Autor Wątek: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!  (Przeczytany 1510 razy)

Offline tomer123

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 115
Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« dnia: Maj 23, 2006, 23:53:19 »
Witam.
Czy któryś z kolegów druhów wyrobił sobie prawo jazdy kat. C poprzez Urzą Pracy. Jeżeli tak to jakie trzeba spełniać warunki oraz jakie są formalności w przypadku opłacenia kursu przez UP.
Pozdrawiam

Offline lang

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 2.460
Odp: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2006, 07:38:28 »
Z tego co kojarzę to jest taka możliwość. Warunkiem jest zobowiązanie przyszłego pracodawcy, że cię zatrudni i nie zwolni w okresie 2 lat. Dodatkowo powinno to być nowe stanowisko - utworzone specjalnie dla ciebie.
PS. Nie prościej zapytać w PUP?
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline jarecki

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2006, 22:33:07 »
ja robiłem, i było to tak: poszedłem do PUP-przyniosłem UPRAWDOPODOBNIENIE nie zobowiązanie jak napisal moj poprzednik gdyż pracodawca ma wykazac za chcialby Cie zatrudnic gdybys mial kat C ale nie musi no bo jak bys sie bawił rok z prawkiem on musialby trzymac przez ten czas puste miejsce co sie mija z celem- kurs masz za free a oplacasz sam egzamin.
Pozdrawiam

Offline turbo mat

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 97
Odp: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2006, 02:19:29 »
Też robią na opcji takiej że,jeżeli jetes minimum 1 rok bezrobotny to możesz robić prawo jazdy na KAT.C bez żadnych zaświadczeń od pracodawców i oczywiscie musisz mieć KAT.B


Moze inni wiedzą więcej na ten temat?
                                                                                    Pozdrawiam :rolleyes: :rolleyes:

Offline wolicki1

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 493
Odp: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 01, 2006, 15:18:17 »
było i u mnie takie coś w PUP musiałeś mieć do 25 lat , oczywiście kat.B i wszystkie koszta ponosił urząd pracy do 1 egazminu włącznie następne (poprawkowe) na swoje konto trzeba płacić no i musiłeś zdać jak nie to z właśnej kieszeni trzeba by oddac całą kasę za cały kurs.
nie trzeba jakiś kwitów od pracodawcy czy coś

Offline sagan555

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2006, 13:46:35 »
Witam pewnie sie juz dowiedziałeś ale jesli nie to informuje: ja taki kurs robiłem to tez jest zalezne od regionu i ilosci bezrobotnych. W zachodniopomorskim musiałem załatwic tylko pracodawce ktory zobowiazał sie zatrudnic mnie oczywiscie pisemnie i w urzedzie musza miec kase na to przeznaczona najlepiej na poczatku roku kiedy jest nowy budrzet.Ja tak zrobilem sobie kat d.Fajna sprawa.

Offline Radhezz

  • Audaces fortuna iuvat
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.713
  • Getting too old for this shit
Odp: Prawo jazdy kat.C poprzez Urząd Pracy ?!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 22, 2009, 18:58:38 »
Niestety takiej możliwości już nie ma - weszły w życie przepisy blokujące taką możliwość :gwiazdki: Wiadomość z PUP Opole :kwit:
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.
Oświetlenie i nagłośnienie ostrzegawcze - montaż, naprawa, modyfikacje => OGŁOSZENIE