Autor Wątek: [Kupię/Poszukuję] Zamka do butow strażackich Herkules  (Przeczytany 1713 razy)

zyraf

  • Gość
[Kupię/Poszukuję] Zamka do butow strażackich Herkules
« dnia: Luty 11, 2016, 12:42:31 »
Witam
Niedawno na służbie rozleciał mi się zamek do butów herkules - oddałem do gwarancji ale mając pewne doświadczenie z kwatermistrzem nie wierzę w sprawne załatwienie tematu i chcę we własnym zakresie zakupić ten element obuwia. Jest to zamek łączony z butem za pomocą sznurówek po bokach. Elemnt jest wymienny nie jest na stałe zintegrowany z butem - do tej pory nie znalazłem sklepu który oferuje w sprzedaży ten element. Może ktoś z Was ma gdzieś taki niepotrzebny zamek?  :rolleyes: ^_^

Offline Michaszs

  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.221
Odp: [Kupię/Poszukuję] Zamka do butow strażackich Herkules
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2016, 12:58:25 »
Odwiąż zamek od sznurówek, zawieź do szewca, żeby Ci zamek zmienil. Zaplacisz gora 15 zl. Robiłem tak dwa razy w moich butach i nowe zamki działają.
Św. Florianie módl się za nami gdy wezwani syreną do akcji wyjeżdżamy...

zyraf

  • Gość
Odp: [Kupię/Poszukuję] Zamka do butow strażackich Herkules
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2016, 13:02:58 »
Też tak pomyślałem w pierwszym momencie ale z-ca dowódcy JRG powiedział, że mam się nie wygłupiać i zgłaszamy reklamację....zamka nie mam i długo mieć nie będę...więc szukam czegoś na własną rękę. Najlepiej dokładnie taki sam ale może od biedy będzie inny zamek, który by to w kupie trzymał.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: [Kupię/Poszukuję] Zamka do butow strażackich Herkules
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2016, 13:04:52 »
Jeżeli chodzi o sam zamek, to producent nie sprzedaje go osobno... W ramach naprawy gwarancyjnej pewnie coś z tym zrobią, ale samego zamka nie kupisz.

Jak naprawią to spoko. A jak nie, to pisz kwit o nowe buty i nie kombinuj :straz:
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline Lacky

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 263
Odp: [Kupię/Poszukuję] Zamka do butow strażackich Herkules
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 12, 2016, 22:02:41 »
Spróbój jeszcze do nich zadzwonic i dopytać ;)
http://www.kewaeco.pl/
"Zgasiliśmy pożar w oborze. Nie spłonęła żadna krowa, utonęło dziesięć."