Autor Wątek: samobójstwo  (Przeczytany 4122 razy)

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
samobójstwo
« dnia: Czerwiec 12, 2006, 22:17:04 »
Panowie koledzy. Czy ktoś orientuje się w sprawie samobójstwa, do którego
doszło podczas kursu podoficerskiego w Częstochowie. Nadmienię tylko że  doszło do niego prawdopodobnie w piątek lub sobotę w zeszłym tygodniu.  :huh:

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline huncio

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 293
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2006, 23:05:02 »
z tego co wiem to facet nie mial klopotow na kursie, wiec prawdiopodobnie problem byl swery prywatnej.

PS szkoda kolegi strazaka :(

Offline MSJ

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 256
  • F998
    • Sklep dla Strażaka
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2006, 00:17:44 »
Do zdarzenia doszło w piątek. Zostawił żone i dziecko.
RIP
Sprzęt ratowniczy, książki i gadżety dla strażaków ----> http://www.fabryka998.pl

Offline Feuerwehrmann

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 671
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2006, 00:57:41 »
Szkoda człowieka-strażaka, szkoda żony i malucha. Ciekawe czy nikt z jego otoczenia nie zauważył, że coś się dzieje nie tak. A przecież samobójstwo nigdy nie jest rozwiązaniem kłopotów...
Zmienność decyzji świadczy o ciągłości procesu dowodzenia.

Offline strazak998

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 608
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2006, 08:50:24 »
Z nieoficjalnych źródeł wiem, że wydzwaniano do niego z domu, że miał jakieś rodzinne problemy. Podczas służby wartowniczej powiesił się na podpince.

Offline buczekpsp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Dla was wchodzimy w ogień
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2006, 15:06:47 »
...szkoda chłopaka :'( czy to był jeden z kadetów?

Offline papay_psp

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 13, 2006, 16:31:29 »
elew z Kursu Kwalifikacyjnego Podoficerów PSP

Offline aspirant

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 13, 2006, 20:04:21 »
z tego co sie orientuję powiesił sie w czasie trawania Edury, miał 33 lata i połtoraroczne dziecko, a przypuszczalną przyczyną były kłopoty rodzinne

Offline Ajax

  • Pokój to tylko brak wojny.
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.310
  • Cały świat gra komedię!
    • http://
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2006, 22:10:41 »
No... i gdzie ten <Psycholog w Staży Pożarnej> Ech.... jałowa dyskusja nt... :angry:
Pozdr.
Nie jeden brak wiedzy nadrabia wazeliną.

Offline turbo mat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2006, 01:41:18 »
Witam druchowie.
Są ludzie którzy mają slabą psychike i nie panuja nad pewnymi emocjami i popelniaja rózne głupstwa od podciecia sobie żył do morderstw itd.
Szczeze mówiac to ja bym sie nie wypowiadal na ten temat.
Moze ranimy uczucia innych,blizszych mu ludzi którzy go kochali i szanowali??

NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU
[/b]

Offline Tygrys

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2006, 10:33:00 »
Zgadzam sie z turbo matem. To nie jest temat do dyskusji na ogólnodostepnym forum. Bart 73 czy ty nie masz innych problemów??? troche przyzwoitości... pozdrawiam wszystkich

Offline bart73

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 521
  • ciemna strona mocy
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2006, 19:13:25 »
O przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim tematem. Bardzo współczuję rodzinie
zmarłego kolegi. Chodziło mi o to tylko, aby śmierć naszego kolegi nie przeszła bez echa. A czy nie zastanawialiście nad tym że miał problem i nikt mu nie pomógł, nikt nie zareagował, a czy "wykłdowcy na kursie podoficerskim są przygotowani do zajęć dydaktycznych? I wreście Panowie dlaczego człowiek nie ma z nikąd pomocy. PYTAM DLACZEGO!!!????

"nie pytaj co ojczyzna może zrobić dla ciebie, ale spytaj czy ty coś możesz zrobić dla niej." J.F.K.
"dopóki nie było internetu, nie zdawałem sobie sprawy z tego ilu na świecie jest idiotów" S.Lem

Offline turbo mat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 16, 2006, 01:13:06 »
Do bart73

Rozumiemy ten problem i kazdy z nas wie jak jest w zeczywistosci,ale co bylo to juz nie powróci.
O takich sytuacjach moga sie wypowiedziec najblizsi,ale nie wiem czy to jest najlepszy pomysl i chwila do tego aby rozmawiac na ten temat.
Jest to smutne gdy odchodzi nasz druch z szeregów i z tego swiata ale ja mysle,ze co ma byc to bedzie i nikt tego nie zmieni.Kazdy z nas kiedys odejdzie i czeba sie z tym pogodzic.

TAKA JEST WOLA BOSKA                                                         Pozdrawiam

Offline rafaello

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 96
Odp: samobójstwo
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2006, 06:30:17 »
O przepraszam jeśli kogoś uraziłem moim tematem. Bardzo współczuję rodzinie
zmarłego kolegi. Chodziło mi o to tylko, aby śmierć naszego kolegi nie przeszła bez echa. A czy nie zastanawialiście nad tym że miał problem i nikt mu nie pomógł, nikt nie zareagował, a czy "wykłdowcy na kursie podoficerskim są przygotowani do zajęć dydaktycznych? I wreście Panowie dlaczego człowiek nie ma z nikąd pomocy. PYTAM DLACZEGO!!!????
CZESC PAMIECI STRAZAKA
DAJCIE JUZ SPOKOJ Z TYMI DOMYSLAMI
NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU !