Autor Wątek: Ubezpieczenie L-4  (Przeczytany 3438 razy)

Offline sikacz

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 54
Ubezpieczenie L-4
« dnia: Styczeń 30, 2016, 10:23:16 »
Już jakiś czas minął od wprowadzenia w służbach mundurowych zniżki w L4 i tu mam pytanie: powstało kilka firm oferujących mundurowym dopłatę tych 20%, czy jest sens ubezpieczenia się w nich, z której firmy skorzystać.

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Ubezpieczenie L-4
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2016, 11:09:04 »
Ja ubezpieczałem się na https://ubezpieczeniel4.pl/.

Co do tego czy warto się ubezpieczać... zależy czy często chorujesz czy też nie :rofl:
Przed podpisaniem umowy zapoznaj się z regulaminem i zastanów się czy rzeczywiście warto ;)
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline maniek1981

  • Stary Wyga
  • *
  • Wiadomości: 188
Odp: Ubezpieczenie L-4
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2016, 19:24:35 »
Umowy mają kruczki, pamiętaj ze firmy ubezpieczeniowe kalkulują tak aby nie stracić!!! :tuba:

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Ubezpieczenie L-4
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 19, 2016, 20:43:38 »
Hej czy ktoś korzystał i wypłacili podobno jest kruczek że trzeba być na zwolnieniu minimum 30 dni??

Offline Levy

  • Per aspera ad astra
  • VIP
  • *
  • Wiadomości: 1.477
Odp: Ubezpieczenie L-4
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2016, 21:06:26 »
Hej czy ktoś korzystał i wypłacili podobno jest kruczek że trzeba być na zwolnieniu minimum 30 dni??

Czytał w ogóle ktoś regulamin tego ubezpieczenia?
Wpływ dowódcy jako twórcy karności jest przodujący. Gdy dowódca ma powagę wynikającą ze stopnia i stanowiska, a ponadto dużą wiedzę i umiejętność pracy, wówczas jego wpływ działa tak silnie, że każdy podwładny uważa podporządkowanie się mu za samo przez się zrozumiałe.

Offline strazakos_jrg

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 319
Odp: Ubezpieczenie L-4
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2016, 21:43:25 »
Ale wy jesteście leniwi, masakra. Jak sie juz komus nie chce czytać OWU - ogólne warunki umowy- to mozna zadzwonić i zapytać o warunki szczegółowe choć najlepiej przeczytać samemu jakie sa np wyłączenia. W zależności który raz korzystamy z ubezpieczenia w roku to sa odpowiednie minimalne dni L4 ale nie 30 dni tylko bodajże 7 pozniej 10

Offline ttomipsp

  • Strażak Sam
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Cały czas do przodu!!!
Odp: Ubezpieczenie L-4
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2016, 13:52:13 »
Czytać czytałem i pytam jak jest w praktyce czy ktoś otrzymał utracone 20 % i za jaki okres zwolnienia lekarskiego?? & 2 ustęp 19 mówi o krótkotrwałej niezdolności do pracy jako trwającej co najmniej 30 dni??