Autor Wątek: Szkolenie podstawowe w PSP - Co jest na takim szkoleniu jak to się odbywa?  (Przeczytany 4249 razy)

Offline Aladyn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Witam mam teraz pójść na szkolenie podstawowe w PSP na stanowisko ratownik-kierowca. Co jest na takim szkoleniu, jak to się odbywa? Może ktoś ma jakieś materiały to może udostępni.

Mam zacząć na jesień i jestem ciekawe jak to jest :)

Pozdro


Offline boszo

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 267
Odp: Szkolenie podstawowe w PSP - Co jest na takim szkoleniu jak to się odbywa?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 29, 2006, 12:47:09 »
Witam.
Chodzi Ci o kurs podstawowy? Jesli tak, napisz gdzie Ciebie wysylaja, moze ja tam bylem, to cos niecos moge opowiedziec.
pzdr
Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, gdy umrzesz.
Julian Tuwim

Offline bax

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70

Offline Aladyn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Szkolenie podstawowe w PSP - Co jest na takim szkoleniu jak to się odbywa?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 29, 2006, 14:31:48 »
Dzięki wielkie za informacje Bax. Przyda się na pewno.

Prawdopodobnie kurs podstawowy będzie prowadzony w Krakowie na ul. Rybitwy (jak się nie mylę) JRG5. Tak przynajmniej mi mówili znajomi, a co jak gdzie i kiedy to jeszcze nie wiem. Wiem tylko, że na jesień :).

Pozdro

Offline Bad Boy

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Szkolenie podstawowe w PSP - Co jest na takim szkoleniu jak to się odbywa?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 11, 2006, 23:37:44 »
Witam a ja mam pytanie odnośnie , wyboru miejsca kursu , by nie zaczynac nowego teematu.  Gdzie sa najlepsze warunki szkoleniowe , gdyz materiał i zakres jes ten sam. chodzi głownie o warunki socjalne , czas "wolny". Gdyż jestem ratownikiem WSP a od nowego roku LSP , a wedle zmian w przepisach muszę odbyc kurs podstawowy PSP , którego miejsce sam moge sobie wybrać. Moje miejsce zamieszkania to okolice Szczecina :) Pozdrawiam

Offline Bartek_mława

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 101
Odp: Szkolenie podstawowe w PSP - Co jest na takim szkoleniu jak to się odbywa?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2010, 18:02:04 »
witam.
chciałbym się dowiedzieć cokolwiek jak wygląda takie szkolenie podstawowe?!?! Przeszukałem całe forum i nic "konkretnego" sie nie dowiedziałem;/

Prawdopodobnie będę go odbywał w Pionkach woj Mazowieckie lub w Warszawie ul. Majdańska

Pozdrawiam!!

Offline Aladyn

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Szkolenie podstawowe w PSP - Co jest na takim szkoleniu jak to się odbywa?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2010, 20:17:34 »
Szkolenie odbywa się w systemie z koszarowanym. Tematy zajęć masz wyżej. Wyślą cię tam gdzie będzie wolne miejsce. Poprostu zrobisz swoje i wrócisz na jednostkę jako strażak. Nie ma co się stresować kurs jak każdy.

Powodzenia