Pożarnictwo > Profilaktyka, prewencja

Magazyn

<< < (2/2)

Jefferson21:
Zdrowy rozsądek też mi tak kazał myśleć do momentu aż zapoznałem się ze stanowiskiem Ministerstwa Gospodarki z dnia 14 września 2009 r DRE-II-4041-9-EW/09 dotyczącym luk prawnych w odniesieniu do wolnostojących małogabarytowych stacji transformatorowych, polecam również zapoznanie się z wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku  z dnia 20.03.2014 r. II SA/Bk 955/13. po tej lekturze nie będziesz już taki pewny.

mariusz:
Ok dzieki, zapoznam się z tym.

gregus30:

--- Cytat: Jefferson21 w Marzec 27, 2017, 21:00:28 ---Zdrowy rozsądek też mi tak kazał myśleć do momentu aż zapoznałem się ze stanowiskiem Ministerstwa Gospodarki z dnia 14 września 2009 r DRE-II-4041-9-EW/09 dotyczącym luk prawnych w odniesieniu do wolnostojących małogabarytowych stacji transformatorowych, polecam również zapoznanie się z wyrokiem Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku  z dnia 20.03.2014 r. II SA/Bk 955/13. po tej lekturze nie będziesz już taki pewny.



--- Koniec cytatu ---

czy jest gdzieś dostępne online to stanowisko ministra gospodarki ? Nie mogę znaleźć. Ma ktoś ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej