Autor Wątek: Pełnienie obowiązków na wyższym stanowisku  (Przeczytany 1756 razy)

Offline ronin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
Pełnienie obowiązków na wyższym stanowisku
« dnia: Maj 29, 2006, 22:27:11 »
Od dwóch lat pełnię obowiązki d-cy zmiany, a tak na prawdę jestem d-cą sekcji. Chciałbym wiedziec czy u was w jednostkach spotkaliscie sie z takim przegięciem i co własciwie mozna z tym zrobic??

Offline jarecki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Pełnienie obowiązków na wyższym stanowisku
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2006, 22:29:06 »
pewnie masz etat d-cy sekcji i dlatego jestes PO - widac Twoj D-ca jednostki osczedza na kasie albo nie ma wolnego etatu D-cy zmiany

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Pełnienie obowiązków na wyższym stanowisku
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2006, 23:40:43 »
A czy aby kolega ma wymagany staż na stanowisko d-cy zmiany??To jest w gesti KP czy też KM czy mając wolne stanowisko dcy zmiany i spełniającego warunki człowieka da mu to stanowisko czy nie!!!Ja mam odwrotna sytuacje pracuje od 2 lat na stanowisku dcy zastępu a powinienem conajmniej na dowódcy sekcji i nawet jak było wolne to stanowisko bo już nie jest nie dostałem go i spokojnie czekam w kolejce!!Pozdrawiam!

Offline ronin

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 65
Odp: Pełnienie obowiązków na wyższym stanowisku
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 30, 2006, 22:11:46 »
Tak się składa, że etat d-cy zmiany jest wolny cały czas. Ja mam 9 lat służby, stopień aspiranta i musze czekac na czyjąś łaskę.

GOO

  • Gość
Odp: Pełnienie obowiązków na wyższym stanowisku
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2006, 00:25:27 »
ttomipsp co ty mówisz, ty na stanowisku d-cy zastępu, ty prawdziwy oficer po dziennej SGSP, przecież pisałeś że twój komendant jest na wylocie  jeszcze nie dali ci tego stołka? ^_^ Zresztą wcale się nie dziwię