Autor Wątek: Co z Książeczkami Nurka PSP?  (Przeczytany 1879 razy)

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Co z Książeczkami Nurka PSP?
« dnia: Maj 18, 2006, 17:09:04 »
Tak jak w temacie co słuchac na ten temat , jak nam zabrali do Warszawy to ani słuchu po całej akcji .czy ktoś juz dostał ? :huh: Warsztaty lada dzień a tu kicha..Pozdrawiam

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline ognik

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Co z Książeczkami Nurka PSP?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2006, 21:01:30 »
Jak nam / Komendom Powiatowym/ to warszawka dała 2 tygodnie na złożenie kciążeczek nurkowych a oni już ponad 1,5 roku nic nie powiedzieli w tej sprawie

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Co z Książeczkami Nurka PSP?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2006, 21:58:47 »
Jak nam / Komendom Powiatowym/ to warszawka dała 2 tygodnie na złożenie kciążeczek nurkowych a oni już ponad 1,5 roku nic nie powiedzieli w tej sprawie

No to jestem bez papiera nurka ,tak jakbym niemiał żadnych uprawień na nurkowanie .panowie  co z tym zrobic  ,czy to jest celowo zrobione tak aby pozbawic nas dokumentów nurkowania ..

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."

Offline stachu

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Co z Książeczkami Nurka PSP?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2006, 23:29:28 »
Panowie ! Nie dziwcie się To przecież Straż Pożarna. Uzbrojcie się w cierpliwość może w Warszawie wreszcie sie obudzą. Z tego co wiem inne służby MSWiA gdzie są nurkowie książeczki juz dawno dostali, tylku u nas taki nawał "roboty" w KGPSP, że nie mogą uregulować tematu który jest jednym z wielu nadal chyba pozostawionym sobie a ...........
Głowy do góry!. Będzie lepiej, tylko kiedy ....

Offline Scubapro

  • Bywalec
  • *
  • Wiadomości: 85
Odp: Co z Książeczkami Nurka PSP?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2006, 15:36:53 »
Jak nam / Komendom Powiatowym/ to warszawka dała 2 tygodnie na złożenie kciążeczek nurkowych a oni już ponad 1,5 roku nic nie powiedzieli w tej sprawie

No to jestem bez papiera nurka ,tak jakbym niemiał żadnych uprawień na nurkowanie .panowie  co z tym zrobic  ,czy to jest celowo zrobione tak aby pozbawic nas dokumentów nurkowania ..
A do czego ci papierek potrzebny ?
Piszesz przecie| godziny w kartach nurkowych , jak oddadz knigi to uzupeBnisz jeszcze akcji nikt nieodwoBaB z braku knig pozdrawiam

Offline Ogn.Fox

  • Weteran
  • *
  • Wiadomości: 913
  • Emeryt
Odp: Co z Książeczkami Nurka PSP?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2006, 19:42:44 »
Jak nam / Komendom Powiatowym/ to warszawka dała 2 tygodnie na złożenie kciążeczek nurkowych a oni już ponad 1,5 roku nic nie powiedzieli w tej sprawie

No to jestem bez papiera nurka ,tak jakbym niemiał żadnych uprawień na nurkowanie .panowie  co z tym zrobic  ,czy to jest celowo zrobione tak aby pozbawic nas dokumentów nurkowania ..
A do czego ci papierek potrzebny ?
Piszesz przecie| godziny w kartach nurkowych , jak oddadz knigi to uzupeBnisz jeszcze akcji nikt nieodwoBaB z braku knig pozdrawiam

No tak karty wypełniam , ale wkurza mnie ze nie mam ksiażeczki wolałbym zeby była przymnie...wiecie kiedy mozna sie ich spodziewać , przeciez juz troszkę czasu mineło od ich zabrania ..jedziecie na warsztaty do gdańska??

"Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi."