Autor Wątek: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy  (Przeczytany 221919 razy)

Offline KlimonPL

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #275 dnia: Listopad 14, 2023, 14:04:43 »
Dostałem skierowanie na 11.12.2023 do SP PSP w Bydgoszczy? Jeśli ktoś też, to zapraszam na priv. Nadal podbijam, że chętnie dowiedziałbym się jak wygląda życie w szkole, co warto a co nie warto ze sobą zabrać. Na co zwrócić uwagę w pierwszych dniach. Angażować się w życie czy niekoniecznie?

Offline wybaczmi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Szkoła Podoficerska w Bydgoszczy
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 14, 2023, 14:27:44 »
Dostałem skierowanie na 11.12.2023 do SP PSP w Bydgoszczy? Jeśli ktoś też, to zapraszam na priv. Nadal podbijam, że chętnie dowiedziałbym się jak wygląda życie w szkole, co warto a co nie warto ze sobą zabrać. Na co zwrócić uwagę w pierwszych dniach. Angażować się w życie czy niekoniecznie?
Ja byłem w czasach COVID-brak przepustek. Teraz z tego co wiem są.
Co warto zabrać: własne sztućce, kubek, zapas papieru toaletowego. Żarcie na szkole mizerne. Bywało tak, że przychodziliśmy tylko na zbiórkę i robiliśmy w tył zwrot widząc np. kolację.
Jeśli chodzi o angażowanie się w życie szkoły to zależy od Cb czy jesteś chętny na zawracanie d*** codziennie jako szef kursu. Na początku cisną, żebyś się czegoś nauczył ale później to zaprocentuje. Mile wspominam zajęcia z asp. Rosinskim teraz już kpt. Meldowanie u niego na zajęciach oraz przekazywanie swojej wiedzy. Zajęcia starał się organizować bardzo realistycznie.
Staraj się brać czynny udział w zajęciach w pierwszej kolejności. Bo czasu mało, a osób dużo.
Nie radzę odpierdzielac, bo kilka osób poleciało za alkohol i różne wybryki.