Autor Wątek: Zakup mieszkania, równoważnik za brak lokalu.  (Przeczytany 2004 razy)

Offline fa1th

  • Niska grupa, świeży oddech
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Zakup mieszkania, równoważnik za brak lokalu.
« dnia: Grudzień 10, 2016, 18:28:54 »
Witam, od razu na wstępie przepraszam co niektórych na trywialne pytanie. Jednak spotkałem się z wieloma wersjami i mam duży problem. Zatrudniłem się w KP w moim miejscu zameldowania jak i zamieszkania, nie posiadałem wtedy jeszcze lokalu mieszkaniowego. Jakiś czas temu noszę się z zakupem mieszkania w miejscowości odległej o 110km od miejsca pracy czyli tej mojej ukochanej KP :) czyli dojazd w jedną stronę przekracza 1h. Czy w takiej sytuacji należy mi się któreś ze świadczeń? równoważnik za brak lokalu/dopłata za dojazdy? Jak wygląda sprawa z zameldowaniem? Pozdrawiam i z góry dziękuje za życzliwe odpowiedzi.

Offline fa1th

  • Niska grupa, świeży oddech
  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: Zakup mieszkania, równoważnik za brak lokalu.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2016, 10:44:16 »
Ktoś jest w stanie mi pomóc?

Offline Venom

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Zakup mieszkania, równoważnik za brak lokalu.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2016, 11:57:18 »
W.g mojej opinii skorzystaj z radcy prawnego koszt 50-100zł a będziesz miał czarno na białym na czym stoisz. Forum jak to forum dowiesz się wszystkiego i niczego. Np. "w tym przypadku przysługuje tobie auto służbowe". 

Offline mirek1

  • Jeszcze nigdy w dziejach tak wielu nie mówiło tak wiele do tak wielu, mając do powiedzenia tak niewiele.
  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 941
  • "Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko."A.France
Odp: Zakup mieszkania, równoważnik za brak lokalu.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2016, 15:24:32 »
Na tym forum wiele już powiedziano na ten temat i w różnych aspektach. polecam lekturę:
http://www.strazak.pl/index.php/topic,2634.0.html
http://www.strazak.pl/index.php/topic,26114.0.html
Tylko dwie rzeczy są nieskończone : wszechświat i ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
                                      Albert Einstein

Offline Eqinox

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 8.380
Odp: Zakup mieszkania, równoważnik za brak lokalu.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2016, 16:21:54 »
Ktoś jest w stanie mi pomóc?
Wiesz na czym polega twój problem na forum?
Nie zadałeś sobie minimum trudu aby przejrzeć/poszukać odpowiedzi.
Na wszystkie twoje pytania odpowiadałem po kilka razy i już naprawdę mi się nie chce powielać tego po raz kolejny!
Nie ma zadań niemożliwych do wykonania dla kogoś, kto nie musi tych zadań wykonywać.