosząca obecnie obowiązujące limity wynagrodzeń dla kadry menedżerskiej w przedsiębiorstwach z udziałem kapitału państwowego, przy jednoczesnym wyraźnym ograniczaniu wzrostu wynagrodzeń pracowniczych.

Ponadto projekt ustawy niezależnie od tego, że w jeszcze większym stopniu zróżnicuje płace kadry i pracowników to dodatkowo uprzywilejowuje kadrę zarządzającą w zakresie czerpania korzyści z osiąganych wyników finansowych przedsiębiorstw, zupełnie pomijając pracowników, których dodatkowy wysiłek ma największy wpływ na wypracowany wzrost. Tymczasem pracownikom tych przedsiębiorstw rząd na 2007 rok proponuje ustalić maksymalny roczny wskaźnik przyrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia na poziomie 3,4 proc., a pracownikom państwowej sfery budżetowej na poziomie 0,0 proc. - piszą związkowcy.

Władze OPZZ pokreślają, że rząd nie negocjował zmian w ustawie kominowej ze związkami zawodowymi i oznacza to, ich zdaniem, że projekt jest niekonstytucyjny.

Ogólnopolskie Porozumie Związków Zawodowych przypomina, że w Polsce minimalne wynagrodzenie odbiega od standardów europejskich i rekomendacji organizacji międzynarodowych, zgodnie z którymi minimalne wynagrodzenie powinno stanowić 50 proc. płacy przeciętnej.

Prezydium zgodnie ze stanowiskiem przyjętym przez stronę związkową Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych podtrzymuje, że maksymalny roczny wskaźnik przyrostu przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia powinien wynosić nie mniej niż 4,3 proc., a w państwowej sferze budżetowej nie mniej niż 4,5 proc. Podobnie minimalne wynagrodzenie za pracę w 2007 r. powinno wzrosnąć o co najmniej 5,1 proc. plus połowa realnego wzrostu wynagrodzeń (1 proc.) tj. o 6,1 proc., co dałoby kwotę 953,94 zł, a nie jak proponuje rząd 936 zł - dodają działacze OPZZ.

Szymon Martys
Każde społeczeństwo, które oddałoby trochę wolności żeby zyskać trochę bezpieczeństwa, nie zasługuje na żadne z nich i straci obydwa
Benjamin Franklin

Fałszywe kłamstwa - Foo Fighters

Offline piotr998

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.787
  • Najciekawsze historie pisze samo życie.
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 10, 2006, 13:49:56 »
A co na te propozycje rządowe pozostałe centrale z Kom. Trójstronnej, tzn. "Forum" i "Solidarność" - czyżby odpuszczały sobie temat i zostawiały OPZZ same na placu boju? :rolleyes:
"Tam, gdzie wszyscy myślą to samo, w ogóle niewiele się myśli" - H.Geissler
"Kłócić się nie należy, ale jest obowiązkiem jasno określić przeciwstawny punt widzenia." - J.W.Goethe

Offline misiek_331

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 11, 2006, 12:49:45 »
Pomimo wielkich zapowiedzi kolejni rządzący nas wyrolują !!!!!!!

http://www.zw.com.pl/zw2/index.jsp?place=Lead04&news_cat_id=19&news_id=88360&layout=biznes&forum_id=4289&page=text&view=imgw.v_weather_today

A nasze kochane związki nabierają wody w usta.

Offline robard

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 12, 2006, 16:56:25 »

Cytuj
A nasze kochane związki nabierają wody w usta.

ach Ty misiek misiek, jaki Ty głupi jesteś...
 PS> Jeżeli nie należysz do zz to nie płacz, jeżeli należysz to zaytaj się swojego przewodniczacego
"Uczciwy człowiek szuka prawdy, kłamca jest patologicznie wszechwiedzący"

Prawo Oczekiwań - negatywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki. Pozytywne oczekiwania rodzą negatywne wyniki.

Offline Ogniowy

  • ASP. SZTAB W ST. SPOCZYNKU
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 700
Odp: Zmiana płac
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 12, 2006, 19:25:14 »

Cytuj
A nasze kochane związki nabierają wody w usta.

ach Ty misiek misiek, jaki Ty głupi jesteś...
 PS> Jeżeli nie należysz do zz to nie płacz, jeżeli należysz to zaytaj się swojego przewodniczacego
Robercik, skoro Ty i nasi Przewodniczący mądrzejszy jesteś od ministrów to nas oświeć...........bo jakos Przewodniczący milczą...........
ale to pewnie minister się myli......
A teraz to ja mam wszystko w ...... 
pamięci...