Autor Wątek: Testy psychologiczne do PSP  (Przeczytany 26772 razy)

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Testy psychologiczne do PSP
« dnia: Listopad 30, 2016, 19:47:09 »
Witam, na wstepie chce powiedziec ze szukalem, lecz znalazlem jakies stare posty sprzed 10 lat odnosnie badan psychologicznych. A wiec moje pytanie brzmi, czy ktos z was odbywal badania psychologiczne w MSWiA w Olsztynie? Aktualnie czekam na odpowiedz od komisji lekarskiej, zaniepokoilo mnie ze na obiegowce mialem wpisane ze komisja oceni czy sie nadaje czy nie, reszta miala wpisane po prostu "zdolny do pelnienia sluzby", ponad to mialem dodatkowy test oraz 300 dodatkowych pytan po rozmowie. Czy ktos jakos niedawno probowal przejsc badania w olsztynie i jest w stanie napisac jak ze zdawalnoscia?

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2016, 22:09:14 »
Jeden temat w zupełności wystarczy - nie musisz zakładać kolejnych w poszczególnych działach forum. A to czy przeszedłeś, to się okaże. Nikt tu wyrocznią nie jest. Członków komisji też raczej nie ma...

Co do pytania - już samo niedokładne przeczytanie polecenia do testu źle świadczy o czytającym.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2016, 22:45:26 »
zalozylem nastepny temat bo znalazlem odpowiedni dzial dla mojego pytania, ten mozna zamknac, jestem zielony na forum. natomiast o tym czy przeszedlem rozumiem doskonale, ze sie okaze nie oczekuje na to odpowiedzi :D szukam ludzi, ktorzy moze akurat zaliczali psychologa w miejscowosci ktora napisalem wyzej, chce podpytac o pare rzeczy. testy byly objasniane slownie, w zadaniu byly ciagi liczbowe a do skreslenia dwie liczby, zamiast skreslac po kolei najpierw pojechalem do konca jedna liczbe a pozniej zabralem sie za druga, gdzie niekoniecznie zmiescilem sie w czasie, zadanie bylo na czas a ja za bardzo sie pospieszylem  :cooo:

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2016, 01:08:38 »
zalozylem nastepny temat bo znalazlem odpowiedni dzial dla mojego pytania, ten mozna zamknac, jestem zielony na forum. natomiast o tym czy przeszedlem rozumiem doskonale, ze sie okaze nie oczekuje na to odpowiedzi :D szukam ludzi, ktorzy moze akurat zaliczali psychologa w miejscowosci ktora napisalem wyzej, chce podpytac o pare rzeczy. testy byly objasniane slownie, w zadaniu byly ciagi liczbowe a do skreslenia dwie liczby, zamiast skreslac po kolei najpierw pojechalem do konca jedna liczbe a pozniej zabralem sie za druga, gdzie niekoniecznie zmiescilem sie w czasie, zadanie bylo na czas a ja za bardzo sie pospieszylem  :cooo:

Chodzi Ci o ten test z 2 i 7? Mi psycholożka tłumaczyła to zadanie bardzo dokładnie. Co najmniej raz pytała się czy zrozumiałem i miałem też możliwość sprawdzenia się na "ciągu testowym"... Wątpię żeby w WarMaz było inaczej, bo już od kilku osób mam informacje (z różnych województw), że procedura przed rozpoczęciem właściwego testu była podobna, o ile nie ta sama. Więc naprawdę zastanawia mnie fakt niewłaściwego rozwiązania testu.
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Piotr Pomorskie

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2016, 01:21:51 »
Co do testów psychologicznych trzeba obrać  sobie jedna droge jeden cel i tyle ja zdałem w zeszłym ryb i teraz śmigam 5 GRUDNIA na podoficerke do Bydgoszczy jedzie może ktoś z pomorskiego

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2016, 07:50:32 »
Levy, dokladnie to ten test. Ja tu nie winie psycholozki ze zle wytlamczyla, to ja popelnilem blad ze nie wysluchalem uwaznie. Najpierw wzialem sie za skreslanie "7" do konca testu a pozniej polecialem "2", pospieszylem sie. Co do testow poprzedzajacych, oczywiscie ze byly, nie zrozumialem ze trzeba skreslac po kolei. Po rozmowie mialem nastepne testy i tablice poppelreutera.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2016, 07:58:18 wysłana przez mianek9 »

Offline Szeregowy123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2016, 11:32:24 »
Witam, na wstepie chce powiedziec ze szukalem, lecz znalazlem jakies stare posty sprzed 10 lat odnosnie badan psychologicznych. A wiec moje pytanie brzmi, czy ktos z was odbywal badania psychologiczne w MSWiA w Olsztynie? Aktualnie czekam na odpowiedz od komisji lekarskiej, zaniepokoilo mnie ze na obiegowce mialem wpisane ze komisja oceni czy sie nadaje czy nie, reszta miala wpisane po prostu "zdolny do pelnienia sluzby", ponad to mialem dodatkowy test oraz 300 dodatkowych pytan po rozmowie. Czy ktos jakos niedawno probowal przejsc badania w olsztynie i jest w stanie napisac jak ze zdawalnoscia?
.         

Możesz napisać dla wszystkich jak wyglada wizyta u psychologa i jakie zadania czekają na kandydatow  :straz:

Offline luksi12

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2016, 15:33:29 »
oczywiscie ponawiam pytanie kolegi wyzej :) :straz:

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2016, 19:13:28 »
zrobię to jak juz dostane orzeczenie, ok? :)

Offline Szeregowy123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2016, 22:19:36 »
Czekamy :)

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2016, 19:41:53 »
Koledzy mam pytanko.czy można się w jakiś sposób przygotować do psychotestow?

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2016, 19:45:22 »
Koledzy mam pytanko.czy można się w jakiś sposób przygotować do psychotestow?

Tak da się. Jedna rada która sprawi, że bez problemów zdasz psychologa. Bądź po prostu sobą i tyle

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2016, 20:49:10 »
Pszemson, jest w tym trochę racji, ale nie do końca.
Widziałeś np. testy do Policji? Albo do wojska?

Jasne, że tak sam nawet zdawałem ten do policji ;)

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:06:52 »
Samo bycie sobą czasem może nie wystarczyć.Znam osoby które nie zdawały tego testu 2 razy pod rząd a za trzecim razem poszło ok,czyli wcześniej nie byli zdolni do służby a później już ok?Jak pytałem to cały czas tak samo podchodzili do testów i w miarę tak samo odpowiadali.dziwne trochę,dlatego pytam czy można pewne rzeczy ogarnąć przed.

Offline Chary

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 191
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2016, 21:21:58 »
Korzystając z sytuacji sam chciałbym dodać swoje 5 groszy. Pytanie dotyczy o ile się nie mylę multiselecta. Orientuje się ktoś jak są punktowane, o ile są punktowane pytania typu: "Czy mógłbym zostać żołnierzem bądź policjantem ?". Wiadomo, że odpowiedziałbym zgodnie ze sobą, że nie, ponieważ interesuje mnie tylko straż, ale może wiecie jak na to się później zapatrują itp ?

Offline Pszemson

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 686
  • Cel PSP
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2016, 16:29:09 »
Ja z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej na wszystkiego rodzaju testy, sprawdziany, egzaminy, matury przyjść na totalnej wyje**** Wtedy najszybciej się wszystko pozalicza.

Offline luksi12

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 06, 2016, 17:49:21 »
Byc soba to jedno, ale wazne zeby nie zatajac ani kłamac w zadnym aspekcie. Jesli ktos lubi alkohol to porostu mowi ze lubi, jak ktos ma jakies mandaty za predkosc itd to tez nie oszukiwac. Złapanie na klamstwie = wypad. Zgrywanie twardziela tez jest nie na miejscu :)

Offline arecki222

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 128
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 21, 2016, 12:18:56 »
Witam panowie.Byl ktos z was na badaniach na woloskiej w warszawie?tzn jako pierwsze sa psychotesty?ciezko to zdac?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2016, 10:58:15 wysłana przez arecki222 »

Offline StrażakR

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 23
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 04, 2017, 16:39:20 »
Witam ,możecie napisać w paru zdaniach  jak wygląda wizyta u psychologa i psychiatry w PSP , o co konkretnie pyta, co odpowiadacie w większość . I jak przejść to pozytywnie . Dzięki

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 05, 2017, 10:30:23 »
Nie masz sie czego bac stary, jesli czytales poczatek tematu to wiesz ze bylem zaniepokojony testami lecz z testami psychologicznymi wyszlo wszystko ok, na testach psychologicznych mozesz sie wylozyc ze wzgledu na pytania w nim zawarte np. czy moczysz sie w nocy lub czy miales kiedys jakies omdlenia, to dyskwalifikuje Cie z rekrutacji poniewaz tak jest w rozporzadzeniu, radze zapoznac sie z rozporzadzeniem co dyskwalifikuje kandydatow. Co do samych testow to najpierw masz czesc pisemna, 100 pytan, matryce ravena, ciemnie na szybkosc reakcji itd. (w kazdym wojewodztwie jest inaczej) a na samym koncu bedziesz mial kwestionariusz osobowy z ktorego bedziesz mial najwiecej pytan od psychologa. Pozniej masz rozmowe z psychologiem badz tez z psychiatra, psychiatra nie wnika, zada Ci pare pytan i to tyle, najwazniejszy jest psycholog, przygotuj sie dlaczego chcesz sluzyc w PSP, mocne oraz slabe strony, odpowiadaj szczerze, nikt Cie nie zdyskwalifikuje z powodu cech osobowosci, bynajmniej u mnie tak bylo a wyszlo ze jestem wybuchowy. Co do pytan odpowiadaj szczerze zebys sie nie pomylil w zeznaniach przy odpowiedziach,pytanie bedzie skonstruowane "czy latwo sie denerwujesz", odpowiesz "tak" a za 50 pytan bedzie "czy latwo wyprowadzic Cie z rownowagi" a dasz odpowiedz "nie"ponoc na to tez patrza ale nie wiem, nie jestem psychologiem i nie wiem na jakiej zasadzie oni to weryfikuja, chodzi mi tu o weryfikacje rozmowy z psychologiem bo co do testow to babka przyklada matryce i sa odpowiedz dobre i zle  :gwiazdki: dziwne to wszystko ale musisz to przejsc, staraj sie trafic w profil strazaka i bedzie dobrze. Ja przeszedlem wszystko bez problemow, psychologow, wszystkie badania wzorowe a dostalem niezdolny za hiperbilirubinemie :D odwolalem sie i aktualnie czekam na ponowne wezwanie do CKL

Offline luksi12

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 05, 2017, 12:54:03 »
A co to takiego "hiperbilirubinemie" :D
Moglby ktos podpowiedziec? :)

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 05, 2017, 13:08:28 »
A co to takiego "hiperbilirubinemie" :D
Moglby ktos podpowiedziec? :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperbilirubinemia
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 05, 2017, 21:09:22 »
hiperbilirubinemia to taka fajna rzecz, zniesli ta parafke w ostatnim rozporzadzeniu, ze to nie dyskwalifikuje kandydata do sluzby lecz podpinaja Cie pod inna parafke, pod ktora moga tak naprawde dac wszystko, czyli &45p.1N, ktore mowi o "innych nieprawidlowosciach biochemicznych wymagajacych dalszych obserwacji" :D i nic to nie da ze przynioslem usg brzucha, wszystkie badania na wirusy watroby oraz inne badania krwi na probki watrobowe ktorych nie robili a wyszlo po nich ze nic mi nie dolega, po prostu daja N. aktualnie probuje zbic jej stan oraz czekam na odpowiedz na temat badan genetycznych na Zespol Gilberta, ponoc jesli ma sie kwit ze ma sie to genetycznie to przechodzi. Jak bedzie w praktyce to sie okaze o ile w ogole mi wykryje tego Gilberta :D

Offline Szeregowy123

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 05, 2017, 22:19:10 »
hiperbilirubinemia to taka fajna rzecz, zniesli ta parafke w ostatnim rozporzadzeniu, ze to nie dyskwalifikuje kandydata do sluzby lecz podpinaja Cie pod inna parafke, pod ktora moga tak naprawde dac wszystko, czyli &45p.1N, ktore mowi o "innych nieprawidlowosciach biochemicznych wymagajacych dalszych obserwacji" :D i nic to nie da ze przynioslem usg brzucha, wszystkie badania na wirusy watroby oraz inne badania krwi na probki watrobowe ktorych nie robili a wyszlo po nich ze nic mi nie dolega, po prostu daja N. aktualnie probuje zbic jej stan oraz czekam na odpowiedz na temat badan genetycznych na Zespol Gilberta, ponoc jesli ma sie kwit ze ma sie to genetycznie to przechodzi. Jak bedzie w praktyce to sie okaze o ile w ogole mi wykryje tego Gilberta :D

 możesz dać linka ze "zniesiona parafką?  :gwiazdki: :gwiazdki:

Offline mianek9

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Testy psychologiczne do PSP
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 05, 2017, 22:26:31 »
https://www.youtube.com/watch?v=YbmTOMYK-uY

to jest link w ktorym gosciu opowiada o hiperbilirubinemi czyli o Zespole Gilberta w policji ale oni maja takie same zasady rekrutacji w MSW jak strazacy, filmik jest stary ale masz tam dopiski z sprostowaniami+poczytaj opis filmu i komentarze bo nie chce mi sie pisac, za dlugo :D