Autor Wątek: Nagrody za ŚDM  (Przeczytany 21792 razy)

Offline kosikredki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Nagrody za ŚDM
« dnia: Wrzesień 21, 2016, 10:34:40 »
Czołem,

Dostał już ktoś obiecywaną nagrodę za zabezpieczenie ŚDM? Lub kasę za nadgodziny spędzone na zabezpieczeniu?

Offline strazak_poznan

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 70
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 21, 2016, 11:12:30 »
Zgodnie ze specustawą nadgodziny, ale tylko nadgodziny (czyli godziny pomniejszone o nominał, który był zaplanowany) należy wypłacić do 20 listopada.

Co do nagród nic nie wiadomo, ale Policja już dostała.

Offline cichy13

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2016, 13:41:10 »
Nie wiem czy całe mazowieckie dostało ale w W-wie poszły.

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2016, 19:36:08 »
Witam w Krakowie wszyscy ośmiogodzinni otrzymali koło tysiąca złotych a my z podziału jak na razie nic.
Trochę to żałosne że wojsko dostało policja dostała a nam może dadzą może nie
Wiadomo ośmiogodzinni najwięcej pracowali przy ŚDM
Wiecie może czy podział coś dostanie ?

Offline rada

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2016, 20:10:56 »
Ja pracowalem na śdm przez 3 dni i co?! 8 godzinni ktorzy byli ze mna dostali  nagrody a ja i paru kolegow z innych jednostek ( podziałowców) nic- mimo iz robilismy to samo  Panstwo w panstwie !!!

Offline Grzyb

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 23, 2016, 16:00:34 »
Stary obudź się, nagrody w Małopolsce poszły już dawno. Jeśli jej nie otrzymałeś tzn. że jesteś czarnuchem z podziału (tak jak ja) 

Offline zegpaw

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 23, 2016, 16:52:55 »
No w takim razie to jakieś jaja, ktoś się powinien tym zając. Jak może być tak że robimy najwięcej na ŚDM a kase mają tylko ośmiogodzinni

Offline rada

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 23, 2016, 17:01:58 »
A co zrobisz? Komu sie poskarzysz? Powinno sie cos zrobic ale co....?

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 23, 2016, 21:15:56 »
A co zrobisz? Komu sie poskarzysz? Powinno sie cos zrobic ale co....?
Zgłoście to do ministra myślę że byłby zdziwiony takim dzieleniem pieniążków.Na związki nie ma co liczyć jesli na takie coś pozwoliły.

Offline Sepi

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2016, 13:46:23 »
Z tego co słyszałem w krakowskiej aspirantce tez nic nie dostali, prawdopodobnie dlatego, że ich szef jest jeszcze z poprzedniej epoki. A jak jest napisane na ich stronie to się troche napracowali.

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 26, 2016, 15:45:33 »
Ludzie posty piszą a one znikają czyli tzw popieranie patologi.Głosowałem na rządzącą partię i wierze że jak zgłośicie to wyżej to nie zostanie to zostawione bez echa

Offline pb11

  • Global Moderator
  • *
  • Wiadomości: 1.454
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 26, 2016, 21:26:12 »
Ja też głosowałem, ale i mam kontakt z obecnie nami zarządzającymi, i powiem Ci tak.
Tamci nas olewali, i ci także nas olewają i to po prostu widać podczas różnych spotkań i nawet za bardzo się z tym nie kryją gdyż taki typ i charakter, ale co do tego to nie mam zastrzeżeń  spodziewałem się (spójrz na propozycję podwyżki  52.80). Jednak liczyłem, iż w zakresie podejścia do strażaka, jako człowieka będzie troszkę lepiej tymczasem podstawowy przekaz, jaki jest do nas kierowany z wszelkich pism i narad to, karać, wyciągać wnioski i karać, rozliczać i w razie błędu karać, jak jest wina to kara być musi, i wreszcie jak wy nie ukarzecie to my ukarzemy was, że nie ukaraliście itp.
Ogólnie takie lekkie nastawianie jednych na drugich, ale jak to mówią to służba robić nie dyskutować.

Offline SIUSIEK

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.928
  • Kocham swoją pracę! Ale koniec tuż tuż....

Offline rada

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 30, 2016, 14:07:02 »
Nagroda = dyplom

Offline Tomala7777

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 496
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 30, 2016, 14:19:59 »
Jak to się mówi w Straży Nie karanie jest Nagrodą.

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 30, 2016, 14:59:12 »
nie jestem z Krk ale mam dużo znajomych. Jeżeli nie wypłaca im nagród do połowy października mają starać si ę o spotkanie z ministrem.Oliwy do ognia dodało podniesienie dodatków pracownikom 8h przez odchodzącego KM bryg RG o 200-300 zł. gdzie chłopaki niektórzy nie mają 100 zł, a mają te same żołądki dzieci itd

Offline Romek

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 30, 2016, 17:48:25 »
Cała sprawa jest kuriozalna, dlaczego w Policji i wojsku wypłacono nagrody bez szemrania wszystkim po równo? Da się? U nas jak zwykle coś musiało się wydarzyć, nie dość, że kasy nie ma, to jeszcze nie wiadomo dlaczego. Na pytanie każdy rozkłada ręce i mówi "nie wiem". Nie wiadomo zatem komu przyznano nagrody, jakim kluczem się kierowano, a przede wszystkim co stało się z pieniędzmi nie wypłaconymi? Jeśli było to 1000 zł brutto na tzw. łeb to co się stało z resztą jeśli nie wypłacono wszystkim?

Najgorszy jest brak informacji i aura tajemniczości. Wszystko jest "podobno" i "może" itd A miało już być lepiej, jeśli tak wygląda dobra zmiana to ja dziękuję. Czarny murzyn dalej jest traktowany z "szacunkiem". Sprawy podniesienia dodatków nawet nie chce mi się komentować, jeśli to prawda, to nowy KM powinien natychmiast cofnąć tę decyzję, bo nie ma ona żadnych podstaw.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2016, 17:53:43 wysłana przez Romek »
łatwiej kijek pocieńkować niż go potem pogrubasić

Offline marts

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 03, 2016, 09:53:20 »
Policjanci dostali po 1000 zł nagrody brutto-820 zł na czysto.Podobno zabrakło kasy dla wszystkich,ale lekko zadymili i środki się znalazły dla wszystkich!!!Na ŚDM ponadto wyżywienia mieli konkretne,a nie to co my-kolorowe pakiety z "czymś tam" w środku.MY tylko dyplomy :krzyk:-przykre to...

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 03, 2016, 14:40:33 »
Policjanci dostali po 1000 zł nagrody brutto-820 zł na czysto.Podobno zabrakło kasy dla wszystkich,ale lekko zadymili i środki się znalazły dla wszystkich!!!Na ŚDM ponadto wyżywienia mieli konkretne,a nie to co my-kolorowe pakiety z "czymś tam" w środku.MY tylko dyplomy :krzyk:-przykre to...

No, już z tym wyżywieniem u policji bym nie przesadzał. Część dostała jakiegoś banana, cukierki, suchary i tym podobne zapychacze :rolleyes:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline marts

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 03, 2016, 15:02:26 »
Nie będę się kolego przepychał,bo nie o to chodzi.Nie wiem gdzie byłeś i gdzie policja miała słabe jedzenie,tam gdzie ja byłem mieli fajne pakiety. :krzyk:

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 03, 2016, 16:27:30 »
Nie będę się kolego przepychał,bo nie o to chodzi.Nie wiem gdzie byłeś i gdzie policja miała słabe jedzenie,tam gdzie ja byłem mieli fajne pakiety. :krzyk:

Nie byłem, ale gadałem ze znajomym, który zabezpieczał rejon i porównywali sobie chłopaki pakiety :)
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline bebzon

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 03, 2016, 16:32:15 »
Policjanci dostali po 1000 zł nagrody brutto-820 zł na czysto.Podobno zabrakło kasy dla wszystkich,ale lekko zadymili i środki się znalazły dla wszystkich!!!Na ŚDM ponadto wyżywienia mieli konkretne,a nie to co my-kolorowe pakiety z "czymś tam" w środku.MY tylko dyplomy :krzyk:-przykre to...
Kolega z Krk był dzisiaj na oficjalnym pożegnaniu KM RG .Rozmawiał z kilkoma kolegami ludzie z PB są bardzo zniesmaczeni ta kategoryzacją na lepszych i gorszych.Załatwiają spotkanie z Panem Kaczyńskim z pominięciem związków. Uważam że to bardzo dobry pomysł i że ktoś za tą kategoryzację w sprawie nagród dodatków i nie tylko,zapłaci stanowiskiem.

zyraf

  • Gość
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 03, 2016, 16:33:12 »
W Gdańsku wypłacili nagrody - 250zł z groszami
Obiad był bardzo dobry plus kanapki też dobre - jedzenie ogólnie opór.
Ja jestem zadowolony bardzo i na następne takie zabezpieczenie na ochotnika się zgłoszę :) jakby sami mnie nie wytypowali :)


Offline samseto

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 06, 2016, 12:49:34 »
Opole na razie na obietnicach, ani widu ani słuchu o jakiejkolwiek rekompensacie za nadgodziny, nagrodzie czy jakiejkolwiek innej formie za udział w ŚDM.

Offline kosikredki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: Nagrody za ŚDM
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 13, 2016, 14:02:13 »
Kto miał dostać to już dostał... reszta zadowoli się nadgodzinami...