Autor Wątek: Jak się przygotować  (Przeczytany 2088 razy)

Offline Triker

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 1
Jak się przygotować
« dnia: Styczeń 09, 2017, 20:33:36 »
Cześć
Chciałem was zapytać (wiem, że na forum jest o tym sporo, ale bez ładu i składu) mianowicie jak przygotować się do SGSP. Chodzi mi o wszystkie możliwe aspekty tego "przygotowania". Zaczynając: do jakich przedmiotów najbardziej się przyłożyć na maturze, jakie kursy zrobić, jak przygotować się do testów sprawnościowych i czy warto skorzystać z czegoś takiego jak http://www.kursprzygotowawczy.pl ( nie wiem czy można podawać linki, jeśli nie to przepraszam).

Offline Pączkin

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Cel - PSP
Odp: Jak się przygotować
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2017, 21:35:07 »
Plaga ludzi nie potrafiących czytać i myśleć samodzielnie... Zastanawiam się czy warto jeszcze śledzić te wątki bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Jak się przygotować
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2017, 22:01:45 »
Cześć
Chciałem was zapytać (wiem, że na forum jest o tym sporo, ale bez ładu i składu) mianowicie jak przygotować się do SGSP. Chodzi mi o wszystkie możliwe aspekty tego "przygotowania". Zaczynając: do jakich przedmiotów najbardziej się przyłożyć na maturze, jakie kursy zrobić, jak przygotować się do testów sprawnościowych i czy warto skorzystać z czegoś takiego jak http://www.kursprzygotowawczy.pl ( nie wiem czy można podawać linki, jeśli nie to przepraszam).
Proponuje zacząć od religii, bo jeśli nie wiesz z jakich przedmiotów się przygotowywać na maturze to tylko siła wyższa może Ci pomóc. 
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Jak się przygotować
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2017, 00:19:40 »
A nie myślałeś nad czymś mniej wymagającym? Bo skoro trochę własnej woli i pomyślenia jest ścianą nie do przeskoczenia, to...  :fiuu:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Basior7776

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 580
Odp: Jak się przygotować
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2017, 08:17:42 »
Plaga ludzi nie potrafiących czytać i myśleć samodzielnie... Zastanawiam się czy warto jeszcze śledzić te wątki bo z dnia na dzień jest coraz gorzej.
Ja już przestałem śledzić bo nie mam już siły odpowiadać, a startowałem na nabór w 2014 i 2015.
Kiedy się przygotowywałem to przeczytałem CAŁE tematy które były na forum typu "Kto do SGSP..."
Tam jest wszystko opisane, także nie wiem po co zakładać nowe wątki.
 :straz: :straz: :straz: